niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

"To jest zwykły homoterroryzm". Prezes browaru Ciechan nie poddaje się lewakom

Dodano: 30.09.2014 [10:32]
"To jest zwykły homoterroryzm". Prezes browaru Ciechan nie poddaje się lewakom - niezalezna.pl
foto: YouTube
- Na mój temat można mówić różne rzeczy. Natomiast ja nie pękam. Ja jestem Polakiem, mieszkam w Polsce, pracuję dla Polski. Mnie to nie zmieni. Mało tego, ja nie przestanę mówić tylko dlatego, że się to komuś podoba albo nie - mówi w rozmowie z "Extra Ciechanów" Marek Jakubiak, prezes Grupy Browary Regionalne Jakubiak.
 
Marek Jakubiak pytany o swój emocjonalny atak na boksera Dariusza Michalczewskiego ze względu na wsparcie przez niego środowisk LGTB powiedział: - Co może być bardziej święte niż nasze dzieci? Co może być bardziej święte niż nasza przyszłość? Czy to, że bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla mnie ważne, jest jakąś wadą? Sądzę, że za daleko to wszystko poszło - mówi i deklaruje, że zmieniłby jednak formę swojego wpisu na Facebooku. - Mi chodziło po prostu oto, że byłem zaskoczony, że pan Dariusz Michalczewski, znany bokser, taki „man”, napisał, że on popiera postulaty homoseksualistów co do adopcji dzieci. No to troszkę mnie wykręciło w drugą stronę.
 
Pytany o pojęcie wolności i tolerancji w Polsce Jakubiak mówi: - Jaka wolność , jaka tolerancja? Ja cały czas mówię o tym, że jeśli chodzi o homoseksualistów, to ja nawet dyskutować nie mam zamiaru. Jest kobieta, jest mężczyzna, są homoseksualiści, są drzewa, jest trawa. O czym tu dyskutować? Natura tak postanowiła, oni się z Księżyca nie wzięli. I to, że ja mówię, że ich toleruję, to chyba za mało? Ja chyba powinienem powiedzieć, że chyba Was kocham! I gdybym powiedział, że jestem homoseksualistą, to oni byliby szczęśliwi. A ja nie jestem homoseksualistą. Jest takie określenie: heterofobia i to jest jaskrawy przykład. To jest zwykły homoterroryzm to, co się stało. Chcieliście doprowadzić do tego, żebym ja się załamał psychicznie. Na mnie wywalono wszystko, co można. Strzelono do mnie ze wszystkich możliwych armat. Odnoszę wrażenie, że skutek był odwrotny od zamierzonego przez was. I niestety, ja już mówię o nas i o was. Doprowadziliście do takiej sytuacji, że dzielicie naród. To naprawdę jest zła polityka. Trzeba rozmawiać, nie wolno być agresywnym. Panie Tochman, skoro pan mówił do mnie, to ja powiem do pana: to jest tak, że skoro Jakubiak mówi, że nie zgadza się na coś, to wyraża własną opinię. Do tego mam prawo i to jest prawo konstytucyjne każdego Polaka. Natomiast po drugiej stronie mówić, że to grozi obozami koncentracyjnymi, to ja powiem, że musi pan z kimś na ten temat poważnie porozmawiać - podkreślił Jakubiak.
 
Czy uważa, że cywilizacja zachodnia jest dziś zagrożona? - To są opinie nie nasze, tylko obywateli krajów zachodnich przede wszystkim. Oni sami widzą co się zaczyna dziać. Na tym tle Polska z tradycyjnością swoich poglądów wygląda bardzo atrakcyjnie. I szczerze mówiąc, nie wiem, skąd ta nienawiść jest wśród homoseksualistów? Przecież ja toleruję homoseksualistów. To jest mało? Przecież nikt w Polsce nie wzbudza, ani nie powoduje żadnej agresji. Agresywni są homoseksualiści. I to wyraźnie było widać po całej tej akcji. Ja nie chcę tutaj wchodzić w polemiki na temat homoseksualizmu, bo tak jak powiedziałem to jest stan zastany i nikt nie ma na to wpływu, więc trzeba go tolerować. Natomiast nie rozumiem po co to wszystko? Po co wylewanie piwa? Przecież to jest objaw braku szacunku dla ludzi, którzy to piwo warzyli. Przecież to jest kilkaset osób, które przy tym pracowało przez osiem, dziewięć miesięcy. Przecież to jest piwo – nasz tradycyjny, narodowy napój - mówi prezes ciechanowskiego browaru
 
Jakubiak zastanawia się nad kulisami akcji wylewania piwa "Ciechan": - Moja skuteczność to ilość browarów uratowanych albo ilość ludzi zatrudnionych bo to są cele same w sobie: dawać pracę w tych trudnych czasach i ratować browary. To jest zadanie dla nas. Jeżeli ktoś wyśmiewa produkty z tych browarów, jeżeli ktoś wrogo się zachowuje w stosunku do polskich browarów, bo przecież to są polskie browary, nie koncerny zachodnie to znaczy, że on chce zdeprecjonować polskość tych browarów na rzecz tych innych, bo prawo naczyń połączonych jest proste: jeżeli by zabrakło „Ciechana” – w miejsce „Ciechana” wchodzi inny browar, pewnie zachodni. Czy to przypadkiem nie o to chodzi? - analizuje.
 
Opowiada też o bojkocie "Ciechana": - Gdy się pisze na Facebooku, mówię tutaj o gronach homoseksualnych: ty głupi Polaczku, kto to napisał? Polak? Panu by przyszło do głowy coś takiego napisać? To są dopiero jakieś fobie. To jest dopiero działanie antynarodowe, antypolskie. Bojkotowanie polskiego przemysłu jest zwyczajnie niedopuszczalne. To nawet prawo się na ten temat wypowiada, że to jest niedopuszczalna forma konkurencji. [...] Jeżeli chodzi o załogę – bardzo dziękuję za wsparcie. Każdy szef chciałby zapewne mieć taką załogę, jaką ja mam. Ja to widzę i czuję. Jeżeli chodzi o naszych klientów, również jestem Wam bardzo wdzięczny – bo te dziesiątki tysięcy poparć, zablokowane skrzynki, Facebook, lajkowanie, to jest po prostu piękna przygoda w tle bardzo brzydkiej sprawy. Doświadczenie, które nabyłem, jest unikatowe - mówi Jakubiak.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pije tylko ciechana... NIE DLA CIOT, PEDALSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popieram tego Pana. Heterofobiczna hołota nie będzie mówić od kogo mam piwo kupować. Proponuje bojkot wszystkich knajp, którzy to piwo wycofali, niechaj ich sodomici utrzymują, a zobaczymy kiedy będą zwijać interes.

Ciechan to rycerskie piwo tradycji polskiej ogniwo

Bojkotujmy restauracje bez Ciechana. Wolność górą !!!

Gratuluję Panu i popieram to co Pan mówi całym sercem!

Panie Prezesie ,
od dzisiaj tylko piwo ciechan kupuję!!!
A temu "bokserowi" niech się Pan nie dziwi od tylu uderzeń to każdemu w głowie może się poprzestawiać.
Pozdrawiam!

Panie Marku,olewaj tą swołocz ciepłym moczem.Na szczęście w tym kraju większość ludzi jest normalnych.Dewianci coraz wyżej
durne łby podnoszą i coraz bezczelniej atakują ludzi normalnych.Zdaję sobie sprawę,że są ludzie,o odmiennej preferencjach
seksualnych i należy ich tolerować,co wcale nie oznacza,że ci ludzie muszą się obnosić ze swoją innością i okazywać pogardę
większości.Chcą wychowywać dzieci niech najpierw urodzą.Nie ma zgody na deprawowanie dzieci ich dewianctwem.Poglądy bokserów
nawet najbardziej znanych nie mają znaczenia.Michalczewski może znać się na boksie,w innych dziedzinach może być głupi jak but.
Jak w ogóle nie piję piwa,obiecuję kupię i pana piwo wypiję,na złość tej dewiackiej hołocie.

Do tego stopnia spodobala mi sie wypowiedz Mr Jakubika, ze od dzis kupuje tylko Ciechana. Dokladnie takie poglady ma znaczna wiekszosc spoleczenstwa, normalny zagoniony czlowiek ma tylko zwykle problem z wyrazeniem tych pogladow a to z powodu calkowitej aberacji "problemu"(nie przymerzajac jak dyskusja o kolorze czegos niefajnego lezacego zwykle w ustronnym m-cu).
Popelnia rowniez jeszce 1 blad kardynalny - usiluje dyskutowac na temat zapominajac o tym (jak powiedzial inny moj idol - Mr Cejrowski) ze sa tematy niedyskutowalne i sa ludzie z ktorymi nie ma sensu dyskutowac. Niestety media zyja swoim zyciem a to jest jeden ze sztandarowych tematow, zawsze "zywy", zawsze chwytliwy, dostatecznie "odrebny" a ludzi , ktorzy dla rozwoju kariery wykopia kazde g.wno nie brakuje..

Przypuszczam, ze gdyby media zaczely tak traktowac w/w "temat" jak pacyfikacje marszow niepodleglosci, sprawe smolenska czy podsluchowa to wszelkie problemy by zniknely - powod: nikomu by sie nie chcialo tym zajmowac...

Właśnie z żoną popijamy sobie miodowego Ciechana ;))) Zimny, kufelek aż zroszony... mmmm No, brak słów ;)
Pozdrowienia dla p. Jakubiaka!

Prosze pic piwo Ciechan!

Głupie pedały zrobiły taką reklamę piwu Ciechan o jakiej pan M. Jakubiak mógł tylko pomarzyć.
Na jego miejscu zwróciłbym się do pedalstwa z takim apelem: Słuchajcie pedały, kupujcie i wylewajcie moje piwo ile tylko chcecie. Dostarczę wam każdą ilość.
A propos, czy ktoś wie, gdzie można to piwo kupić w Chicago? W celach spożywczych, gdyby ktoś miał wątpliwości.

Panie Jakubiak, właśnie,że mamy wpływ i nie damy sobie kneblować ust. Nie zgadzamy się na wmawianie nam,że homoseksualizm to normalność. Przestańmy się bać!!! My mamy rację!!!

Czy my heteroseksualni urządzamy checę z seksu, chwalimy się kiedy i jak współżyjemy. Łózko to jest bardzo osobista rzecz, temat tabu. A co wy homoseksualiści wyprawiacie? Parady, przebieranki, coraz głośniejsze szerzenie swoich zboczeń. W łóżku róbcie sobie co chcecie i z kim chcecie , ale wara od dzieci. Wiem , że jeździcie po całym świecie a najchętniej tam gdzie jest największa bieda i przywozicie dla siebie i nie tylko małych chłopców.
A jak się wam znudzą lub są już "za starzy" wyrzucacie ich na bruk. Zarabiacie na ich biedzie i niewiedzy.
Jesteście nie w porządku więc zamknijcie swoje parszywe gęby a spraw łóżkowych nie załatwiajcie na forum publicznym tylko w sypialni. Mnie nie interesuje kto z kim i jak sypia dlatego przestańcie wreszcie o tym ciągle gadać bo już nie tylko patrzeć, ale i słuchać nie można.

No,to wyszło jaki z Michalczewskiego "tygrys" taki wykastrowany z zoo ;-)

Homoseksualiście wykorzystują dzieci, i o tym pisamo, podawano przykłady z innych państw. Nie może homoseksualista adoptować dziecka NIGDY. Homoseksualista jest wybrykiem natury i jest grozny dla dzieci. A ten Michalczewski to pewnie mu coś w łepetynie poodbijali,że zaczyna majaczyć fuuuuu

BRAWO ! I nie poddawaj się pan tym zboczeńcom !!

Każdy zdrowy na umyśle i ciele POLAK będzie wspierał właściciela polskiego piwa ,a jeszcze po tej akcji więcej !!! Ja osobiście jeszcze tego piwka nie piłem, teraz zacznę i będę wspierał lokalny browar !!! A dla wszystkich pedryli powinien być wskazany LAKSIGEN,by sr..li dalej jak widzieli,może wtedy się przekonają do czego służy ten otwór !!!

Szacun panie prezesie. Nic dodać nic ująć. Od dawna pije tylko piwo z polskich browarów. Ciechan bedzie teraz nr1

Zeby tak jeszcze Ciechana rzucili do Kanady to piwko na pewno dobre i trzeba popierac takich patryjotow jak pan Jakubiak.

Dobrze prawi, a Ciechan dobre piwko. Teraz tym bardziej będę kupować ! :)

teraz nawet na salonach sie bedzie pilo 'ciechana'. tak naprawde to: reklama grubym sznurkiem szyta. ps. co do 'ciechana' ostatnio sie poprawil, nie czuc go bagnem.

Brawo Panie Marku ! To i ja poprosze Ciechana :)))) Teraz tylko Ciechan !!

Szczerze powiem ,ze nie znałem piwa Ciechan. Dopiero gdy lewactwo spod znaku Gazety Wybiórczej zrobiło super reklamę Ciechana - zainteresowałem się tą marką.

Kupiłem , wypiłem i stwierdzam ,że piweczko naprawdę dobre.

Na pohybel lewactwu będę się raczył tym piwkiem wraz z moją rodziną.

Mam nadzieję ,że inni również odpowiedzą na bojkot lewactwa i browar pana Jakubiaka zanotuje rosnącą sprzedaż.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl