Ciekawostka ze sztabu Platformy. Janicki za plecami Tuska

Tomasz Hamrat

Wieczory wyborcze w sztabach większości partii są do siebie bardzo podobne. Ale dociekliwy dziennikarz może dostrzec, coś czego inni próbują nie widzieć. Tak jak obecności byłego szefa Biura Ochrony Rządu w otoczeniu Donalda Tuska.

Nasz reporter wypatrzył Mariana Janickiego za plecami Donalda Tuska. Tym razem jednak nie wiadomo, który którego chronił.

Chociaż Marian Janicki na partyjnym zlocie Platformy Obywatelskiej nie powinien być niespodzianką. Niestety. Były szef Biura Ochrony Rządu - jak pisaliśmy w lutym tego roku - cieszy się względami władzy. Wtedy otrzymał stanowisko w firmie publicznej zostając członkiem rady nadzorczej utworzonych kilkanaście dni wcześniej Gdowskich Zakładów Komunalnych.

A tutaj migawka z wczoraj

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Odwołano ponad 100 lotów z Heathrow

pixabay.com

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

Ponad sto zaplanowanych lotów z brytyjskiego lotniska Heathrow pod Londynem odwołano w sobotę z powodu warunków pogodowych. Śnieżyce i gołoledź utrudniają transport w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

W tym czasie odbyły się jednak regularne rejsy do Nowego Jorku i Chicago wyczarterowane przez brytyjską linię lotniczą British Airways (BA).

Na wschodzie Anglii i Szkocji w sobotę zapanowały surowe warunki meteorologiczne, które mają utrzymać się do końca tygodnia i które obejmą też Walię i centrum kraju.

Brytyjskie służby meteorologiczne (Met Office) wydały ostrzeżenia "bursztynowe", które sugerują możliwe "zagrożenie życia" na obszarach północno-zachodniej Anglii, hrabstwa Yorkshire na północy kraju, Midlands w centrum, Londynu na południowym wschodzie kraju.

Ostrzeżenia będą obowiązywać również w niedzielę, kiedy spodziewane są dalsze śnieżyce.

"Jest prawdopodobne, że dojdzie do opóźnień w podróżach drogowych i że część pojazdów utknie po drodze; koleje i transport lotniczy przewidują opóźnienia i odwołania" - powiedział przedstawiciel Met Office.

Rzecznik British Airways wskazał, że ze względu na warunki meteorologiczne trzeba przez startem odladzać samoloty dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl