niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Kontrolerzy ze Smoleńska przesłuchani, ale wrak tupolewa zostaje w Rosji

Dodano: 16.10.2014 [19:26]
Kontrolerzy ze Smoleńska przesłuchani, ale wrak tupolewa zostaje w Rosji - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Polskim prokuratorom udało się ponownie przesłuchać rosyjskich kontrolerów lotu ze Smoleńska. Jednak części materiałów, o które występowała do Rosji strona polska, najprawdopodobniej nie otrzymamy.

Prokuratorom częściowo udało się ponownie przesłuchać kontrolerów lotu, ale jeszcze pewne działania podejmujemy, dlatego nie chciałbym ujawniać szczegółów – powiedział Andrzej Seremet w programie „Polityka przy kawie” w TVP1.

Prokurator generalny dodał jednak, że wydaje się, iż „nie otrzymamy materiałów, o które wielokrotnie się zwracaliśmy”. Chodzi o dane dotyczące statusu lotniska i zakresu obowiązków oraz uprawnień osób, które tam pracowały i miały swój udział w sprowadzaniu rządowego tupolewa.
 
Seremet poinformował też, że wrak samolotu na razie pozostanie w Smoleńsku. – Nie widzę takiego przełomu, który miałby wskazywać na to, że strona rosyjska będzie chciała nam zwrócić takie dowody rzeczowe, o które od dawna się upominamy, czyli rejestrator i wrak – powiedział w TVP1.
 
Mimo to, według prokuratora generalnego, śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej powinno zakończyć się w ciągu roku.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ktory wrak? Bo sa dwa. Nie, nie, nie mam zwidzen, paranoi etc. Latwo sprawdzic, ze w krotki czas po katastrofie w Smolensku, w Moskwie rozbil sie inny TU-154. Zatem sa dwa wraki. Czy latwo bedzie rozpoznac, ze ten wrak, ktory w koncu moze otrzymamy, to bedzie faktycznie prezydencki TU-154? A moze faktycznie mam paranoje i widze szpiegow Rosji na rogu kazdej ulicy?

A nich se w dupę już ten wrak wsadzą, po takim czasie jest tyle samo warto co oni sami - czyli gÓwno. Tyle w temacie!
My i tak wiemy czyja to sprawka i kto współpracował po polskiej stronie. Te skur..syny będą się smażyć w PIEKLE za nasz Samolot!!!

Oto ta wspaniała współpraca z rządem rosyjskim czyli z kgb !!! Czy ktos nie POwinien za to beknąć ??? Czy ktos przypadkiem nie dopełnił obowiązków ???

Ale z niego błazen!

Rezultat paktu z diabłem!Czyli knucie na molo w Sopocie tfuska z carewiczem kurduplem a POtem oddanie WSZYSTKIEGO w łapy kacapskie.Za lat dziesiąt ruska wersja oficjalna pewnie będzie jeszcze bardziej przykra niż ta obecna.To taki już ruski styl!

Wypucha przedwyborcza i nic więcej. Gadka dla idiotów.

polsko - rosyjskie zacieranie sladow zamachu trwa,

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl