niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
05/09/2015
Redaktor wydania: -

​Ukraińskie wojsko koncentruje siły

Dodano: 09.12.2013 [12:45]
​Ukraińskie wojsko koncentruje siły - niezalezna.pl
foto: Ivan Bandura/flickr.com/creativecommons.org/ licenses/by/2.0
Do centrum Kijowa przybyły dodatkowe wojska MSW. Organizatorzy prounijnych i antyrządowych protestów w tym mieście obawiają się szturmu milicji na wcześniej zajętą siedzibę władz miejskich. Nawołują do opuszczenia budynku.
 
Tego samego dnia rano do Kijowa przybyła jednostka specnazu MSW Ukrainy - Tyhr (Tygrys). 10 pojazdów milicyjnych znajduje się na Placu Michajłowskim, z którego do ratusza można dotrzeć pieszo w 15 minut.
 
Jednocześnie, w związku z alarmem bombowym, zamknięto trzy stacje metra, położone najbliżej budynku władz miejskich.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Janukowycz zachowuje się, jak Jaruzelski w 1981 r. Chyba prorosyjskie władze Ukrainy szykują się do rozpędzenia opozycji. W Rosji też miały miejsce wielkie demonstracje przeciw Putinowi i na tym się skończyło. Władze Ukrainy, a właściwie namiestnik Ukrainy, który jest na usługach Moskwy, zrobi wszystko, aby utrzymać ten kraj w rosyjskiej strefie wpływów.
swietlistedusze.pl

generalnie to jest stan pogotowia strajkowego aby powstrzymmac stan wojenny

Okupują budynki rządowe.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl