niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [12:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

...

mimo że jesteś nie pełnosprawna, zbędna, niepotrzebna i jeszcze musimy ciebie utrzymywać.

pt. : "kobieca strona kobiet PO", z cytatami i sprawami, które przedstawią wrażliwość naszych parlamentarzystek. Skończy się gadanie o parytetach i czynniku kobiecym jako łagodzącym obyczaje. W towarzystwie tych capów kozy głupieją jeszcze bardziej. PS. sądzą teraz w niemczech załogantke z Auschwitz. To tyle jeśli chodzi o pseudonaukowe pokrzykiwania tej idi...ki szczuki, która normalny świat krok po kroku zamienia w piekło.

Ta wypowiedż pięknej posłanki -to prototyp "G Ę B Y " całej PLATFUSY OBIWATELSKIEJ!!! I to by było na tyle!!!!!1

i nie tylko, nigdy nie będzie zgodna z działaniem ...na RZECZ poniewieranych RODZICÓW I ICH SKARBÓW.

a PO na to : To umierajcie , PO co się skarżycie ! I zdychajcie POwoli i POcichu w domach zamiast spać tutaj na POdłodze !
W innych krajach takie bydło nie rządzi, bo ludzie mają tam więcej rozumu jak i również odwagi żeby takie bydło pogonić. Na szczęście wyjechałem z tego kraju już dawno temu.

Żąbdam zamontowania alkomatów przed wejściami na salę obrad Sejmu.
POmioty pokroju Katarasińskiej kierować mają podobno pracami komisji itp.
Ona jak i wielu znanych nam z nazwiska prawie zawsze są pod wpływem albo
z "wczorajszym oddechem". To zgroza jeżeli się pomyśli, że w jakimś
stopniu taka wiecznie pijana blać oddaje głos i tym samym reprezentuje
NARÓD POLSKI. Co myślą o nas nasi partnerzy na świecie.

ale ty tak szybko nie umrzesz gdyż masz świetną kase z sejmu i niczym się nie martwisz peowska posłanko

I daj żyć innym.

Też bym nie przyprowadził dzieci (żadnych - nie tylko tych niepełnosprawnych). Po co maja oglądać sprzedajne k..wy i z....ji sterowane przez obce agentury. Niech się dzieci nie gorszą w tej "stajni"

A czemuż to nie posłać tą posłankę do diabła zamiast przeprowadza z nią wywiad?

Ta PO-lityczna PO-krętna PO-czwara mataczy, kłamie i chleje na naszą kasę. Won z Sejmu ty alkoholiczko !

Czy pani posłanka Katarsińska i jej koleżanki i koledzy z PO mają świadomość w jakiej sytuacji żyją rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi? I wy jesteście posłami? To jest skandal, aby ci, którym naród powierzył mandat posła byli pozbawieni wszelkiej empatii do tych odważnych, którzy protestują w Sejmie z dziećmi kalekimi, bo nie mają z nikąd pomocy. Was trzeba pilnie rozgonić na cztery wiatry i kazać żyć za niecałe 1000 zł. Oczywiście, że opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, to praca na etacie i za nią należy płacić. Taki rząd, który nie ma litości nad ludźmi to rząd paskudnych drani. Niedługo wybory i należy kategorycznie rozliczyć tych nieudaczników, okrutników i krwiopijców.

czy JAŚNIE OŚWIECONA PANI POSEŁ NIE ROZUMIE? czy nie chce rozumieć sytuacji rodzin domagających się sprawiedliwości i pomocy?

Wtedy dopiero POprawiłaby się sytuacja Polski i Polaków !

Szanowna pani poseł ze swojej pensji poselskiej wynajęłaby sobie opiekę do dziecka w domu a sama poszłaby prostestować i nie musiałaby umierać...

Bezczelność! Ci ludzie już stracili kontakt z rzeczywistością i nawet nie zdają sobie z tego sprawy!

jak POrąbana!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl