niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29/08/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Wierzchołowski

Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu

Dodano: 21.03.2014 [12:32]
Posłanka PO: Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
- Prędzej bym umarła, niż niepełnosprawne dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu spać na podłodze - powiedziała Iwona Śledzińska-Katarasińska posłanka PO w Telewizji Republika. Od dwóch dni zdesperowani rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie, domagając się aby ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Protest rodziców nie robi wrażenia na partii rządzącej. Najwyraźniej posłowie PO zdecydowali się na atak.

- Niezależnie od tego, jak wielka to jest tragedia i dramat, to prędzej bym umarła, niż takie dziecko przyprowadziła do Sejmu i kazała mu nocować na podłodze - stwierdziła na antenie Telewizji Republika Iwona Śledzińska-Katarasińska w porannym programie "Prosto w oczy" .
Skomentowała w taki bezpardonowy sposób trwający w Sejmie protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód.

Prowadzący program Piotr Wąż zwrócił uwagę, że to ogromna desperacja zaprowadziła tych ludzi do Sejmu, a nie mogli zostawić niepełnosprawnych dzieci w domu, bez opieki.

Posłanka przekonywała, że rozumie ich i wie, że żadne pieniądze nie są w stanie zaspokoić ich potrzeb. - Ale zawsze kiedy jest jakaś perspektywa, pojawia się protest - zaznaczyła. - Oni latami byli sami ze sobą, ale teraz jest podejmowana rzeczywista próba poprawy ich sytuacji - dodała.

Od środy w budynku parlamentu kolejny dzień trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy domagają się m.in. tego, by ich całodobowa opieka nad dziećmi była traktowana jako zawód. Zapowiadają, że pozostaną w Sejmie, choć dziś kończy on obrady. W piątek rano było ich kilkunastu; kolejną noc spędzili śpiąc na kocach.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Pani Poseł niech Pani zastanowi się co Pani mówi. To właśnie my rodzice, żeby nie umrzeć i by nie umarły nasze dzieci jesteśmy zmuszone spać na podłodze... A Wy własnie dążycie by stało się najgorsze, trzeba było być jak Hitler i wszystkich "NIEPRODUKTYWNYCH" do pieca i mielibyście z głowy problem.
CHORE PAŃSTWO, a Pani życzę by Pani dzieci musiały tak żebrać i protestować w Sejmie...

sledziona zwyczajnie przystosowuje sie do wymogow poselskich PO. ta zbieranina post-okraglego czerwonego stolu nie ma zadnych predyspozycji do rzadzenia a wiec zeby odwrocic uwage od tego faktu (i nie tylko tego..), oni puszczaja do public specyficznie spreperowane okreslenia od prowadzacej ich agentury i to jest ich cala funkcja w aparacie wladzy. Zwrocie uwage na ich facjaty w momencie wypowiadania tych idiotyzmow. To jest typowe zwyrodnienie moralne czerwonej aparaturki. Sluszna uwage mial moj znajomy kiedy zapytalam czemu poshevia nawala teraz swoich towarzyszy... on wyjasnil mi ze to proste to g....o zawsze idzie z pradem tym aktualnym.

Też tak uważam. Co to za rodzice, co swoich niepełnosprawnych dzieci używają w roli karty przetargowej. Mogły same przyjść protestować i spać na podłodze, a dzieci zostawić w domu z opiekunami. To nie świadczy dobrze o tych rodzicach.

...to moja baba, ta z nosa wydaje mi sie bardziej apetyczna!

to ci stare pruchno w pampersy POpuszcza, stare smieci komunistyczne sciery palic. JAK TAK DLUZEJ BEDZIE CZERWONA BOLSZEWIA PRZY WLADZY ;niepelnosprawnym eutanazja na 100% bedzie przemusowo. to gebelsiakistalinowce ,mordercy zbrodniarze ,zamias szkol beda obozy pracy stawiac,kto zdolny to jeszcze kto chory do pieca. zobaczcie co z Syri zostalo 76 tys dzieci w ciago tygodnia wymordowal hitlerstalinowiec ASAD- co robi Castro co robi Venezuela teraz Ruskie TUSK KOMOROWSKI to nie polskie serca to obce podle zgnile smierdzace KGB: sucha stara sciera morde otwiera,na temat chorych nieszczesliwych dzieci ,opluc ta czerwona szmate.

...

mimo że jesteś nie pełnosprawna, zbędna, niepotrzebna i jeszcze musimy ciebie utrzymywać.

może dość jej w sejmie . Niech idzie sobie precz.

Stańmy wszyscy murem i POgońmy WRONĘ za dziesiątą górę " La la la la la la la la la la la la la la la .

Wysłuchaj ją Panie i skróć jej cierpienia,

pt. : "kobieca strona kobiet PO", z cytatami i sprawami, które przedstawią wrażliwość naszych parlamentarzystek. Skończy się gadanie o parytetach i czynniku kobiecym jako łagodzącym obyczaje. W towarzystwie tych capów kozy głupieją jeszcze bardziej. PS. sądzą teraz w niemczech załogantke z Auschwitz. To tyle jeśli chodzi o pseudonaukowe pokrzykiwania tej idi...ki szczuki, która normalny świat krok po kroku zamienia w piekło.

Ta wypowiedż pięknej posłanki -to prototyp "G Ę B Y " całej PLATFUSY OBIWATELSKIEJ!!! I to by było na tyle!!!!!1

a nie chore dzieci i ich rodzice. To ja mam na wódę, bo ja POsłanka i 'mogie' wszystko, a te dzieci rażą w oczy.

i nie tylko, nigdy nie będzie zgodna z działaniem ...na RZECZ poniewieranych RODZICÓW I ICH SKARBÓW.

im prędzej, tym lepiej! I zabierz ze sobą resztę tej "nieparlamentarnej" pazernej hałastry.

Zapomniała dodać że prędzej by umarła niż zrezygnowała z bycia posłem... ze to zupełnie inny świat, dla nielicznych a nie dla durnego plebsu, że ona więcej wydaje na waciki niż te rodziny na życie ;-)

a PO na to : To umierajcie , PO co się skarżycie ! I zdychajcie POwoli i POcichu w domach zamiast spać tutaj na POdłodze !
W innych krajach takie bydło nie rządzi, bo ludzie mają tam więcej rozumu jak i również odwagi żeby takie bydło pogonić. Na szczęście wyjechałem z tego kraju już dawno temu.

Żąbdam zamontowania alkomatów przed wejściami na salę obrad Sejmu.
POmioty pokroju Katarasińskiej kierować mają podobno pracami komisji itp.
Ona jak i wielu znanych nam z nazwiska prawie zawsze są pod wpływem albo
z "wczorajszym oddechem". To zgroza jeżeli się pomyśli, że w jakimś
stopniu taka wiecznie pijana blać oddaje głos i tym samym reprezentuje
NARÓD POLSKI. Co myślą o nas nasi partnerzy na świecie.

w cywilizowanym świecie już tylko rechot - podobnie jak głuPOta POlaków. Tyle ,że mendia rządowe o tym milczą. Za rządow PISu mendia rządowe okłamywały głuPOli, że świat się z nas śmieje, a teraz kiedy świat się naprawde z nas śmieje to te same mendia milczą, a głuPOle myślą, że wszystko znowu jest ok.

bo ci niedouczeni nie potrafią zrozumieć. Wykonują to co im każe Tuak i każą im mętne Tuskowe merdia oraz GKoszerna.Nie potrafią samodzielnie myśleć.

W latach 1972-1981 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

N I G D Y nie powinna zajmować ŻADNYCH STANOWISK PUBLICZNYCH.

ale ty tak szybko nie umrzesz gdyż masz świetną kase z sejmu i niczym się nie martwisz peowska posłanko

Niepełnosprawna psychicznie została posłem i bierze dużą kasę. Dostała immunitet i czasami przejedzie się po pijaku samochodem . Na razie nikogo nie zabiła.Za jazdę po pijaku przed odpowiedzialnością tę pijaczkę ( antysemitka z 1968 roku)chroni immunitet.Kobieta bez honoru i pozbawiona jakichkolwiek uczuć . Jedynie co posiada to pęd do koryta, które ma żywić tylką ją i jej podobnych.

Pani posłanko - gorzej jak się jest niepełnosprawnym na sumieniu i umyśle w tak poważnym wieku jak pani.

I daj żyć innym.

Czy mogłaby Pani uwiarygodnić się w deklarowanej przez Panią kwestii zejścia z tego padołu łez, zanim przyprowadzi pani do Sejmu niepełnosprawne dziecko i ułoży je do snu na podłodze? Proponujemy eksperyment. Z góry dziękujemy. Potencjalny elektorat.

niż przyprowadzić do sejmu

Też bym nie przyprowadził dzieci (żadnych - nie tylko tych niepełnosprawnych). Po co maja oglądać sprzedajne k..wy i z....ji sterowane przez obce agentury. Niech się dzieci nie gorszą w tej "stajni"

jest pełnosprawna tylko gdy się nawali. Tak sprawna że nawet alkomat zmienia stan wskazań.

To była moja zła decyzja, że opłaciłam kartę TV Republika i teraz muszę oglądać wypowiedzi takiego indywiduum jak to pani, jak D. Wielowiejska, jak Halicki i im podobni. TV Republika winna bardziej solidaryzować się z TV Trwam i osób, które tyle złego wyrządzają nadal TV Trwam nie zapraszać!!!!! Szanujcie trochę nasze pieniądze bo możecie ich w przyszłości już nie otrzymać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl