niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Ze Sztabu Generalnego rosyjskiej armii wyciekły tajne dokumenty

Dodano: 17.10.2014 [16:45]
Ze Sztabu Generalnego rosyjskiej armii wyciekły tajne dokumenty - niezalezna.pl
foto: mil.ru
Ukraińskie media informują o wycieku tajnych dokumentów ze Sztabu Generalnego rosyjskiej armii. Dokumenty potwierdzają zaangażowanie wojsk rosyjskich na Ukrainie oraz ujawniają kulisy rosyjskiej taktyki i dane na temat liczebności oraz wyposażenia żołnierzy.

Jak informuje portal kresy24.pl, tajne dokumenty rosyjskiej armii, które wyciekły do mediów pozwalają jednoznacznie wyjaśnić kulisy początkowych starć na terenie Ukrainy. Rosyjskie wojska skierowane do inwazji na wschodnie regiony Ukrainy początkowo przytłoczyły siły ukraińskie liczebnością. Nie bez znaczenia pozostawała również kwestia wyposażenia, którym dysponowali Rosjanie. Analiza dokumentów wskazuje, że takie właśnie były przyczyny przewagi, którą dzięki zaskoczeniu uzyskały wojska rosyjskie.

Okazuje się jednak, że plan błyskawicznego przecięcia kontroli nad wschodnimi regionami i odcięcia ich od zaopatrzenia i posiłków z Ukrainy nie powiódł się tak, jak początkowo zakładano, a siły rosyjskie w przedłużającym się konflikcie zaczęły ponosić dotkliwe straty, które za wszelką cenę tuszowano.

Według ukraińskiej Espreso TV tajne dokumenty Sztabu Generalnego wojsk Federacji Rosyjskiej są niezbitym dowodem na śmierć wielu rosyjskich żołnierzy zaangażowanych w starcia na terenie Ukrainy.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

https://www.youtube.com/watch?v=vqXj-pieVkk Nasi kandydaci w wyborach samorządowych.

Czy w tych dokumentach,są informacje ile dostał sikorski z tusskiem w łapę za otworzenie przejścia w obwodzie królewieckiom???Wiadomo ilu dywersantów działa na terenie Polski.Sikorski,płemiełek z bulem POd trybunał stanu za POzwolenie obcej agenturze na swobodne działanie sowieckich służb.

jak rozumiem ci na zdjęciu to ruski Sztab Generalny planujący inwazję na Ukrainę. Najnowocześniejsze wyposażenie: kołonotatnik, linijka i kątomierz.

„Komisje wyborcze polskie szkoliły się w Rosji przed zajęciem Krymu” - Antoni Macierewicz w Tarnowie

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5937

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl