niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 czerwca 2016

„Murzyńskość” Sikorskiego. Ciekawe, czy "dyplomatę" wpuszczą teraz do USA?!

Dodano: 22.06.2014 [13:00]
„Murzyńskość” Sikorskiego. Ciekawe, czy "dyplomatę" wpuszczą teraz do USA?! - niezalezna.pl
foto: PolandMFA \ https:// creativecommons.org/ licenses/by-nc/2.0/
Co według Radosława Sikorskiego oznacza "murzyńskość"? To "bardzo płytka duma i samoocena". A jeszcze niedawno Sikorski chwalił się zdjęciami z Barackiem Obamą i Condoleezą Rice. Hipokryta? Rasista? Ciekawe jak szef dyplomacji zostanie powitany podczas następnej wizyty w USA lub którymś z krajów afrykańskich?!

A jeszcze w zeszłym roku było tak...
– Relacje polsko-amerykańskie mają mocne podstawy. Nasze narody mają głęboko zakorzenione ideały wolności i praw człowieka – mówił minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski po rozmowie z sekretarzem stanu USA Johnem Kerrym. Do pierwszego oficjalnego spotkania z nowym szefem dyplomacji Stanów Zjednoczonych Ameryki doszło w Waszyngtonie 3 czerwca ub.r. podczas kilkudniowej wizyty ministra Sikorskiego w USA.

A dzisiaj "Wprost" ujawnił co tak naprawdę Sikorski myśli o stosunkach polsko-amerykańskich.
"Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Rosją, Niemcami, będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy".

I jeszcze te skandaliczne, rasistowskie teksty o "murzyńskości".

Sikorski: - Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytka dumę i samoocenę.
Rostowski: - Taki sentymentalizm.
Sikorski: - Taka murzyńskość.
Rostowski: - Jak, jak?
Sikorski: - Murzyńskość.

A wcześniej chętnie pozował do zdjęć...


fot.: Krzysztof Lach \ Gazeta Polska - na zdj. b. sekretarz stanu w administracji prezydenta George'a W. Busha Condoleezza Rice


fot.: PolandMFA - podczas czerwcowej wizyty prezydenta USA Baracka Obamy do Warszawy


fot.: PolandMFA


fot.: PolandMFA - „Wykopmy rasizm ze stadionów”, nawoływali z okazji Euro2012 ówcześni posłowie PO. Wśród nich John Godson oraz Kilion Munyama. Może czas wykopać rasizm z polskiego MSZ?
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jesli przeczyta sie definicje murzynskosci to nie dosc, ze go wpuszcza to jeszcze zapraszac beda za chwalenie podtrzymywania tradycji z Afryki przez czarnoskora ludnosc....
PS. Moim zdaniem akurat tego watku nie warto bylo rozszerzac do niewiadomo jakich rozmiarow.

Warto słuchać słów polityków gdy ci myślą , że nikt ich nie słyszy, oj warto... Wreszcie mamy prawdę o sojuszu z USA.
Warto też przyspieszyć produkcję PL01 do obrony polskich granic. Bycie strefą buforową w konflikcie USA z Rosją to dla nas coś bardzo groźnego niestety.

Dziś się dowiedziałem dlaczego Amerykanie traktowali Nas jako Państwo wrogie (zabezpieczenie prezydenta w zależności od odwiedzanego Państwa (przyjazne, wrogie, ogarnięte wojną)). Premier liczy że przycichnie a zł leci w dół :(

Niedawno Sikarski opowiadał "dowcip" że dziadek Obamy ma polskie korzenie , bo zjadł polskiego misjonarza . > A teraz kolejna dawka rasistowskiej , faszystowskiej mowy nienawiści

Przed chwilą w tv pewien "znawca" dyplomacji nazwał rzeznika cowboyem i trafił w dziesiatkę bodosłownie cowboy to chłopak od krów czyli pastuch.

"Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytka dumę i samoocenę."
Murzyn-Polak pracujący za jałmużnę,która starcza na wyżywienie i nocleg.
polak-były pezetperowiec,kierownik,dyrektor urzędów,większy "prywaciarz",który pierwszy milion ukradł.

Gdy Obama złożył wizytę w Polsce , ten Burak powinień był go przywitać słowami : ,, dzisiaj wszyscy Polacy są murzynami "

A tak na serio : to skończony cham , słoma z butów zawsze wyjdzie . Gdy w lutym 2010 r. ubiegał się o kandydaturę PO na Prezydenta RP na konwencji skandował wielokrotnie na głos ,

: ,, były Prezydent Lech Kaczyński "

"murzyńskość" Obamy mu nie przeszkadzała? pieprzony rasista :/

Tusk, Sikorski,Rostowski, Kopacz, P.Olszewski, Niesiołowski, Wałesa,Zdrojewski, a także cały Belweder powinni stanąć pod Trybunałem Stanu i opuścić nasz kraj. Złoczyńcy, zdrajcy, ścierwa, swołocze nie maja prawa życ na polskiej ziemi.

CIREKAW JESTEMN CO NA TOWJE SŁOWA MA DO POWIEDZENIA JEGO MURZŃSKOŚĆ _OBAMA Z MAŁŻONKĄ!!! BUHAHAHAHHAHHAHAHAH!!

Jakiego dyplomatę? Polska nie ma, bo nie może mieć dyplomaty. Kandydaci zostali wybici lub żyją w ukryciu albo na emigracji.. Zostały DYPLOMATOŁY!!!!!
Ten CYRK musi kiedyś mieć koniec. Wybicie polskiej inteligencji nie oznacza, że nie ma normalnych ludzi w tym narodzie. Takie monstra mogą i muszą być zastąpione przez nową warstwę polskiej inteligencji, która spychana do kąta przecież egzystuje. Popatrzcie na młodych, wykształconych i o doskonałej prezencji dziennikarzy Telewizji Republika relacjonujących z Majdanu w Kijowie, czy broniących wolności słowa dziennikarzy wolnych mediów, przy których krasnoludki pochodzące z PRL-owskiej nomenklatury wydają się ludzikami z innej galaktyki, małymi, bezradnymi i kulącymi ogon pod siebie, gdy prawda stuka do drzwi. Ewolucja toruje sobie drogę i wyrzuca na śmietnik historii to, co stoi na drodze rozwoju i postępu tego świata. Te taśmy są tego dowodem. Podsłuchano gnijące państwo, jego skorumpowaną władzę i mafijne struktury. Niech obywatele tego kraju o pozorach wolności i demokracji sami ocenią treść tych "poisów" głupoty i niekompetencji, arogancji i lekceważenia nie tylko praworządności ale i wszelkich zdobyczy europejskiej kultury, która jest im obca. Ich język spod budki z piwem mówi sam za siebie. Niech naród teraz wybiera, ale zanim to nastąpi, niech załatwi sobie liczenie głosów, bo dotychczasowe serwery umiejscowione nie tam, gdzie trzeba, peqwnie zawiodły na całej linii.

Zdradek od murzyńskości to Powinien się uczyć szacunku do innych. Minister zagraniczny, nie polski !!!

Dawno wiedziałem ze to szuja która dzięki PIS-owi oraz Kaczyńskim dorwała sie do koryta a teraz na niego pluje...Nareszcie ta ś...nia sie zdemaskowała i potwierdziła moją o nim opinię, o tym łajdaku który w jednym z tekstów nagrania mówi żechce zrobić "dwuletni CYRK" z PIS-em i z pos.Macierewiczem w powołanej przez nich do tego niecnego celu "komisją"!

To są skutki setek lat okupacji, naród został pozbawiony elit intelektualnych, cech indywidualnych. Pozostała miernota i amatorszczyzna. Nie ma akademii dyplomatycznej w Polsce tylko zachwyt nad jakimiś trzeciorzędowymi pseudodyplomatami. Polaków nie uczono języków obcych i przez lata trzymano w obozie pod nazwą PRL. Nie wytworzono nawyku zdobywania wiedzy o demokracji i pilnowano aby to nie nastąpiło. Tak otumanionemu narodowi imponuje byle co i byle kto aby tylko miało metkę i stwarzało pozory wielkiego świata. To jest idealne pole dla złodziei, mafii, wrogów państwa, wszelkiej maści oszustów i kłamców. A więc,nic tu płacz tylko DO WYBORÓW POLACY!!!!!!! Przestańcie się nad sobą użalać i wzajemnie zagryzać. OJCZYZNA WZYWA!!! Demonstracje robić. korzystać z praw demokracji!!!!

Nie do konca ,sie z Panem zgadzam,chociaz ,mysl szlachetna!Mamy mlode wyksztalcone spoleczenstwo ,z twardym kregoslupem! Moja Prawda ,od poczatku naleze do PIS-u! Spotykam w zyciu Prawych Szlachetnych ludzi! Kochamy Polske!Nasz Jaroslaw Kaczynski,jest niedosciglym wzorem!Mysle ze nie opanujemy sytuacji! Ulice beda czerwone! Narod przeprowadzi dekomunizacje ulicy!Boje sie ,tych co zapala iskre!? Moga to zrobic debile Korwina pro sowieccy, porwac narod!

Dawno wiedziałem ze to szuja która dzięki PIS-owi oraz Kaczyńskim dorwała sie do koryta a teraz na niego pluje...Nareszcie ta ś...nia sie zdemaskowała i potwierdziła moją o nim opinię, o tym łajdaku który w jednym z tekstów nagrania mówi żechce zrobić "dwuletni CYRK" z PIS-em i z pos.Macierewiczem w powołanej przez nich do tego niecnego celu "komisją"!

Bartoszewski pewnie nie przypuszczał, że jego " sławetne " określenie: "dyplomatołki", znajdzie odwzorowanie w Sikorskim, co niniejszym potwierdza jego język, którym posługuje się tylko knajacki margines i to tylko w pijanym widzie. Nam Polakom przyjdzie się wstydzić i świecić oczami przed całym światem za knajacką dyplomację.
Nie przypuszczam, by p.Sikorski wykazał jakikolwiek wstyd przy ewentualnym spotkaniu z prezydentem Obamą, bo aktualna polska dyplomacja , nie od dziś jawi się tym samym poziomem kultury, co i miłościwie nam panujący rząd.
To, że rządzącym obce jest pojęcie wstydu, p.Sikorski jaskrawo to potwierdza.
Tak więc nie ze stadionów, ale z polskiego rządu należy wykopać rasistów, no i jeszcze przydałoby się z jednej gazety, której zdaniem, ten co podsłuchuje, a nie podsłuchiwany, jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski. Ot rozumowanie pokręconego z pomieszanym.

... natomiast co do tej murzyńskości, to nie sądzę, aby Barak się obraził, POnieważ:
a. POlityka bardzo trudno jest obrazić
b. Obama jest mulatem a nie murzynem

Może teraz Polacy zrozumieją jak fatalny rząd sobie wybrali do zarządzania Polski. Po takim skandlu PO I PSL nie powinni otrzymać więcej jak 5% głosów Ale 'dzięki' naiwności Polactwa jeszcze długo będziemy się meczyć z tymi POlszewikami

Tojest korrony dowod ze Rsotowski wiedzial ze sa nagrywania ba a nawet stoi za naraniami.
"...
Sikorski: - Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytka dumę i samoocenę.
Rostowski: - Taki sentymentalizm.
Sikorski: - Taka murzyńskość.
Rostowski: - Jak, jak?
Sikorski: - Murzyńskość. ..."

glownie to

"...Sikorski: - Taka murzyńskość.
Rostowski: - Jak, jak?
Sikorski: - Murzyńskość. ..."

jak jak no przeciez chodzi to to zeby napewano sieto nagrali i skompromitowale Radka.
No to dowod kroronny.

Panie Giertych czekam na Pana działanie .Ściga Pan autorów wpisów antysemickich, rasistowskich i innych.....Sikorski to rasista w całej okazałości. Czekamy na Pana wniosek do sądu.

Ciekawy jestem co on, tak naprawdę, myśli o Żydach.

Tłusty MIŚ załatwił tą swołocz,chcieli żeby bił monety bez pokrycia i to prawie bez zysku ....wychodzi że patriota,a przy kolejach chcą go nadal utopić ....MAFIA.

BRAWO PANIE JAKUBAS JEST PAN PRAWDZIWYM PATRIOTĄ ....jak by sie pan im znudził wysłali by PANU seryjnego ....chyba to PAN PRAWDA

WSZYSCY urzędnicy skarbowi którzy działali na zlecenie KULA W ŁEB.

Ciekawe co na to serdeczny przyjaciel Radzia, wychwalający jego i prowadzoną przez niego rozumną politykę miłości Norman Davies?

Wy jeszcze nie wiecie ze Polska dla USA jest tylko niczym?Zrozumcie ze USiA nie wejdzie w konflikt z Rosja w obronie Polski.Nigdy.

Prosimy o treść rozmów p. Rostowskiego, gdzie pada słowo " komuszka" użytego do osoby p. Hubner. Hrabia Vincent Rostowski pokazuje swoje prawdziwe oblicze... Oj, oj...

"murzyńskość" tu raczej nie pasuje
bo murzyni w USA mają swojego prezydenta
a my ?
chyba raczej "kacapskość"

Czy ktoś kiedykolwiek miał jakiekolwiek watpliwości, że Radek-zdradek, to fałszywy, farbowany lis?

Rada dla Radka: jest tylko jedno wyjście, żeby dostać się do USA - udać się do farbiarni i zrobić się na czarno!.. albo niech się przebierze za banana?:)

To na szczescie koniec tego zyda vel ,tlusty klak! w polskim rzadzie,wlasnie popelnil polityczne seppuku,razem z ryzego para rzadem,i pomyslec ze podobno mial walczyc w Afganistanie przeciwko sowieta?,a to byla bolszewicka swinia ,gnida kgb i wtyka moskwy ,faktycznie pod ich rzadami Polsce grozila sowietyzacja,na szczescie tego kretyna juz nie bedziemy ogladac dluzej wraz z tym krypto-bolszewickim para rzadem,paszol w ch.... szpiegu putina,nic tam nie bylo o Smlensku?,jako ze on tez jest zamieszany w to ludobojstwo!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl