niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
03/03/2015
Piotr Łuczuk
1 % SWS)

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [11:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

niepelnosprawnego dziecka a teraz zrob nam te przysluge I spelnij jak najpredzej ten pierwszy warunek-obietnice.

Pani Poseł niech Pani zastanowi się co Pani mówi. To właśnie my rodzice, żeby nie umrzeć i by nie umarły nasze dzieci jesteśmy zmuszone spać na podłodze... A Wy własnie dążycie by stało się najgorsze, trzeba było być jak Hitler i wszystkich "NIEPRODUKTYWNYCH" do pieca i mielibyście z głowy problem.
CHORE PAŃSTWO, a Pani życzę by Pani dzieci musiały tak żebrać i protestować w Sejmie...

Zwierzęta bronią swojego potomstwa oddając życie i każda kochająca swoje dziecko matka zrobi wszystko dla jego zdrowia i bezpieczeństwa,niestety - urzędas to nie jest człowiek.

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

Ten kto nie ma w rodzinie dziecka niepełnosprawnego ,nigdy nie pojmie ani nie zrozumie ,ani nawet nie potrafi sobie wyobrazić jak ciężko jest dzwigać KRZYŻ takiej osoby.Ja pracuję przy córce 25 lat i nie wyobrażam sobie kiedykolwiek zostawić Ją samą ,zresztą to nie byłoby możliwe ponieważ córka ma codziennie ataki padaczki ,nawet w nocy muszę spać z jednym otwartym okiem ,poza tym córka cierpi na inne dolegliwości takie jak :astma ,autyzm ,rozszczep kręgosłupa,jest pampersowana ...czy ktoś może sobie wyobrazić ,że ja od 25 lat nigdy nie miałam ani jednego dnia urlopu ,ja nie wiem co to są niedziele czy święta ,dla mnie takie dni różnią się tylko pogodą ...od 25 lat jestem więżniem we własnym domu...Chociaż jest mi bardzo ,bardzo ciężko to nie mam pretensji o to do nikogo,zaakceptowałam życie takie jakie ono jest ,Modlę się tylko żeby nie było gorzej .....

Ty masz chyba coś z głową ?

a jakim prawem Ty oceniasz tych rodziców?

a jesli np.dziecko ma padaczkę,to myslisz,ze ktos obcy/opiekunka tak chetnie zostanie z dzieckiwm ????/

poza tym ,gdyby przyszli bez dzieci,to znów ktos by sie przyp....,ze zostawili dziecko komus innemu..to może oznacza,ze może iśc do roboty i dorobic,skoro miała możliwosc protestowac w sejmnie....

co za bezmyslnosc ,egoizm i brak minimalnej wyobrazni !ze strony krytukujących rodziców dzieci uposledzonych !

Wie za jakie pieniądze, tak fałszywie łże!
Tylko z tego powodu,może obrzydzadź naród sobą!
To jej się opłaci!

...to moja baba, ta z nosa wydaje mi sie bardziej apetyczna!

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niesiolowski-uciekl-z-sejmu-przed-protestujacymi/h4vlv

to ci stare pruchno w pampersy POpuszcza, stare smieci komunistyczne sciery palic. JAK TAK DLUZEJ BEDZIE CZERWONA BOLSZEWIA PRZY WLADZY ;niepelnosprawnym eutanazja na 100% bedzie przemusowo. to gebelsiakistalinowce ,mordercy zbrodniarze ,zamias szkol beda obozy pracy stawiac,kto zdolny to jeszcze kto chory do pieca. zobaczcie co z Syri zostalo 76 tys dzieci w ciago tygodnia wymordowal hitlerstalinowiec ASAD- co robi Castro co robi Venezuela teraz Ruskie TUSK KOMOROWSKI to nie polskie serca to obce podle zgnile smierdzace KGB: sucha stara sciera morde otwiera,na temat chorych nieszczesliwych dzieci ,opluc ta czerwona szmate.

ucieszy......

Niech Pani umiera, jak pani chce. Najlepiej z J.F. Libickim. Jakim trzeba być POsłem, by być tak nieczułym i zakłamanym...

POseł WOLAŁA BYM PUSZKI ZBIERAĆ niż tak kręcić lody,kłamać i mataczyć.......Jak wam nie wstyd ?????????? Traktować tak naród ????????????????????????????????

...

mimo że jesteś nie pełnosprawna, zbędna, niepotrzebna i jeszcze musimy ciebie utrzymywać.

może dość jej w sejmie . Niech idzie sobie precz.

Stańmy wszyscy murem i POgońmy WRONĘ za dziesiątą górę " La la la la la la la la la la la la la la la .

Wysłuchaj ją Panie i skróć jej cierpienia,

pt. : "kobieca strona kobiet PO", z cytatami i sprawami, które przedstawią wrażliwość naszych parlamentarzystek. Skończy się gadanie o parytetach i czynniku kobiecym jako łagodzącym obyczaje. W towarzystwie tych capów kozy głupieją jeszcze bardziej. PS. sądzą teraz w niemczech załogantke z Auschwitz. To tyle jeśli chodzi o pseudonaukowe pokrzykiwania tej idi...ki szczuki, która normalny świat krok po kroku zamienia w piekło.

Ta wypowiedż pięknej posłanki -to prototyp "G Ę B Y " całej PLATFUSY OBIWATELSKIEJ!!! I to by było na tyle!!!!!1

a nie chore dzieci i ich rodzice. To ja mam na wódę, bo ja POsłanka i 'mogie' wszystko, a te dzieci rażą w oczy.

i nie tylko, nigdy nie będzie zgodna z działaniem ...na RZECZ poniewieranych RODZICÓW I ICH SKARBÓW.

im prędzej, tym lepiej! I zabierz ze sobą resztę tej "nieparlamentarnej" pazernej hałastry.

Zapomniała dodać że prędzej by umarła niż zrezygnowała z bycia posłem... ze to zupełnie inny świat, dla nielicznych a nie dla durnego plebsu, że ona więcej wydaje na waciki niż te rodziny na życie ;-)

a PO na to : To umierajcie , PO co się skarżycie ! I zdychajcie POwoli i POcichu w domach zamiast spać tutaj na POdłodze !
W innych krajach takie bydło nie rządzi, bo ludzie mają tam więcej rozumu jak i również odwagi żeby takie bydło pogonić. Na szczęście wyjechałem z tego kraju już dawno temu.

Żąbdam zamontowania alkomatów przed wejściami na salę obrad Sejmu.
POmioty pokroju Katarasińskiej kierować mają podobno pracami komisji itp.
Ona jak i wielu znanych nam z nazwiska prawie zawsze są pod wpływem albo
z "wczorajszym oddechem". To zgroza jeżeli się pomyśli, że w jakimś
stopniu taka wiecznie pijana blać oddaje głos i tym samym reprezentuje
NARÓD POLSKI. Co myślą o nas nasi partnerzy na świecie.

w cywilizowanym świecie już tylko rechot - podobnie jak głuPOta POlaków. Tyle ,że mendia rządowe o tym milczą. Za rządow PISu mendia rządowe okłamywały głuPOli, że świat się z nas śmieje, a teraz kiedy świat się naprawde z nas śmieje to te same mendia milczą, a głuPOle myślą, że wszystko znowu jest ok.

bo ci niedouczeni nie potrafią zrozumieć. Wykonują to co im każe Tuak i każą im mętne Tuskowe merdia oraz GKoszerna.Nie potrafią samodzielnie myśleć.

W latach 1972-1981 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

N I G D Y nie powinna zajmować ŻADNYCH STANOWISK PUBLICZNYCH.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl