niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/03/2015
-
1 % SWS)

Pawłowicz: Odpowiedź papieża na list od prof. Środy? Egzorcysta

Dodano: 28.11.2013 [13:08]
Pawłowicz: Odpowiedź papieża na list od prof. Środy? Egzorcysta  - niezalezna.pl
foto: Krystynapawlowicz.pl
- Franciszek, taką mam nadzieję, nie będzie odpisywał na taki list, ale od razu podeśle pani Środzie adres dobrego egzorcysty. Ja się nawet chętnie dołożę do tej inwestycji - mówi prof. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, o czym informuje portal Fronda.pl.

Prof. Krystyna Pawłowicz nie sądzi, aby papież Franciszek pofatygował się odpisywaniem na list prof. Środy. Jedyne, co jej zdaniem zrobi, to podeśle adres dobrego egzorcysty. - Mam nadzieję, że w swej największej litości chrześcijańskiej Ojciec Święty przyśle Magdalenie Środzie adres dobrego egzorcysty. Inicjatywę etyczki można właściwie tylko tak skomentować. Przecież ten cały homo-gender to uosobienie, symbol zbrodniczej, antyludzkiej ideologii.

Człowiek jest najwyższą wartością. Jeśli ktoś broni śmierci, zła, anty-dekalogu, anty-moralności, a sam jest symbolem, uosobieniem antywartości i ma jeszcze czelność zwracania się do papieża, to oczywiście Franciszek, taką mam nadzieję, nie będzie odpisywał na taki list, ale od razu podeśle pani Środzie adres dobrego egzorcysty. Ja się nawet chętnie dołożę do tej inwestycji. A może i zarządzimy na ten cel zbiórkę wśród Polaków
- dodaje Pawłowicz.

Prof. Środa w liście do papieża miała poskarżyć się, że Kościół katolicki w Polsce w nieuczciwy sposób wykorzystuje ideologię gender. Feministka liczy również na spotkanie z papieżem.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Pani Krystyno ja i moi znajomi też jesteśmy tego zdania.

Jestem pełen szacunku dla Pani prof. Krystyny Pawłowicz za jej odwagę , celne i ostre riposty wobec osób , które propagują demoralizację i wszelkiego rodzaju patologie w Polsce i nie tylko . Takie osoby ,jak np. p. M. Środa i jej podobni ludzie - mają poważnie wypaczone kręgosłupy moralne , cierpią na zaburzenia natury emocjonalnej , psychicznej, a śmiem twierdzić - także umysłu. Zostali tak zindoktrynowani anty - ludzką , anty- społeczną i anty - chrześcijańską ideologią , że z tej choroby trudno ich będzie wyleczyć . Przeczytałem cały list tej pani wysłany do papieża Franciszka /o ile jest to jego pełna i prawdziwa treść ?/i doszedłem do wniosku , że choć treść listu jest sformułowana grzecznościowo , to przebija z niego jad złości - wręcz nienawiści do tych wszystkich ludzi , którzy nie podzielają poglądów i osób jej pokroju .

jest dalej rządzona przez wyjątkowe bydło antypolskie a tylko na przykładzie obsady stanowisk na naszych uczelniach mamy podany jak na talerzu dowód mojej tezy, bo widzimy, że profesorami, rektorami naszych uczelni są w przeważającej liczbie wyjątkowe łajdaki i to przeważnie z rodowodem UBP, NKWD, TW do SB itp., którzy tytuły naukowe otrzymali jeszcze za czasów okupacji sowieckiej czyli w latach PRL-u za lojalność do ZSRR ! Jak to jest w ogóle możliwe, ze nieetyczna, zezwierzęcona, pozbawiona wszelkich zasad moralnych i z inteligencją mniejszą od małpy towarzyszka M. Środa może uczyć na UW ETYKI?...To jest wyjątkowy skandal ! O pseudo profesorach i rektorach wydających werdykt w sprawie profesorów zajmujących się jako wolontariusze sprawą zamachu smoleńskiego, o tych niedobitych w roku 1990-tym żydo-komuchach na czele z towarzyszem Zollem się nawet nie warto rozpisywać!

Bo takiego diabła jaki siedzi w środzie można wypędzić tylko chłostą. Zresztą, jak wiadomo od czasów rzymskich łaźni, chłosta pobudza krążenie krwi i usprawnia myślenie, czego w czwartek życzę środzie.

Środa niech pisze do swego kolegi Palikota lub aktora Piątka, feministek o tej samej orientacji !

egzorcysty?

feminazistki to staję się zwolennikiem palenia takich czarownic na stosach!!!

ŚRODA MAGDALENA
Kobieta (chyba), której połowa urodziła się o jakieś 100 lat za późni, a druga połowa o 2000 lat za późno. Gdyby nie ten oczywisty błąd, to połowa Magdaleny by mogła walczyć jak połowa lwicy o prawa kobiet w czasie, w którym ta walka miała jakiś sens; natomiast druga połowa jak druga połowa lwicy by mogła rozszarpywać pierwszych chrześcijan w romantycznej scenerii starożytnego Rzymu. Niestety urodziła się zbyt późno i teraz musi się zadowolić jedynie napisaniem listu do Franciszka, w którym tłumaczy temu przedstawicielowi ciemnogrodu (który jest przecież tylko Papieżem i tylko głową państwa watykańskiego), że gender to ideologia niosąca ze sobą samo dobro i radość, zupełnie zresztą niesprzeczna z doktryną kościoła, wręcz mogąca mu dopomóc.

Doprawdy… co my biedne katole byśmy bez tej Magdaleny zrobili? W jakiej niewiedzy byśmy trwali!
Długo by jeszcze można na temat tej pani- tylko po co? Rację miał Ś.P. Piotr Kutyła pisząc swoją fraszkę w 2008 roku:

"Na żenadę intelektualną niektórych pracowników uczelni"
Nic ująć, nic dodać
- Magdalena Środa.

Nie ma o czym tu mówić. Pani Środa sama wystawia świadectwo o sobie. Nawet jak będzie odpowiedź Franciszka no to wiadomo co odpowie. Chrześcijaństwo stoi w poprzek ideologii gender bo inaczej być nie może. Chrześcijanie nie mogą popierać tej ideologii, bo Ewangelie i Listy wyraźnie są temu przeciwne.

w czwartek

do egzocysty a PO smierci do piekla

Brawo Pani Prof. Pawłowicz! Po raz kolejny ma Pani odwagę głośno mówić prawdę! Dziękuję!
Lewaczki nie znają granicy dla swojej bezczelności!

odda co zagrabił i wkoncu niech się weźmie za uczciwą pracę!

TY LECZ się od ideologii lewacko- liberalnej , bo coś z tobą nie tak zostałeś jeszcze w komunie. ŚRODA feministka uprawia jazdę figurową od ideologii do ideologii.Skrzywdzona w dzieciństwie cierpi na starość.

cosik ci sie w glowie pomieszalo to komuchy po wojnie ZAGRABILY majatek KK,ktory przez STULECIA sie pomnazal dzieki DAROWIZNOM,a nie zlodziejskimI metodami rodem z wszelakich ruchow rewolucyjnych
Korona angielska wzbogacila sie na szbrze dobr koscielnych KK od czasow zboczenca I mezobojcy henryka VIII,fancuski rewolucyjny nierzad tak samo .....itd.....

LUP ZAGRABIONE jak mowia klasycy lewactwa wszelakiego nabijajac sobie I swoim klakierom kieszenie

amen.
Dodam też, że w całej rozciągłości popieram wypowiedź profesor Pawłowicz.

Nie zwrócili nawet 1/3 majątku zagrabionego po wojnie kościołowi, co sobie przywłaszczyli. Niech podsumują i zrobią remanent i oddadzą co ukradli. Ty bolszewiku ze Srodą przeanalizuj nie pomawiaj Kościół , lewackimi hasłami. Jesteś z Palikociarni więc weź się za naukę i przeanalizuj przekonasz się że prawdę mówi kościół. Niech Państwo odda co zagrabiło. Niech zwróci zakonom, kościołowi co bezprawnie ukradli.Jesteś zakłamany klakier, prawdziwy klakier jątrzysz.

Te panie żydówki powinny pisać raczej do rabina, albo do wielkiego mistrza żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith, a prywatnie - męża pani Warakomskiej - Jarosława Józefa Szczepańskiego. Widać uważają, że papież jest "ich".

A co dobrego dla wiary chrześcijańskiej , szerzenia KULTU i REALIZACJI Nauki Boga, szczególnie Ewangelii - uczyniła Środa ,że śmie pisać do Następcy Chrystusa?

Szanowna Pani Poseł - Bardzo Dziękuję za KAŻDĄ interwencję Szanownej Pani Profesor wobec tych dewiantów życiowych, którzy są zaprzeczeniem jakichkolwiek wartości i człowieczeństwa.

ponoc PAN POLICJANT dzialoszynski organizuje na warszawskimstadionie (basenie)- TANIEC Z CYCAMI-zamias meczy pilkarskich , najlepsze wybranki pochodza z klubu tenczy rysia kalisza, on jako glowno i prowadzacy z andrzejkiem jako parecha, odstawja taniec LATAJACE CYCE RYSIA: jurry bedzie Alfons jacykow zapraszamy pania srode poniedzialka scuuke pieroga jako niunia penikirzystka,,.

Edukacji Narodowej w wolnej RP-przynajmniej mielibysmy gwarancje ze los naszych polskich dzieci jest w dobrych rekach.

To Bóg jest najwyższą wartością.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl