niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Nawet Graś nie ma wątpliwości. Tusk dał pracę Kilianowi, by ten dostał odprawę

Dodano: 28.06.2014 [19:53]
Nawet Graś nie ma wątpliwości. Tusk dał pracę Kilianowi, by ten dostał odprawę - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/kancelariapremiera; Na zdj. z lewej Krzysztof Kilian
Po tym, jak Krzysztof Kilian podał się do dymisji z funkcji prezesa PGE, nie brakowało komentarzy dotyczących ogromnej odprawy (ok. 7 milionów złotych), jaką  on i jego współpracownicy dostali na pożegnanie za 15 miesięcy pracy. Jak wynika z fragmentu nagranej rozmowy Pawła Grasia (sekretarz PO) z Jackiem Krawcem (prezes Orlenu), właśnie owa odprawa była głównym powodem zatrudnienia w PGE Kiliana - dobrego kolegi Donalda Tuska jeszcze z czasów KLD.

O odprawie dla Kiliana panowie rozmawiają przy okazji oplotkowywania kolejnych swoich znajomych. Po Sławomirze Nowaku przechodzą do byłego prezesa PGE i jego dobrych relacji z premierem. - On, mając Donalda jako kolegę od dwudziestu paru lat, po prostu miał wszystkich w dupie - mówi Krawiec o Kilianie. Wcześniej były rzecznik rządu wyjaśnia prezesowi Orlenu, ile Kilian zyskał na znajomości z Tuskiem.

- Donald po to wsadził tam na chwilę Kiliana, żeby tam wziął odprawę - przyznaje Paweł Graś. Przypomnijmy. Krzysztof Kilian w marcu 2012 r. został prezesem zarządu Polskiej Grupy Energetycznej i funkcję tę pełnił do listopada 2013 r. Na pożegnanie on i jego współpracownicy dostali aż 6,9 mln zł odprawy.

ODSŁUCHAJ NAGRANIA. Fragment o odprawie Kiliana w 19. minucie

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wygląda na to, że Tusk ugadał z kumplem zatrudnienie, podanie się do dymisji i 7 mln odprawy DO PODZIAŁU, bo chce kupić willę w Sopocie Sępia 18. Willę tę miał dostać od prezydenta Sopotu na rezydencję, gdy startował na prezydenta Polski.Dalej ma na nią ochotę, więc zbiera pieniądze ze sterowanych odpraw kumpli. Mafijny Sopot pójdzie w jego i kolesi ręce. Molo sprzedane Katarzynie Tusk.Jak się będzie przechadzać, dla turystów będzie zamknięte. Tylko Putin w ramach sentymentalnych wspomnień będzie wpuszczony. A swoją drogą - tak jak np. w irlandii homosie wybrały sobie za sowje gniazdko i centrum seksturystyki miasto Cork, tak w Polsce obrali sobie Sopot.

szajka zlodzieji i oszustow POTuska w akcji

Wczoraj wieczorem, dzwoniący do RM słuchacz powiedział otwartym tekstem, że " Polską rządzi banda bezczelnych złodziei". To oczywista prawda. Trzeba jedynie dodać, że ta thuzkowa banda bezczelnych złodziei (i zdrajców), jest systemowo osłaniana przez bandytów z szemranych służb, w milicyjnych mundurach oraz prokuratorskich i sędziowskich togach. Degeneratów III RP.

Stoi na stacji,wielka afera,po niej platforma sie nie pozbiera...powazna sprawa,ktoś nagrał-bywa,pot po Peowców skroniach juz spływa.I chocby przyszlo stu PeRowców i każdy pisał po tysiąc postów i każdy nie wiem jak sie naprężał-nie podołają-taki to ciężar.Wychodzą wały po całej linii,juz nie da rzec sie:"ci z PiSu winni",dziecięc miliardów dodrukowali,grunt pod nogami juz im sie pali.Zegnajcie stołki ,a witaj celo,wyłapią wszystkich przed tą Niedzielą.....nagle świst......nagle gwizd.......najpierw powoli,jak zółw ocięzale..."Ludzie Platformy sa pełni zalet!",pierwsza pomoze "Gazeta Wyborcza",co na reklamy wygrywa kontrakt,"Jest najwazniejsze kto to nagrywał!!!" "nie kto?z kim ?Kiedy i w co zagrywał",Juz pchaja głupkom,to słabych główek,krzyczą tytuły,każdy nagłówek,ze to przestępcza kosmitów grupa,ze putin sie na Donalda uparł.W usłużnych mediach chwalebne słowa,,że "Polska silna-świat niech sie schowa".Dobra nowine,czas puscic w obieg "Donald dzis wotum udzielił sobie".W obronie staja autorytety....najpierw te mniejsze,głupsze niestety,potem debile wyzszego rzedu,w koncu sprzedajna banda ze spedów.Już łeb aferze ukrecic trzeba,a głupim ludziom igrzysk i chleba,da sie by krotko to pamietali "Madzia z Sosnowca" wróci z oddali....

No tak dla opiekunów osób niepełnosprawnych to ryży żałuje 500 zł ale kolesiowi rozdaje miliony ciekawe kiedy wreszcie dotrze to ludków nad Wisłą i w...rzą tego cwaniaczka.

Chciałbym zaapelować do Polonii na emigracji - jak to możliwe ze daliście się wypędzić rudemu bandycie z Ojczyzny ? - wracajcie tu z powrotem i przywieźcie coś pukającego ze sobą to będziemy ganiać tą rudą łachudre PO całym świecie !!!!!!!!!!

POpierajcie, POpierajcie...
POjeby - to dzięki WAM ! ! !

kur.a... czegoś tu nie rozumiem : jak mogą być tak olbrzymie odprawy i to w państwowych instytucjach ? to jest przecież zwykłe złodziejstwo za które my wszyscy płacimy - kur.a wypierd...ć całą tą bandę i odebrać zagarnione złodziejstwem majątki.

Na tym przykładzie warto by zbadać rotację

w firmach zarządzanych przz ludzi Platformy

bo zwolnienie przez Tfuska, to najlepsza fucha.

"Jak ktoś jest sprytny , to to państwo opłaci się okraść"

... jak to ze szczerością mawia "profesor od szczawiu"

Dla rodziców niepełnosprawnych dzieci nie ma. Dla takich nienażartych wieprzy jak Kilian jest. Do kiedy my to będziemy znosić?

Czy kilian podzielił się z tuskiem pod stołem, czy był pazerny i nic nie dał kumplowi ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl