niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
9 lutego 2016

Boeing 777 odnaleziony?

Dodano: 29.03.2014 [09:35]
Boeing 777 odnaleziony? - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TheRegister
Chiński samolot odkrył trzy obiekty na wodzie w południowej części Oceanu Indyjskiego, które mogą być szczątkami zaginionego 8 marca samolotu pasażerskiego malezyjskich linii lotniczych - podała w sobotę chińska agencja prasowa Xinhua.

Agencja poinformowała, że chiński samolot wojskowy Ił-76 zarejestrował z wysokości 300 m trzy pływające obiekty koloru białego, czerwonego i pomarańczowego.

Nowy obszar poszukiwań zaginionego samolotu znajduje się ok. 1850 km na zachód od australijskiego miasta Perth - poszukiwania prowadzone są głównie w południowej części Oceanu Indyjskiego - i ma powierzchnię ok. 319 tys. km kw. Wcześniej było to około 2500 km na południowy zachód od Perth.

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Samolot leciał do Pekinu. Koordynowane przez Malezję poszukiwania prowadzone przez wiele państw dotychczas nie przyniosły żadnych rezultatów. 
Autor: Źródło:

Bardzo proszę porównać zaangażowanie, ilość i jakość środków i techniki przy badaniu tej katrastrofy z tym, co czyniły Rosja i IIIRP w przypadku tragedii smoleńskiej! Na lotnisku Sewiernoje ze sprzętu technicznego, już od pierwszych zdjęć z tegoi miejsca widać jedynie ciężkie spychacze (czyżby takowe były na stałym wyposarzeniu lotnisk rosyjskich?). A przecież w samolocie filipińskich linii lotniczych nie siedzieli dwaj prezydenci, całe niemal dowództwo wszystkich rodzajów broni, posłowie, senatorowie, członkowie rządu, ludzie kultury! Śmierć dla wszystkich jest jednaka, tyle że skutki tych katastrof jakże nieporównywalne. Póki co, władze IIIRP wynagrodziły wszystkich bez wyjątku winnych tej katastrofy! To się poprostu nie mieści w głowie!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl