niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
04/10/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Broński

Boeing 777 odnaleziony?

Dodano: 29.03.2014 [10:35]
Boeing 777 odnaleziony? - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TheRegister
Chiński samolot odkrył trzy obiekty na wodzie w południowej części Oceanu Indyjskiego, które mogą być szczątkami zaginionego 8 marca samolotu pasażerskiego malezyjskich linii lotniczych - podała w sobotę chińska agencja prasowa Xinhua.

Agencja poinformowała, że chiński samolot wojskowy Ił-76 zarejestrował z wysokości 300 m trzy pływające obiekty koloru białego, czerwonego i pomarańczowego.

Nowy obszar poszukiwań zaginionego samolotu znajduje się ok. 1850 km na zachód od australijskiego miasta Perth - poszukiwania prowadzone są głównie w południowej części Oceanu Indyjskiego - i ma powierzchnię ok. 319 tys. km kw. Wcześniej było to około 2500 km na południowy zachód od Perth.

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Samolot leciał do Pekinu. Koordynowane przez Malezję poszukiwania prowadzone przez wiele państw dotychczas nie przyniosły żadnych rezultatów. 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Bardzo proszę porównać zaangażowanie, ilość i jakość środków i techniki przy badaniu tej katrastrofy z tym, co czyniły Rosja i IIIRP w przypadku tragedii smoleńskiej! Na lotnisku Sewiernoje ze sprzętu technicznego, już od pierwszych zdjęć z tegoi miejsca widać jedynie ciężkie spychacze (czyżby takowe były na stałym wyposarzeniu lotnisk rosyjskich?). A przecież w samolocie filipińskich linii lotniczych nie siedzieli dwaj prezydenci, całe niemal dowództwo wszystkich rodzajów broni, posłowie, senatorowie, członkowie rządu, ludzie kultury! Śmierć dla wszystkich jest jednaka, tyle że skutki tych katastrof jakże nieporównywalne. Póki co, władze IIIRP wynagrodziły wszystkich bez wyjątku winnych tej katastrofy! To się poprostu nie mieści w głowie!

A co byś chciał w Smoleńsku mieć? Okręty, helikoptery, samoloty? Wszystko(szczątki) było na miejscu.
I wiadomo było gdzie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl