niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Demonstranci weszli na teren rezydencji Janukowycza - SZOKUJĄCE ZDJĘCIA

Dodano: 22.02.2014 [13:00]
Demonstranci weszli na teren rezydencji Janukowycza - SZOKUJĄCE ZDJĘCIA - niezalezna.pl
foto: twitter.com/lauradels
Ochrona wpuściła ludzi na terytorium Meżyhiria, prywatnej rezydencji prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza, która była dotychczas jednym z najlepiej strzeżonych obiektów w kraju – podała dziś rano stacja telewizyjna „5.Kanał”. - Tłum ludzi napiera na rezydencję Janukowycza - mówi nam korespondent "Codziennej" Wojciech Mucha, który również tam pojechał.

Według stacji w Meżyhiria pozostała tylko zwykła ochrona, należąca do formacji będącej odpowiednikiem polskiego Biura Ochrony Rządu. Prywatnych ochroniarzy szefa państwa w rezydenci nie ma. Jako pierwsi na teren Janukowycza weszli dziennikarze.

"Jesteśmy na drodze, która prowadzi do rezydencji prezydenta Janukowycza. Tłumy ludzi napierają na rezydencję. Pojawiają się kolejne samochody Automajdanu. Postawiono barykadę w poprzek drogi, która prowadzi do miejscowości, w której mieszkał Janukowycz. Tłumem dowodzą powstańcy. Są przygotowane kolczatki na drodze w razie, gdyby miały się pojawić wojska albo Berkut" - relacjonuje portalowi niezalezna.pl Wojciech Mucha.


(fot. twitter.com/ChristopherJM)


(fot. twitter.com/rastych)

"Setki, jeśli nie tysiące ludzi z flagami idą tam, do siedziby Janukowycza, którą uważają za symbol korupcji i wszelkiego zła.
 
Nie sądzę, żeby dało się to odwrócić sytuację w taki sposób, jak chcieliby ci, co jeszcze wczoraj podpisywali porozumienie, które dzisiaj już nie ma żadnej mocy"
- dodaje W. Mucha.

Tak rezydencja wygląda z bliska 

Możemy na niej znaleźć m.in. prywatną stację benzynową, statek, czy garaż pełen samochodów i motocykli.


(fot. twitter.com/euromaidan)


(fot. twitter.com/VitaliiSediuk)"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

proszę sobie obejrzeć dom byłego prezydenta Niemiec,który był podejrzany o korupcję.Przyznacie państwo,że różnica co do "DOMU" Janukowycza jest porażająca.
link:
http://www.spiegel.de/politik/deutschland/christian-und-bettina-wulff-haben-ihr-haus-in-grossburgwedel-verkauft-a-915558.html

Lobbysta Sikorski broni interesow gaz-rury na Ukrainie.
W Polsce czuwa nad gaz-rura i zeby sie jej nic niestalo.

To facet GAZPROMU.

Blokada gaz-rury w Polsce i na Ukrainie zagraza egzystencjalnie Rosji a jednoczesnie przeszkadza paktowi niemiecko-rosyjskiemu w celu spacyfikowania energetycznego Europy

Sikorski broni interesow oligarchow rosyjsko-niemieckich i ich kieszeni!!!!

To czy tam zginie 100 czy 10.000 osob jest temu czowiekowi "rybka"!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl