niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
31/07/2014
Michał Gradus

Atak nożownika w Poznaniu

Dodano: 13.03.2014 [23:14]
Atak nożownika w Poznaniu - niezalezna.pl
foto: blogs.tribune.com.pk
W ciężkim stanie trafiła do szpitala kobieta zraniona ostrym narzędziem podczas spotkania w Sali Królestwa Świadków Jehowy w Poznaniu. Sprawca ataku został zatrzymany.

Jak poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, do zdarzenia doszło wieczorem na poznańskich Jeżycach. W trakcie spotkania Świadków Jehowy uczestniczący w nim mężczyzna miał zranić ostrym narzędziem dwudziestokilkuletnią kobietę.

- Mężczyzna został przytrzymany przez dwie inne osoby do momentu przybycia policji. Funkcjonariusze udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Pogotowie ratunkowe zabrało ją w ciężkim stanie do szpitala – powiedział Borowiak.

Jak dodał, pomocy lekarskiej wymagali też mężczyźni, którzy pochwycili napastnika.

W chwili zdarzenia w obiekcie przebywało kilkadziesiąt osób. Policja nie podaje na razie bliższych szczegółów sprawy, nie informuje też, kim jest napastnik.

Mężczyzna który zaatakował młodą kobietę został zatrzymany. Obecnie nie są znane powody jego zachowania.
Opinie użytkowników

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

i kazało nożem przyspieszyć koniec swiata :P

Przykład wypraw krzyżowych i inkwizycji ciągle żywy.

Unikajcie proszę takich wiadomości, bo psychopaci sejmowi skorzystają z okazji i zaczną wymyślać kolejne zamordystyczne anty obywatelskie ustawy. Złodzieje i zbrodniarze zabrali nam broń palną, to teraz scyzoryki będą im przeszkadzać.
Ci posłowie w dniu 13 maja 2013 roku złożyli projekt ustawy, z którego
treścią można zapoznać się na stronie Sejmu
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/B9EFD62D74058171C1257BF90032DBFC/%24File/1782.pdf
Sprawa dotyczyła:
- Jacka Boguckiego;
- Andrzeja Dera;
- Mieczysława Golba;
- Tomasza Górskiego;
- Patryka Jaki;
- Beaty Kempa;
- Arkadiusza Mularczyka;
- Józefa Rojek;
- Andrzej Romanek;
- Edwarda Siarka;
- Piotra Szeligi;
- Tadeusza Woźniak;
- Jana Ziobro;
- Kazimierza Ziobro;
- Jarosława Żaczek.

opetany przez szatana chcial wymierzyc kare kobiecie.

Opętany, to by toczył pianę i rzucił na niewiastę klątwę.
O kasę, pieniądze zapewne się pożarli, bo po co budują te sekty - żeby kręcić lody, większe o mniejsze geszefciki.
Do tych przybytków nie wpuszcza się obcych, zawsze stoją struże przy drzwiach.

Jak żyje nie widziałem żeby ŚJ bronili komuś wstępu, zawsze wszystkich zapraszają a Ci przy drzwiach to pilnują porządku bo w tym "Katolickim" kraju to aż strach samochód pod domem zaparkować...

Ten sam, co poderżnął gardło członkowi PiS w Łodzi? Też katolikowi przy okazji...

Od Kiedy Cyba jest katolikiem?To członek PO a oni są ateistami .Tępią katolików .Ostatnio jeden z ministrów przyznający się do religii został wyrzucony

Próbujesz komentować w stanie nietrzeźwym, biedaku i popatrz jak ci wyszło! Pleciesz od rzeczy, ale to jest spowodowane nienawiścią do wiary katolickiej, jaka ci doskwiera i nadmiarem trunku, który ładujesz do swego organizmu przy każdej okazji i bez okazji. W środku nocy włączasz kompa, by bzdety pisać! Trzeba być wyjątkowym durniem, żeby to robić - Jędralo!

Jak Ciebie to spotka,to czy to samo napiszesz chodząca tolerancjo ?

Reklama
Reklama
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl