niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 listopada 2015

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [11:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
Opinie użytkowników

Pani Poseł niech Pani zastanowi się co Pani mówi. To właśnie my rodzice, żeby nie umrzeć i by nie umarły nasze dzieci jesteśmy zmuszone spać na podłodze... A Wy własnie dążycie by stało się najgorsze, trzeba było być jak Hitler i wszystkich "NIEPRODUKTYWNYCH" do pieca i mielibyście z głowy problem.
CHORE PAŃSTWO, a Pani życzę by Pani dzieci musiały tak żebrać i protestować w Sejmie...

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

...to moja baba, ta z nosa wydaje mi sie bardziej apetyczna!

...

mimo że jesteś nie pełnosprawna, zbędna, niepotrzebna i jeszcze musimy ciebie utrzymywać.

Wysłuchaj ją Panie i skróć jej cierpienia,

pt. : "kobieca strona kobiet PO", z cytatami i sprawami, które przedstawią wrażliwość naszych parlamentarzystek. Skończy się gadanie o parytetach i czynniku kobiecym jako łagodzącym obyczaje. W towarzystwie tych capów kozy głupieją jeszcze bardziej. PS. sądzą teraz w niemczech załogantke z Auschwitz. To tyle jeśli chodzi o pseudonaukowe pokrzykiwania tej idi...ki szczuki, która normalny świat krok po kroku zamienia w piekło.

Ta wypowiedż pięknej posłanki -to prototyp "G Ę B Y " całej PLATFUSY OBIWATELSKIEJ!!! I to by było na tyle!!!!!1

i nie tylko, nigdy nie będzie zgodna z działaniem ...na RZECZ poniewieranych RODZICÓW I ICH SKARBÓW.

im prędzej, tym lepiej! I zabierz ze sobą resztę tej "nieparlamentarnej" pazernej hałastry.

Zapomniała dodać że prędzej by umarła niż zrezygnowała z bycia posłem... ze to zupełnie inny świat, dla nielicznych a nie dla durnego plebsu, że ona więcej wydaje na waciki niż te rodziny na życie ;-)

a PO na to : To umierajcie , PO co się skarżycie ! I zdychajcie POwoli i POcichu w domach zamiast spać tutaj na POdłodze !
W innych krajach takie bydło nie rządzi, bo ludzie mają tam więcej rozumu jak i również odwagi żeby takie bydło pogonić. Na szczęście wyjechałem z tego kraju już dawno temu.

Żąbdam zamontowania alkomatów przed wejściami na salę obrad Sejmu.
POmioty pokroju Katarasińskiej kierować mają podobno pracami komisji itp.
Ona jak i wielu znanych nam z nazwiska prawie zawsze są pod wpływem albo
z "wczorajszym oddechem". To zgroza jeżeli się pomyśli, że w jakimś
stopniu taka wiecznie pijana blać oddaje głos i tym samym reprezentuje
NARÓD POLSKI. Co myślą o nas nasi partnerzy na świecie.

w cywilizowanym świecie już tylko rechot - podobnie jak głuPOta POlaków. Tyle ,że mendia rządowe o tym milczą. Za rządow PISu mendia rządowe okłamywały głuPOli, że świat się z nas śmieje, a teraz kiedy świat się naprawde z nas śmieje to te same mendia milczą, a głuPOle myślą, że wszystko znowu jest ok.

bo ci niedouczeni nie potrafią zrozumieć. Wykonują to co im każe Tuak i każą im mętne Tuskowe merdia oraz GKoszerna.Nie potrafią samodzielnie myśleć.

ale ty tak szybko nie umrzesz gdyż masz świetną kase z sejmu i niczym się nie martwisz peowska posłanko

I daj żyć innym.

Czy mogłaby Pani uwiarygodnić się w deklarowanej przez Panią kwestii zejścia z tego padołu łez, zanim przyprowadzi pani do Sejmu niepełnosprawne dziecko i ułoży je do snu na podłodze? Proponujemy eksperyment. Z góry dziękujemy. Potencjalny elektorat.

niż przyprowadzić do sejmu

Też bym nie przyprowadził dzieci (żadnych - nie tylko tych niepełnosprawnych). Po co maja oglądać sprzedajne k..wy i z....ji sterowane przez obce agentury. Niech się dzieci nie gorszą w tej "stajni"

jest pełnosprawna tylko gdy się nawali. Tak sprawna że nawet alkomat zmienia stan wskazań.

To była moja zła decyzja, że opłaciłam kartę TV Republika i teraz muszę oglądać wypowiedzi takiego indywiduum jak to pani, jak D. Wielowiejska, jak Halicki i im podobni. TV Republika winna bardziej solidaryzować się z TV Trwam i osób, które tyle złego wyrządzają nadal TV Trwam nie zapraszać!!!!! Szanujcie trochę nasze pieniądze bo możecie ich w przyszłości już nie otrzymać.

A czemuż to nie posłać tą posłankę do diabła zamiast przeprowadza z nią wywiad?

Ta PO-lityczna PO-krętna PO-czwara mataczy, kłamie i chleje na naszą kasę. Won z Sejmu ty alkoholiczko !

Czy pani posłanka Katarsińska i jej koleżanki i koledzy z PO mają świadomość w jakiej sytuacji żyją rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi? I wy jesteście posłami? To jest skandal, aby ci, którym naród powierzył mandat posła byli pozbawieni wszelkiej empatii do tych odważnych, którzy protestują w Sejmie z dziećmi kalekimi, bo nie mają z nikąd pomocy. Was trzeba pilnie rozgonić na cztery wiatry i kazać żyć za niecałe 1000 zł. Oczywiście, że opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, to praca na etacie i za nią należy płacić. Taki rząd, który nie ma litości nad ludźmi to rząd paskudnych drani. Niedługo wybory i należy kategorycznie rozliczyć tych nieudaczników, okrutników i krwiopijców.

czy JAŚNIE OŚWIECONA PANI POSEŁ NIE ROZUMIE? czy nie chce rozumieć sytuacji rodzin domagających się sprawiedliwości i pomocy?

Wtedy dopiero POprawiłaby się sytuacja Polski i Polaków !

mafia rzadu ma kasa na kolorowe tęcze, mój sąsiad ma osobe niepełnosprawna i smierdzący tapczan nie stac go na kupienie nowego , wiec chyba wiadomo ze lepsze lezenie na podlodze

Dlaczego mu nie pomożesz.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl