niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21/10/2014
Grzegorz Wierzchołowski

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [12:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

W maju będzie bardzo gorąco...

niepelnosprawnego dziecka a teraz zrob nam te przysluge I spelnij jak najpredzej ten pierwszy warunek-obietnice.

Bardzo trafna odpowiedź ....brawo !!!

Pani Poseł niech Pani zastanowi się co Pani mówi. To właśnie my rodzice, żeby nie umrzeć i by nie umarły nasze dzieci jesteśmy zmuszone spać na podłodze... A Wy własnie dążycie by stało się najgorsze, trzeba było być jak Hitler i wszystkich "NIEPRODUKTYWNYCH" do pieca i mielibyście z głowy problem.
CHORE PAŃSTWO, a Pani życzę by Pani dzieci musiały tak żebrać i protestować w Sejmie...

Zwierzęta bronią swojego potomstwa oddając życie i każda kochająca swoje dziecko matka zrobi wszystko dla jego zdrowia i bezpieczeństwa,niestety - urzędas to nie jest człowiek.

i kiepskich rządów, wygadując bzdury, ona nie czuje ich desperacji!! O, przepraszam rządy PO są dobre, ale tylko dla swoich i dlatego ona niczego nie rozumie! Tak jak nie rozumiała tego, że ustawa jej autorstwa upolityczni jeszcze bardziej. Na argumenty była ślepa i głucha, rozumiała swoje racje w imię dobra PO, tak jak Putin rozumie swoje racje, wmawiając światu, że nie złamał prawa! Kobita wstydu nie ma, bo wypowiedziała się, ze w przypadku większego upolitycznienia mediów, ona odejdzie z PO i nic się nie stało, chociaż efekty upolitycznienia widać, bowiem nie da się oglądać TVP1, TVP2, TVP INFO, tam jedynym dziennikarzem z poza ich towarzystwa jest tylko
p. Pospieszalski! Życzę gorąco i z całego serca, aby znaleźli się oni sami jako osoby niepełnosprawne, to wtedy zobaczą ich świat. Wybacz mi Panie Boże, ale oni inaczej nie zrozumieją! Niejaki poseł niepełnosprawny Libicki także nie rozumie tych rodziców, bo ma 6000 zł dodatku, a oni 600 zł. Wypisuje jakieś bzdury usiłując komentować czy krytykować innych na portalu Salon24, a nic nie zrobił dla osób niepełnosprawnych, bo jemy żyje się dobrze, taki tam pasożyt!

najlepiej na sledzione

"Tu lezy Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO - zmarla nagle, bo zdesperowana bezradnoscia rzadow panstwa POlszewkow zostalaby zmuszona przyprowadzic swoje niepelnosprawne dziecko do Sejmu. RIP"

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

Ten kto nie ma w rodzinie dziecka niepełnosprawnego ,nigdy nie pojmie ani nie zrozumie ,ani nawet nie potrafi sobie wyobrazić jak ciężko jest dzwigać KRZYŻ takiej osoby.Ja pracuję przy córce 25 lat i nie wyobrażam sobie kiedykolwiek zostawić Ją samą ,zresztą to nie byłoby możliwe ponieważ córka ma codziennie ataki padaczki ,nawet w nocy muszę spać z jednym otwartym okiem ,poza tym córka cierpi na inne dolegliwości takie jak :astma ,autyzm ,rozszczep kręgosłupa,jest pampersowana ...czy ktoś może sobie wyobrazić ,że ja od 25 lat nigdy nie miałam ani jednego dnia urlopu ,ja nie wiem co to są niedziele czy święta ,dla mnie takie dni różnią się tylko pogodą ...od 25 lat jestem więżniem we własnym domu...Chociaż jest mi bardzo ,bardzo ciężko to nie mam pretensji o to do nikogo,zaakceptowałam życie takie jakie ono jest ,Modlę się tylko żeby nie było gorzej .....

glupota ludzka nie ma granic, trzeba doswiadczyc tego co oni robia codziennie, jak wyglada ich zycie i ich dzieci a napewno bys czlowieku zmienil tok myslenia i nie pisal glupot

ale jak mogli zaostawic dzieci w domu jesli to sa jedyni opiekunowie tych dzieci co w mojej sytuacji niema mi kto niepelnosprawnego dziecka przypilnowac musze go wszedzie brac ze soba

Inbecylem jesteś i taki już umrzesz .Co to za rząd który nie widzi problemu chorych dzieci , ludzi starszych . Ten rząd wogóle nie widzi nic , oprócz swojego ogródka ,swoich apanarzy.

Ty masz chyba coś z głową ?

a jakim prawem Ty oceniasz tych rodziców?

a jesli np.dziecko ma padaczkę,to myslisz,ze ktos obcy/opiekunka tak chetnie zostanie z dzieckiwm ????/

poza tym ,gdyby przyszli bez dzieci,to znów ktos by sie przyp....,ze zostawili dziecko komus innemu..to może oznacza,ze może iśc do roboty i dorobic,skoro miała możliwosc protestowac w sejmnie....

co za bezmyslnosc ,egoizm i brak minimalnej wyobrazni !ze strony krytukujących rodziców dzieci uposledzonych !

Wie za jakie pieniądze, tak fałszywie łże!
Tylko z tego powodu,może obrzydzadź naród sobą!
To jej się opłaci!

"niepelnosprawnego (moj respekt dla chorych ludzi), bo sama jest mocno retarded. swoja droga ludzie kogo wybraliscie do rzadu i jeszcze oplacacie ich ze swoich podatkow? Przeciez ta baba wymaga medycznej pomocy.

To prawda!

Dziekuje, musisz sam przyznac ze ci "przebierancy" maja specyficzny sposob wyslawiania sie. Np. Sikora - te watahy, karly moralne, wyginiecie jak dinozaury (chociaz wszystko wskazuje na to ze sa ich potomkami i ich jezyk, wyglad i sprostytulowana natura w pogoni za kasa cechuje sklonowane, przedluzenie czegos co w dodatku osiadlo sie na ziemiach rdzennie polskich.O bucu nie wspomne i biogosie i konwersacji z Obama - bo to rdzennie ruska makieta. Przysluchaj sie temu niemieckiemu zydowi oskarkowi ten tez ma osobista "klase wymowy". Tylko nie potrafie wciaz ulokowac tych co ich wybrali? Pozdrawiam. Tez Polonus. Jest jeszcze grupa psycholi (niesiol, palikot, sroda, stokrota, wojewodzki i ten jego przydupas za bulke, no mozna wymieniac jak ksiazke. Ale ta ostatnia grupa to juz mocno zdegenerowana i medycznie nie do uratowania.

to bardzo delikatna ocena. Większa część tego sejmu jest umysłowo niewydolna. I co my wyborcy na to?
Może wnieśmy obywatelski projekt ustaway, aby przeszli na zasłużoną emeryturę/rentę w wysokości 820 zł/miesiąc

...to moja baba, ta z nosa wydaje mi sie bardziej apetyczna!

PO prostu nóż się w kieszeni otwiera.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niesiolowski-uciekl-z-sejmu-przed-protestujacymi/h4vlv

od łajna sadystka kanalia dała się poznać jako wyjątkowe zawistne, z pełną d...pą do Polaka chrześcijanina a zwłaszcza katolika!

Szkoda dla Polski i dla polskich Żydów, że ta antysemicka szuja nie [...] jeszcze przed 1968 r. Nigdy chyba nawet nie przeprosiła za antysemicki jad, jaki sączyła w polskojęzycznych gazetach.

[...]
*Pazur

Dziękuję Pazurowi za poprawki. Mój oryginalny post chyba rzeczywiście był zbyt emocjonalny (może poza granicami dobrego smaku).

to ci stare pruchno w pampersy POpuszcza, stare smieci komunistyczne sciery palic. JAK TAK DLUZEJ BEDZIE CZERWONA BOLSZEWIA PRZY WLADZY ;niepelnosprawnym eutanazja na 100% bedzie przemusowo. to gebelsiakistalinowce ,mordercy zbrodniarze ,zamias szkol beda obozy pracy stawiac,kto zdolny to jeszcze kto chory do pieca. zobaczcie co z Syri zostalo 76 tys dzieci w ciago tygodnia wymordowal hitlerstalinowiec ASAD- co robi Castro co robi Venezuela teraz Ruskie TUSK KOMOROWSKI to nie polskie serca to obce podle zgnile smierdzace KGB: sucha stara sciera morde otwiera,na temat chorych nieszczesliwych dzieci ,opluc ta czerwona szmate.

jak nie jako P=Osła-nka? Znamy tą szkate pseudo-dziennikarkę, cenzorkę z gazetki komuszej w Łodzi!

Jak tak stawiasz sprawę to umieraj. Na pociechę ogółu Polaków.

...no to czas najwyższy...... POwodzenia ! Bardzo POtwrne to babs.. !!!! A w sejmie pełno niepełnosprawnych, w tym ww.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl