niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22/12/2014
Paweł Krajewski

Wypadek autobusu. Dwie ofiary

Dodano: 10.02.2014 [21:27]
Wypadek autobusu. Dwie ofiary - niezalezna.pl
foto: sxc.hu
Dwie osoby zginęły, a około 10 zostało rannych w wyniku wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek w Woli Duckiej (woj. mazowieckie); zderzyły się ze sobą autobus i samochód osobowy - podała policja w Otwocku.

Jak poinformowała zastępca rzecznika otwockiej policji Karolina Pardej, do wypadku doszło w Woli Duckiej, gdzie zderzyły się ze sobą autobus i samochód marki Opel.

- W wypadku zginęły dwie osoby, około dziesięciu jest rannych - poinformowała Pardej.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Szybkiego powrotu do zdrowia rannym, życzę.

Niedawno i trochę też niedawno, ale i dawniej także, było podobnie z takim nieszczęśliwym zdarzeniem. Widząc tytuł tej wieści pomyślałem, że chyba ten wypadek był ....w ameryce, czy w australii, do licha, a nie coraz to w naszym kraju. U nas jednak, jak zwykle. Szkoda słów! Dlaczego nie ma wypadków w Szwecji, gdzie ruch na szosach jest o wiele większy? Po co Szwedzi porobili wszędzie, gdzie tylko barierki ochronne i nie ma głupich znaków drogowych, tylko informujące, by trafić tam, gdzie chcemy? Nowak wie wyłącznie wszystko o drogich zegarkach, ale ze wszystkim się spóźnia, zaś nowy jego następca ministerialny nie wie od czego zacząć....a kasiorę, to oczywiście wie jak chachmęcić, a jakże!!!

A ja zapytam, gdzie są pieniądze z Unii na budowę dróg?
U nas drogi gorsze jak w Turcji.
Pytam ten nierząd: gdzie są pieniądze z Unii Europejskiej, OGROMNE miliony na poprawę Polskich dróg?
Gdzie zniknęły, bo dróg nie ma i codziennie giną Polacy w wypadkach na zdewastowanych drogach.
Figurki z krzyżem się usuwa /Warszawa/ a na naprawę nie ma?
Chińczyków się przegoniło? A może byliby poprawili jakość naszych dróg? U nich tak ludzie nie giną na najważnieszych arteriach.
Gdzie są te pieniądze ????
Czy nie należy się Unii przyjrzeć na co idą pieniądze z UE?
Może by tak Unia wzięła pod lupę rząd Polski jako najwięcej skorumpowany w swoim Eurochołkozie? Na co ida pieniądze z Unii? Czy nie na przekręty?
Gdzie jest Komisarz Unii? Przymyka oczy na to co się dzieje w Polsce?
Polska to najwięcej skorumpowany kraj w UE.
Podatnicy Polscy się buntują.
Na co idą nasze podatki? Na złodziejstwo w UE?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl