niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Rzeź rosyjskich terrorystów w walce o donieckie lotnisko. Setki trupów, wściekłość Putina

Dodano: 07.10.2014 [16:09]
Rzeź rosyjskich terrorystów w walce o donieckie lotnisko. Setki trupów, wściekłość Putina - niezalezna.pl
foto: Andrew Butko
Przedstawiciel ukraińskiego batalionu „Azow” poinformował, że tylko w ciągu ostatniego weekendu w czasie nieudanych szturmów na lotnisko w Doniecku zginęło prawie 430 separatystów. W Moskwie zwołano naradę z udziałem Władimira Putina. Kreml oficjalnie przyznaje, że na spotkaniu omawiano sprawy dotyczące niepomyślnych dla Rosjan walk o lotnisko.

Posiedzenie rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa zostało zwołane tuż po nieudanych szturmach "separatystów" na lotnisko w Doniecku. Władimir Putin i jego doradcy mieli się nad czym zastanawiać, bo kilkakrotnie ponawiane ataki Rosjan, przypuszczane mimo rozejmu, zakończyły się sromotną klęską terrorystów. Jak pisze portal kresy24.pl - "to największa masakra wśród separatystów od początku wojny na Ukrainie".

Według przedstawiciela ukraińskiego batalionu „Azow” tylko w ciągu ostatniego weekendu w czasie nieudanych szturmów na lotnisko w Doniecku zginęło prawie 430 terrorystów. Informacje te potwierdzają także rosyjskie portale. - Do kostnicy w Doniecku przywieziono z lotniska 427 trupów, głównie bojowników z oddziałów podległych Arsenowi Pawłowowi ps. „Motorola” – podaje newsru.com.

Rosjanie, widząc słabnące morale "separatystów", zaopatrują ich w posiłki. Jak czytamy na kresy24.pl - dziś rano na teryrorium Ukrainy wjechała z Rosji "kolumna 10 czołgów i wozów pancernych. Druga taka sama kolumna przybyła w rejon Awdiejewki w Obwodzie Donieckim. Z kolei do miejscowości Dokuczajewsk dotarło 30 rosyjskich ciężarówek z amunicją i zaopatrzeniem dla separatystów". 

AKTUALNA SYTUACJA NA FRONCIE

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Motorola" traci zasięg.

Szczekał i szczekał ten Motorola i się kacap doczekał. Myślę że niedługo Azow się nim pochwali

Skoro batalion „Azow” zaczyna chwalić się swoimi sukcesami to znaczy, że nie jest tak dobrze.

Zero poparcia dla Putina i władzy Rosji. Rosyjskie społeczeństwo niech też się obudzi, bo również na tym ucierpi. Psychopaci rządzą a reszta ma przej..

No to rosyjskie rodziny znów będą opłakiwały swoich.

i wy wierzycie w te bzdury? czy tak sobie piszecie ku pokrzepieniu serc????Kijów to dementuje "Tym razem zadziwiająca szczerość i wstrzemięźliwość centrum prasowego "operacji (anty)terrorystycznej" które podało oficjalnie że ostatniej doby "zabito 5 bojowników (separatystów)" i jednocześnie stwierdziło że informacja Batalionu "Azow" o zabiciu podczas walk o lotnisku 400 bojowników (separatystów) jest tylko "informacją operacyjną" bez potwierdzenia w innych źródłach..."

Atak ruskiego batalionu załamałby się po 10, max 20 trupach, więc może i masz rację.

Oligarchowie ukraińscy na spółkę ze złodziejami rosyjskimi doprowadzili Ukrainę do nędzy . Według MFW PKB per capita na Ukrainie w 2013 roku wyniosło niewiele ponad 7400 USD . Dla przykładu w Polsce jest prawie 3-krotnie większe . Jeżeli Ukraińcy nie wyrwą się z uścisku rosyjskiego to będą nedzarzami jak dotychczas . Dlatego popieram naród ukraiński który walczy dzielnie o swój byt .

Wjechały czolgi i posiłki, dlaczego wciąż uparcie nazywacie ich separatystami, a nie rosjanami

ZAKŁAMANIE, ktore prowadzi do tragedii wszystkich.

Dokładnie, zachód rżnie głupa, udaje że nie wie jak jest naprawdę, złożyli w ofierze Ukrainę troszcząc się o własne interesy, a ta wbrew decyzjom panów świata broni się i stwarza problemy... zupełnie jak 75 lat temu :-/

bic bandytow Putina Brawo Ukraincy

Ukraincy ucza sie walczyc z przyglupami z postmongolii.
Ciekawe jak wyprane musza byc mozgi tychze, ze ida na smierc za mafioso z kgb.
Szkoda ze bataliony ukrainskie nie byly tak gotowe do walki jak na krymie pojawily sie zielone ludziki.
Mielibysmy tez duzo trupow.

Oto prawdziwa "siła" Rosji. Z równorzędnym przeciwnikiem, ruski zawsze dostają po tyłkach. Dzielnie walczą wyłącznie ze starcami, kobietami i dziećmi.

czy przenosnym krematoriom starczy mocy przerobowych?

Z jednej strony to aż się serce raduje że Ukraińcy dają KACAPOM ŁUPNIA A Z DRUGIEJ STRONY JEST MI BARDZO SMUTNO ŻE GINĄ LUDZIE.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl