niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/04/2015
1 % SWS)

Boeing 777 odnaleziony?

Dodano: 29.03.2014 [10:35]
Boeing 777 odnaleziony? - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TheRegister
Chiński samolot odkrył trzy obiekty na wodzie w południowej części Oceanu Indyjskiego, które mogą być szczątkami zaginionego 8 marca samolotu pasażerskiego malezyjskich linii lotniczych - podała w sobotę chińska agencja prasowa Xinhua.

Agencja poinformowała, że chiński samolot wojskowy Ił-76 zarejestrował z wysokości 300 m trzy pływające obiekty koloru białego, czerwonego i pomarańczowego.

Nowy obszar poszukiwań zaginionego samolotu znajduje się ok. 1850 km na zachód od australijskiego miasta Perth - poszukiwania prowadzone są głównie w południowej części Oceanu Indyjskiego - i ma powierzchnię ok. 319 tys. km kw. Wcześniej było to około 2500 km na południowy zachód od Perth.

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Samolot leciał do Pekinu. Koordynowane przez Malezję poszukiwania prowadzone przez wiele państw dotychczas nie przyniosły żadnych rezultatów. 
Tagi: ,

Autor:

Źródło:

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Bardzo proszę porównać zaangażowanie, ilość i jakość środków i techniki przy badaniu tej katrastrofy z tym, co czyniły Rosja i IIIRP w przypadku tragedii smoleńskiej! Na lotnisku Sewiernoje ze sprzętu technicznego, już od pierwszych zdjęć z tegoi miejsca widać jedynie ciężkie spychacze (czyżby takowe były na stałym wyposarzeniu lotnisk rosyjskich?). A przecież w samolocie filipińskich linii lotniczych nie siedzieli dwaj prezydenci, całe niemal dowództwo wszystkich rodzajów broni, posłowie, senatorowie, członkowie rządu, ludzie kultury! Śmierć dla wszystkich jest jednaka, tyle że skutki tych katastrof jakże nieporównywalne. Póki co, władze IIIRP wynagrodziły wszystkich bez wyjątku winnych tej katastrofy! To się poprostu nie mieści w głowie!

A co byś chciał w Smoleńsku mieć? Okręty, helikoptery, samoloty? Wszystko(szczątki) było na miejscu.
I wiadomo było gdzie.

DRODZY WYBORCY PIS!!!
W ostatnich miesiącach wzrasta poparcie dla PIS-u. Jednak upojeni wygraną nie możemy spocząć na laurach, gdyż PO będzie stosowała najokrutniejsze chwyty. Dlatego wzywam Was, proszę Was, błagam Was, zaangażujmy się w wygraną PIS-u. Głosujących na PIS jest 4 mln, gdyby każdy z nas przekonał tylko jedną osobę ( rodzinę, sąsiada, znajomego lub przypadkową osobę ) to byłoby Nas 8 mln i PIS rządziłoby samodzielnie. Możemy także na forach internetowych; w komentarzach pod artykułami gazet, tylko tymi nieprzychylnymi PIS-owi, bo jedynie te wydania czytają wyborcy PO i niezdecydowani; na facebooku PO przekonywać do poparcia PIS, przedstawiać program tej partii, profesorów, intelektualistów związanych z tą formacją, pokazywać także dokonania rządów PIS-u. Należy pamiętać, że aby ta akcja odniosła sukces trzeba to robić systematycznie i konsekwentnie przez wiele miesięcy. Osoby bardziej zdeterminowane mogą rozpocząć akcję telefoniczną , podczas której będą pokazywać pomysły PIS-u, a także ich ekspertów. Rozmawiać tylko z osobami niezdecydowanymi, gdyż w przeciwnym razie nie przyniesie to efektu i będzie to strata czasu. Ja już to robię, dołącz i ty. To nic nie kosztuje, a możemy pomóc Polsce. Często narzekamy na PIS, na premiera Kaczyńskiego, a zadajmy sobie pytanie: co ja robię, aby PIS wygrało? Nie komentujmy, tylko działajmy. Posłowie nie są w stanie dotrzeć do wszystkich, musimy im pomóc. W USA jest rzeczą normalną i oczywistą, że obywatele angażują się w kampanię, niech będzie tak i w Polsce. Nie pytaj co partia może zrobić dla Ciebie, spytaj co Ty możesz zrobić dla partii i rób. Razem pomóżmy Polsce. Silne PIS to silna Polska. Jeśli nie weźmiemy się do pracy to wygra PO i do końca zrujnuje tą naszą ojczyznę, a słaba Polska to prezent dla Putina. Pamiętajmy o tym!!!

Co to ma do boinga, wydaje mi się, ze to na ten temat jest artykuł, czy mam problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Polak to taki człowiek,który nie lubi zmian.Jest Tusk i niech będzie.Głosowali na niego i będą głosować.Jedynie PIS może uratować szeroka koalicja partii prawicowych ale to nie z Kaczyńskim.AWS wygrała wybory bo byli wszyscy razem,tak później Sojusz lewicy / SLD /wygrali bez żadnych problemów.W mojej gminie wójt będzie startował do 8 kadencji i wygra.Zaczynał jako naczelnik w czasach komuny.

Rzecz jest w czymś innym. PiS nie ma żadnego medium za sobą, a mianowicie telewizji ani radia, więc nie może wygrać. Z tego co widzimy, to nawet nie chce mieć swoich mediów. Nie akcentuje faktu, że istniejące media są mu wrogie, dlatego społeczeństwo przyjmuje płynącą propagandę, jako prawdę. W latach stanu wojennego i wcześniej opozycja głosiła, że telewizja, prasa, radio kłamie. I polacy to przyjęli jako prawdę i propagandzie nie wierzyli.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl