niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22/12/2014
Grzegorz Broński

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [11:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

niepelnosprawnego dziecka a teraz zrob nam te przysluge I spelnij jak najpredzej ten pierwszy warunek-obietnice.

Bardzo trafna odpowiedź ....brawo !!!

Pani Poseł niech Pani zastanowi się co Pani mówi. To właśnie my rodzice, żeby nie umrzeć i by nie umarły nasze dzieci jesteśmy zmuszone spać na podłodze... A Wy własnie dążycie by stało się najgorsze, trzeba było być jak Hitler i wszystkich "NIEPRODUKTYWNYCH" do pieca i mielibyście z głowy problem.
CHORE PAŃSTWO, a Pani życzę by Pani dzieci musiały tak żebrać i protestować w Sejmie...

Zwierzęta bronią swojego potomstwa oddając życie i każda kochająca swoje dziecko matka zrobi wszystko dla jego zdrowia i bezpieczeństwa,niestety - urzędas to nie jest człowiek.

najlepiej na sledzione

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

Ten kto nie ma w rodzinie dziecka niepełnosprawnego ,nigdy nie pojmie ani nie zrozumie ,ani nawet nie potrafi sobie wyobrazić jak ciężko jest dzwigać KRZYŻ takiej osoby.Ja pracuję przy córce 25 lat i nie wyobrażam sobie kiedykolwiek zostawić Ją samą ,zresztą to nie byłoby możliwe ponieważ córka ma codziennie ataki padaczki ,nawet w nocy muszę spać z jednym otwartym okiem ,poza tym córka cierpi na inne dolegliwości takie jak :astma ,autyzm ,rozszczep kręgosłupa,jest pampersowana ...czy ktoś może sobie wyobrazić ,że ja od 25 lat nigdy nie miałam ani jednego dnia urlopu ,ja nie wiem co to są niedziele czy święta ,dla mnie takie dni różnią się tylko pogodą ...od 25 lat jestem więżniem we własnym domu...Chociaż jest mi bardzo ,bardzo ciężko to nie mam pretensji o to do nikogo,zaakceptowałam życie takie jakie ono jest ,Modlę się tylko żeby nie było gorzej .....

ale jak mogli zaostawic dzieci w domu jesli to sa jedyni opiekunowie tych dzieci co w mojej sytuacji niema mi kto niepelnosprawnego dziecka przypilnowac musze go wszedzie brac ze soba

Inbecylem jesteś i taki już umrzesz .Co to za rząd który nie widzi problemu chorych dzieci , ludzi starszych . Ten rząd wogóle nie widzi nic , oprócz swojego ogródka ,swoich apanarzy.

Ty masz chyba coś z głową ?

a jakim prawem Ty oceniasz tych rodziców?

a jesli np.dziecko ma padaczkę,to myslisz,ze ktos obcy/opiekunka tak chetnie zostanie z dzieckiwm ????/

poza tym ,gdyby przyszli bez dzieci,to znów ktos by sie przyp....,ze zostawili dziecko komus innemu..to może oznacza,ze może iśc do roboty i dorobic,skoro miała możliwosc protestowac w sejmnie....

co za bezmyslnosc ,egoizm i brak minimalnej wyobrazni !ze strony krytukujących rodziców dzieci uposledzonych !

Wie za jakie pieniądze, tak fałszywie łże!
Tylko z tego powodu,może obrzydzadź naród sobą!
To jej się opłaci!

...to moja baba, ta z nosa wydaje mi sie bardziej apetyczna!

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niesiolowski-uciekl-z-sejmu-przed-protestujacymi/h4vlv

Szkoda dla Polski i dla polskich Żydów, że ta antysemicka szuja nie [...] jeszcze przed 1968 r. Nigdy chyba nawet nie przeprosiła za antysemicki jad, jaki sączyła w polskojęzycznych gazetach.

[...]
*Pazur

Dziękuję Pazurowi za poprawki. Mój oryginalny post chyba rzeczywiście był zbyt emocjonalny (może poza granicami dobrego smaku).

to ci stare pruchno w pampersy POpuszcza, stare smieci komunistyczne sciery palic. JAK TAK DLUZEJ BEDZIE CZERWONA BOLSZEWIA PRZY WLADZY ;niepelnosprawnym eutanazja na 100% bedzie przemusowo. to gebelsiakistalinowce ,mordercy zbrodniarze ,zamias szkol beda obozy pracy stawiac,kto zdolny to jeszcze kto chory do pieca. zobaczcie co z Syri zostalo 76 tys dzieci w ciago tygodnia wymordowal hitlerstalinowiec ASAD- co robi Castro co robi Venezuela teraz Ruskie TUSK KOMOROWSKI to nie polskie serca to obce podle zgnile smierdzace KGB: sucha stara sciera morde otwiera,na temat chorych nieszczesliwych dzieci ,opluc ta czerwona szmate.

jak nie jako P=Osła-nka? Znamy tą szkate pseudo-dziennikarkę, cenzorkę z gazetki komuszej w Łodzi!

Jak tak stawiasz sprawę to umieraj. Na pociechę ogółu Polaków.

...no to czas najwyższy...... POwodzenia ! Bardzo POtwrne to babs.. !!!! A w sejmie pełno niepełnosprawnych, w tym ww.

Ta posłanka pokazała swoje zaburzenia w sferze uczuć wyższych. Nie tylko o tym świadczy jej wypowiedzą,ale ta prawda
emanuje z jej twarzy.Oprócz tego w sferze ilorazu inteligencji istnieje także nizina. No,ale i takie stworzonka tylko podobne
do człowieka Naród wybiera na posłów do Sejmu. Póżniej ta biedna Polska nie może wykaraskać się z końskich dołów z całym
swoim bagażem wszystkich dziedzin życia. W Sejmem kierują bubki,a rączki podnoszą dupki wzięte do kupki... I tak leci się
Polsce po grudach i dolach sporo lat. Tak sie leci,ze wnet reszta na rodu nie będzie miała co do ust włożyć.a niepełnosprawne dzieciny będą zabijane ateistycznymi chęciami i zabójczymi zastrzykami. Na to sie wyrażnie zaniosło...! Pozdrawiam

Czy to prawda, że to babsko bierze też kasę z Polskiego Radia??

ucieszy......

Także ___śmierć!__ - przywołana przez posłankę na okoliczność pognębienia cierpiących rodziców.
Pani poseł chyba przez przeoczenie wyborców znalazła się w Sejmie RP.

POje..ne qu..sko.

Niech Pani umiera, jak pani chce. Najlepiej z J.F. Libickim. Jakim trzeba być POsłem, by być tak nieczułym i zakłamanym...

Lepiej zamilcz stara szkapo, jak masz androny wygłaszać bo na twój widok rzygać się chce!
Niezależna, proszę tą starą flądrę usunąć z naszego widoku bo się nam wątroba wywraca na drugą stronę.

POseł WOLAŁA BYM PUSZKI ZBIERAĆ niż tak kręcić lody,kłamać i mataczyć.......Jak wam nie wstyd ?????????? Traktować tak naród ????????????????????????????????

...

niech więc umiera ! ,a może tak syropek by wypiła na kaszelek czy tam inny katarek na spirytusie? ! ta stara KOMUNISTKA!
Najlepiej niech zmilknie te stare czerwone pudło rezonansowe.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl