niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22/10/2014
-

Boeing 777 odnaleziony?

Dodano: 29.03.2014 [10:35]
Boeing 777 odnaleziony? - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TheRegister
Chiński samolot odkrył trzy obiekty na wodzie w południowej części Oceanu Indyjskiego, które mogą być szczątkami zaginionego 8 marca samolotu pasażerskiego malezyjskich linii lotniczych - podała w sobotę chińska agencja prasowa Xinhua.

Agencja poinformowała, że chiński samolot wojskowy Ił-76 zarejestrował z wysokości 300 m trzy pływające obiekty koloru białego, czerwonego i pomarańczowego.

Nowy obszar poszukiwań zaginionego samolotu znajduje się ok. 1850 km na zachód od australijskiego miasta Perth - poszukiwania prowadzone są głównie w południowej części Oceanu Indyjskiego - i ma powierzchnię ok. 319 tys. km kw. Wcześniej było to około 2500 km na południowy zachód od Perth.

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Samolot leciał do Pekinu. Koordynowane przez Malezję poszukiwania prowadzone przez wiele państw dotychczas nie przyniosły żadnych rezultatów. 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Bez polityki ani rusz! Po co w ogóle podawać powyższe artykuły, skoro forumowicze otwierając lodówkę,
widzą tylko politykę i słupki wyborcze? Bez sensu na tym portalu.

Istnieją niby takie wysoko specjalizowane systemy radarowe, a tu całkiem niemały ptaszek przepadł/wpadł jak kamień w wodę! No, no!
Swoją drogą, szkoda rodzin, które miały swoich na pokładzie.
A linie malezyjskie dostaną pewnie w kość na giełdzie (czy w jakichś tam innych notowaniach.

rzad wie co robi zloto ,na brzeg a ludzi do morza,a co a jak. 1ookg zlota,zarcie na calom zime.KLICZKO JAK BOLEK WALESA UKRAINE WYDymal,wydobyl z kicia kolezanke a Majdan puscil w gaciach. czysty bolek. tusek puscil polakow z golymi jadrami, tak sie robi interesy w mafi.

Bardzo proszę porównać zaangażowanie, ilość i jakość środków i techniki przy badaniu tej katrastrofy z tym, co czyniły Rosja i IIIRP w przypadku tragedii smoleńskiej! Na lotnisku Sewiernoje ze sprzętu technicznego, już od pierwszych zdjęć z tegoi miejsca widać jedynie ciężkie spychacze (czyżby takowe były na stałym wyposarzeniu lotnisk rosyjskich?). A przecież w samolocie filipińskich linii lotniczych nie siedzieli dwaj prezydenci, całe niemal dowództwo wszystkich rodzajów broni, posłowie, senatorowie, członkowie rządu, ludzie kultury! Śmierć dla wszystkich jest jednaka, tyle że skutki tych katastrof jakże nieporównywalne. Póki co, władze IIIRP wynagrodziły wszystkich bez wyjątku winnych tej katastrofy! To się poprostu nie mieści w głowie!

A co byś chciał w Smoleńsku mieć? Okręty, helikoptery, samoloty? Wszystko(szczątki) było na miejscu.
I wiadomo było gdzie.

DRODZY WYBORCY PIS!!!
W ostatnich miesiącach wzrasta poparcie dla PIS-u. Jednak upojeni wygraną nie możemy spocząć na laurach, gdyż PO będzie stosowała najokrutniejsze chwyty. Dlatego wzywam Was, proszę Was, błagam Was, zaangażujmy się w wygraną PIS-u. Głosujących na PIS jest 4 mln, gdyby każdy z nas przekonał tylko jedną osobę ( rodzinę, sąsiada, znajomego lub przypadkową osobę ) to byłoby Nas 8 mln i PIS rządziłoby samodzielnie. Możemy także na forach internetowych; w komentarzach pod artykułami gazet, tylko tymi nieprzychylnymi PIS-owi, bo jedynie te wydania czytają wyborcy PO i niezdecydowani; na facebooku PO przekonywać do poparcia PIS, przedstawiać program tej partii, profesorów, intelektualistów związanych z tą formacją, pokazywać także dokonania rządów PIS-u. Należy pamiętać, że aby ta akcja odniosła sukces trzeba to robić systematycznie i konsekwentnie przez wiele miesięcy. Osoby bardziej zdeterminowane mogą rozpocząć akcję telefoniczną , podczas której będą pokazywać pomysły PIS-u, a także ich ekspertów. Rozmawiać tylko z osobami niezdecydowanymi, gdyż w przeciwnym razie nie przyniesie to efektu i będzie to strata czasu. Ja już to robię, dołącz i ty. To nic nie kosztuje, a możemy pomóc Polsce. Często narzekamy na PIS, na premiera Kaczyńskiego, a zadajmy sobie pytanie: co ja robię, aby PIS wygrało? Nie komentujmy, tylko działajmy. Posłowie nie są w stanie dotrzeć do wszystkich, musimy im pomóc. W USA jest rzeczą normalną i oczywistą, że obywatele angażują się w kampanię, niech będzie tak i w Polsce. Nie pytaj co partia może zrobić dla Ciebie, spytaj co Ty możesz zrobić dla partii i rób. Razem pomóżmy Polsce. Silne PIS to silna Polska. Jeśli nie weźmiemy się do pracy to wygra PO i do końca zrujnuje tą naszą ojczyznę, a słaba Polska to prezent dla Putina. Pamiętajmy o tym!!!

Co to ma do boinga, wydaje mi się, ze to na ten temat jest artykuł, czy mam problem z czytaniem ze zrozumieniem?

jeśli idzie o nasze "to be,or not to be",to bez znaczenia
jest tematyka.Coś jest ważniejszego?

Polak to taki człowiek,który nie lubi zmian.Jest Tusk i niech będzie.Głosowali na niego i będą głosować.Jedynie PIS może uratować szeroka koalicja partii prawicowych ale to nie z Kaczyńskim.AWS wygrała wybory bo byli wszyscy razem,tak później Sojusz lewicy / SLD /wygrali bez żadnych problemów.W mojej gminie wójt będzie startował do 8 kadencji i wygra.Zaczynał jako naczelnik w czasach komuny.

Rzecz jest w czymś innym. PiS nie ma żadnego medium za sobą, a mianowicie telewizji ani radia, więc nie może wygrać. Z tego co widzimy, to nawet nie chce mieć swoich mediów. Nie akcentuje faktu, że istniejące media są mu wrogie, dlatego społeczeństwo przyjmuje płynącą propagandę, jako prawdę. W latach stanu wojennego i wcześniej opozycja głosiła, że telewizja, prasa, radio kłamie. I polacy to przyjęli jako prawdę i propagandzie nie wierzyli.

Idea szczytna ale mało skuteczna. Stokroć bardziej pomogłoby zjednoczenie szerokiej Prawicy (od Ruchu Narodowego, Solidarnej Polski, PJN- o ile jeszcze istnieje, po Partię Gowina). Pytanie co Pan Premier Kaczyński robi w tej sprawie? Tusk jest w stanie dogadać się z Milerem jeśli trzeba. Prawica nie umie się porozumieć. Tu trzeba apelować ale nie do wyborców a do władz PIS i pozostałych sił Prawicy.

Całkowicie zgadzam się z tą opinią.Taka szeroka koalicja mogłaby w pewien sposób zneutralizować niechęć sporej części wyborców do osoby pana prezesa Kaczyńskiego zaszczepionej przez media "mętnego nurtu".Obawiam się ,że samotna droga wyborcza PiS to droga do kolejnej klęski.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl