niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Manifestacja przed siedzibą Tuska. "Tu trzeba polskiego Majdanu"

Dodano: 24.06.2014 [16:36]
Manifestacja przed siedzibą Tuska. "Tu trzeba polskiego Majdanu" - niezalezna.pl
foto: Facebook, Maciej Wąsik
- Ta patologia rozrastała się od dawna. Najpierw od struktur lokalnych, teraz ujawniona została w rządzie - mówili młodzi Polacy, którzy protestują przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. - Mamy dość, nie chcemy wyjeżdżać z kraju, ten rząd musi odejść - alarmowali.

- Państwo jest w fazie rozkładu i nasza demonstracja jest protestem wobec takiego stanu rzeczy – mówili organizatorzy dzisiejszego protestu, który trwa przed Kancelarią Premiera. – Musimy tam być! – apelował redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz.

I odpowiedziały setki młodych Polaków, którzy w kierunku lokatorów KPRM krzyczeli "złodzieje, złodzieje". Wśród demonstrantów są również ludzie, którzy od dawna walczą z patologiami tego rządu, chociażby szefowa Warszawskiego Klubu Gazety Polskiej Anita Czerwińska.


(fot. Tomasz Hamrat)

- Chcemy Polski bezpiecznej, a nie takiej wyłaniającej się z taśm - podkreślał Sebastian Kaleta.

A Adam Borowski, zasłużony działacz opozycji, stwierdził jednoznacznie: "Weźcie przykład z ukraińskich studentów. Tu tutaj trzeba polskiego majdanu".

Warte podkreślenia jest, że przed KPRM protestują rozmaite środowiska nie zgadzające się na patologię władzy. Wśród nich są zarówno Kluby Gazety Polskiej, jak i działacze Ruchu Narodowego.

Demonstrują także przeciwko nagonce na media, które krytycznie przyglądają się działaniom władzy. A znamienne jest, że niemal wszystkie - "Gazeta Polska", "W Sieci", "Wprost' - mają poważne problemy.


(fot. Tomasz Hamrat)

A policja? Siły mundurowych są ogromne.
- Także funkcjonariusze po cywilnemu krążą w tłumie - relacjonują nasi reporterzy.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tak musimy ich tyska i jego mafie wykopać i osądzić a majdan ma być ostry .

Tylko pomarzyć pewnie.Podejrzewam że na tej demonstracji więcej było tajniaków POkurczonych niż protestujących.

Może i potrzebny nam Majdan, ale po 25 latach równego startu Ukraina jest trzy razy biedniejsza od Polski na głowę ludności. Więc może zostawmy rewolucje na takie okazje, a nie na znudzenie i zniesmaczenie ekipą rządzącą.

Miałem sen :D
opowiem Wam sen:
piękna kobieta na dyskotece obłapia mężczyznę, maca po kroczu, upija go, proponuje mu szybki numerek, odbywają stosunek w holu hotelu, kiedy numerek się skończył, kobieta rozpędza się i biegnie w stronę ściany,
uderza się silnie o ścianę, rozbija sobie nos, leci jej krew,
wybiega z holu krzycząc "zwałcił mnie, pobił mnie"
zjawia się policja, aresztuje człowieka,
na sądzie okazuje się, że w hotelu był zamontowany monitoring ale właściciel nie wystąpił o zgodę o nagrywanie seksu tej pary,
sąd odrzucił dowód z nagrania z kamery i skazał mężczyznę za gwałt,
właściciel hotelu dostał drugi wyrok za nagrywanie bez zezwolenia,
kobieta dostała odszkodowanie za gwałt i za nielegalne nagrywanie,
2 lata później okazało się, że kobieta jest córką sędziny, napisał o tym dziennikarz,
wkrótce został skazany za naruszenie spokoju rodziny sędzi,
ach jaki sen miałem dziwny, zupełnie nierealny

Mieszkam 350 km od Warszawy, przyjeżdżam na kolejne miesięcznice raz w miesiącu, teraz przyjadę ale na ostateczną rozgrywkę, do Krakowa mam bliżej o 300 km, a to duża różnica. W Krakowie jesteśmy na wszystkich manifestacjach.
Trzymam kciuki, jestem z Wami! Wzywajcie nas na pomoc gdy będzie potrzebna i relacjonujcie na bieżąco. Bądżcie czujni, uważajcie na siebie, ci bandyci zdolni są do wszystkiego aby utrzymać władzę nielegalnie przejętą w Polsce, czyli fałszerstwami kolejnych wyborów. Przyjadą nas tysiące na finał, aby wykopać gangsterów udających rząd i wywieżć ICH na taczkach!
Razem odzyskamy Polskę! Teraz albo nigdy!

Nie ma mnie z wami ale popieram was precz z złodziejską hołotą przed trybunał z nimi

czekajcie na przyjazd kolejnych ekip!! Jednym słowem trzymajcie miejsce niebawem będziemy!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl