niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Kampania PO za pieniądze unijne. 7 milionów złotych za "dreszczowy" spot Tuska

Dodano: 22.04.2014 [16:37]
Kampania PO za pieniądze unijne. 7 milionów złotych za "dreszczowy" spot Tuska - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/kancelariapremiera
Produkcja i emisja spotu związanego z 10 rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej kosztowała ponad 7 mln zł. Klip na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił premier Donald Tusk i wicepremier Elżbieta Bieńkowska. Wcześniej szef rządu chcąc wzbudzić zainteresowanie klipem, zaprezentował na kanale kancelarii premiera na youtube.com nagranie na którym nuci piosenkę Beatles'ów, która pojawiła się w spocie.

Koszt produkcji i emisji filmu wynosi: 7 133 126,50 PLN brutto. Składają się na niego następujące elementy:
koszt produkcji spotu – 922 843, 17 PLN brutto
koszt zakupu czasu antenowego – 6 210 283,33  PLN brutto

- cytuje Centrum Informacyjne Rządu portal rp.pl. Jak podkreśla 85 proc. tych pieniędzy wyłożyła Unia Europejska.

- Państwo się nie cieszycie? Ja za każdym razem mam dreszcze jak to widzę. Mam nadzieję, że nie jesteście reprezentatywną częścią społeczeństwa - powiedziała obecna na prezentacji klipu minister Bieńkowska.Cóż, 7 milionów złotych lekką ręką na "unijną promocję" w trakcie kampanii wyborczej? Każdemu w PO musiały "przejść dreszcze"
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ona ma dreszcze jak pan Premier wchodzi do alkowy

A ja się tak zastanawiam-:dlaczego ta ujnia rozdaje pinionc byle komu?!Przypomniał mi się żart-:Z kim żyjesz?Z byle kim!A jak żyjesz?Byle jak!

Tusk na tym "śpiewającym" spocie wygląda jakby coś zażył? Poprostu kpina z szefa polskiego rządu!?
To jest naprawde szef "nienormalności" jaką stworzył po objęciu władzy z ekipą psychiatrów/b.szef armii/,modeli
/szef transportu/i całej reszty "fachowców",że pożal się Boże! Efekt widoczny w każdej dziedzinie życia!

nadzieja2010 | 22.04.2014 [18:36]
Najlepsza trawka byla zawsze w pokoju Donka....

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl