niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28/02/2015
Grzegorz Wierzchołowski
1 % SWS)

Pawłowicz: Odpowiedź papieża na list od prof. Środy? Egzorcysta

Dodano: 28.11.2013 [13:08]
Pawłowicz: Odpowiedź papieża na list od prof. Środy? Egzorcysta  - niezalezna.pl
foto: Krystynapawlowicz.pl
- Franciszek, taką mam nadzieję, nie będzie odpisywał na taki list, ale od razu podeśle pani Środzie adres dobrego egzorcysty. Ja się nawet chętnie dołożę do tej inwestycji - mówi prof. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, o czym informuje portal Fronda.pl.

Prof. Krystyna Pawłowicz nie sądzi, aby papież Franciszek pofatygował się odpisywaniem na list prof. Środy. Jedyne, co jej zdaniem zrobi, to podeśle adres dobrego egzorcysty. - Mam nadzieję, że w swej największej litości chrześcijańskiej Ojciec Święty przyśle Magdalenie Środzie adres dobrego egzorcysty. Inicjatywę etyczki można właściwie tylko tak skomentować. Przecież ten cały homo-gender to uosobienie, symbol zbrodniczej, antyludzkiej ideologii.

Człowiek jest najwyższą wartością. Jeśli ktoś broni śmierci, zła, anty-dekalogu, anty-moralności, a sam jest symbolem, uosobieniem antywartości i ma jeszcze czelność zwracania się do papieża, to oczywiście Franciszek, taką mam nadzieję, nie będzie odpisywał na taki list, ale od razu podeśle pani Środzie adres dobrego egzorcysty. Ja się nawet chętnie dołożę do tej inwestycji. A może i zarządzimy na ten cel zbiórkę wśród Polaków
- dodaje Pawłowicz.

Prof. Środa w liście do papieża miała poskarżyć się, że Kościół katolicki w Polsce w nieuczciwy sposób wykorzystuje ideologię gender. Feministka liczy również na spotkanie z papieżem.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Pani Profesor
ten list to bezczelność z ducha ideologii gender
a feminizm jest nieuczciwością wobec kobiety i jej powołania

ukłony

Pani Krystyno ja i moi znajomi też jesteśmy tego zdania.

Jestem pełen szacunku dla Pani prof. Krystyny Pawłowicz za jej odwagę , celne i ostre riposty wobec osób , które propagują demoralizację i wszelkiego rodzaju patologie w Polsce i nie tylko . Takie osoby ,jak np. p. M. Środa i jej podobni ludzie - mają poważnie wypaczone kręgosłupy moralne , cierpią na zaburzenia natury emocjonalnej , psychicznej, a śmiem twierdzić - także umysłu. Zostali tak zindoktrynowani anty - ludzką , anty- społeczną i anty - chrześcijańską ideologią , że z tej choroby trudno ich będzie wyleczyć . Przeczytałem cały list tej pani wysłany do papieża Franciszka /o ile jest to jego pełna i prawdziwa treść ?/i doszedłem do wniosku , że choć treść listu jest sformułowana grzecznościowo , to przebija z niego jad złości - wręcz nienawiści do tych wszystkich ludzi , którzy nie podzielają poglądów i osób jej pokroju .

"Zbliżali się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go słuchać. 2 Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Piśmie: «Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi"

,gdyby to dotyczyło jej niech głosi sobie co chce i jak znajdzie słuchaczy to także pies ich trącał.Niestety ona nie jest osobą prywatną ona jest nauczycielem akademickim na UW.Ta do dupy instytucja o gorzej niż marnej renomie w rankingach światowych nie jest uczelnią prywatną a jest na garnuszku nas wszystkich.Jeśli my ją utrzymujemy to najwyższy czas zabrać się za to co tam się naucza,takie nauczanie to tylko pierwszy krok do utraty tożsamości i naszej historii.Sprawa druga jeśli ona ze swoimi poglądami dotrze do osób słabych psychicznie o nieukształtowanych wartościach to okaleczy je na całe życie swoimi chorymi teoriami.Mogą nauczać co im się żywnie podoba na prywatnych uczelniach jeśli znajdą się chętni aby za to płacić,chociaż z drugiej strony uczelnie prywatne też nie można pozostawić samym sobie z ich dowolnością nauczania bo czasami może to zagrozić wręcz bezpieczeństwu narodowemu.Nie można dopuścić aby czyjeś fobie ,psychiczne urazy dziedziczne czy nabyte stały się normą i wzorcem .Dlatego warto odzyskać niepodległość w najbliższych wyborach bo inaczej już po naszych dzieciach czy wnukach!

jest dalej rządzona przez wyjątkowe bydło antypolskie a tylko na przykładzie obsady stanowisk na naszych uczelniach mamy podany jak na talerzu dowód mojej tezy, bo widzimy, że profesorami, rektorami naszych uczelni są w przeważającej liczbie wyjątkowe łajdaki i to przeważnie z rodowodem UBP, NKWD, TW do SB itp., którzy tytuły naukowe otrzymali jeszcze za czasów okupacji sowieckiej czyli w latach PRL-u za lojalność do ZSRR ! Jak to jest w ogóle możliwe, ze nieetyczna, zezwierzęcona, pozbawiona wszelkich zasad moralnych i z inteligencją mniejszą od małpy towarzyszka M. Środa może uczyć na UW ETYKI?...To jest wyjątkowy skandal ! O pseudo profesorach i rektorach wydających werdykt w sprawie profesorów zajmujących się jako wolontariusze sprawą zamachu smoleńskiego, o tych niedobitych w roku 1990-tym żydo-komuchach na czele z towarzyszem Zollem się nawet nie warto rozpisywać!

prof. Ciupak, ojciec Srody, był zagorzałym komuchem, zdrajcą Wolnej Polski, wykładowcą socjologii na UW. Na łożu śmierci zrozumiał, i się nawrócił na naszą wiarę. Córunia jeszcze nie zrozumiała i leczy swoje kompleksy naszym kosztem.

Dlatego trzeba się POmodlić za tych POgubionych profesurów ( niektórych tylko PO
maturze) ........ Żadne czwartki,środy,hertmany i inne sztuki nigdy nie są w stanie nas KATOLIKÓW Obrazić,POniżyć ................ BO U CHRYSTUSA MY NA ORDYNANSA SŁUDZY MARYII !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech mali ludzie to zrozumią .....JEŚLI MY Z BOGIEM to kto przeciwko NAM ????????????????????????? Pozdrawiam panią prof.PAWŁOWICZ..........Wielki SZACUNEK !!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze Polska Nie Zgineła .....................

Bo takiego diabła jaki siedzi w środzie można wypędzić tylko chłostą. Zresztą, jak wiadomo od czasów rzymskich łaźni, chłosta pobudza krążenie krwi i usprawnia myślenie, czego w czwartek życzę środzie.

Środa niech pisze do swego kolegi Palikota lub aktora Piątka, feministek o tej samej orientacji !

egzorcysty?

feminazistki to staję się zwolennikiem palenia takich czarownic na stosach!!!

Kinder, Küche, Kirche
zamiast
Kinder, Küche, Karriere

Twoja żona to czytała? Naprawdę-z całego serca chciałbym aby się z twoją zajawką zapoznała. Cienko cię widzę po takiej lekturze robaczku:)

ironii?

ŚRODA MAGDALENA
Kobieta (chyba), której połowa urodziła się o jakieś 100 lat za późni, a druga połowa o 2000 lat za późno. Gdyby nie ten oczywisty błąd, to połowa Magdaleny by mogła walczyć jak połowa lwicy o prawa kobiet w czasie, w którym ta walka miała jakiś sens; natomiast druga połowa jak druga połowa lwicy by mogła rozszarpywać pierwszych chrześcijan w romantycznej scenerii starożytnego Rzymu. Niestety urodziła się zbyt późno i teraz musi się zadowolić jedynie napisaniem listu do Franciszka, w którym tłumaczy temu przedstawicielowi ciemnogrodu (który jest przecież tylko Papieżem i tylko głową państwa watykańskiego), że gender to ideologia niosąca ze sobą samo dobro i radość, zupełnie zresztą niesprzeczna z doktryną kościoła, wręcz mogąca mu dopomóc.

Doprawdy… co my biedne katole byśmy bez tej Magdaleny zrobili? W jakiej niewiedzy byśmy trwali!
Długo by jeszcze można na temat tej pani- tylko po co? Rację miał Ś.P. Piotr Kutyła pisząc swoją fraszkę w 2008 roku:

"Na żenadę intelektualną niektórych pracowników uczelni"
Nic ująć, nic dodać
- Magdalena Środa.

Nie ma o czym tu mówić. Pani Środa sama wystawia świadectwo o sobie. Nawet jak będzie odpowiedź Franciszka no to wiadomo co odpowie. Chrześcijaństwo stoi w poprzek ideologii gender bo inaczej być nie może. Chrześcijanie nie mogą popierać tej ideologii, bo Ewangelie i Listy wyraźnie są temu przeciwne.

w czwartek

do egzocysty a PO smierci do piekla

wYPISUJE paszkwile na kościół polski. Ideologia gender jest wymysłem ludzi obłąkanych zboczeniami. Jak można ją już propagować w przedszkolach i szkołach, bez pozwolenia rodziców . Jeszcze ta pani śmie wypisywać paszkwile do Ojca Świętego Franciszka, zachowuje się tak jak Zdradek Sikorski napisał paszkwil na ojca T.Rydzyka do Benedykta XVI , odpowiedział donosicielowi ministrowi na swego obywatela ucierając mu nochala.

tow. sroda niech pisze listy do rabinow,z racji pochodzenia,albo do wojujacego ateisty hartmana z racji wspolnie wyznawanego kultu szatana Juz na pocztku swojego pontyfikatu papiez Franciszek wyraznie powiedzial,KTO NIE MODLI SIE DO BOGA, MODLI SIE DO SZATANA

posluga ksiezy egzorcystow jest od zawsze darmowa,jest to posluga milosci tak ja nazywaja egzorcysci

tow. srodzie nalezy oplacic podroze do egzorcysty,bo niektore egzorcyzmy trwaja latami,a ona wyglada na wyjatkowo trudny przypadek opetania

Brawo Pani Prof. Pawłowicz! Po raz kolejny ma Pani odwagę głośno mówić prawdę! Dziękuję!
Lewaczki nie znają granicy dla swojej bezczelności!

odda co zagrabił i wkoncu niech się weźmie za uczciwą pracę!

TY LECZ się od ideologii lewacko- liberalnej , bo coś z tobą nie tak zostałeś jeszcze w komunie. ŚRODA feministka uprawia jazdę figurową od ideologii do ideologii.Skrzywdzona w dzieciństwie cierpi na starość.

cosik ci sie w glowie pomieszalo to komuchy po wojnie ZAGRABILY majatek KK,ktory przez STULECIA sie pomnazal dzieki DAROWIZNOM,a nie zlodziejskimI metodami rodem z wszelakich ruchow rewolucyjnych
Korona angielska wzbogacila sie na szbrze dobr koscielnych KK od czasow zboczenca I mezobojcy henryka VIII,fancuski rewolucyjny nierzad tak samo .....itd.....

LUP ZAGRABIONE jak mowia klasycy lewactwa wszelakiego nabijajac sobie I swoim klakierom kieszenie

amen.
Dodam też, że w całej rozciągłości popieram wypowiedź profesor Pawłowicz.

Nie zwrócili nawet 1/3 majątku zagrabionego po wojnie kościołowi, co sobie przywłaszczyli. Niech podsumują i zrobią remanent i oddadzą co ukradli. Ty bolszewiku ze Srodą przeanalizuj nie pomawiaj Kościół , lewackimi hasłami. Jesteś z Palikociarni więc weź się za naukę i przeanalizuj przekonasz się że prawdę mówi kościół. Niech Państwo odda co zagrabiło. Niech zwróci zakonom, kościołowi co bezprawnie ukradli.Jesteś zakłamany klakier, prawdziwy klakier jątrzysz.

najśmieszniejsze, że taki myśli, że trafi tu na wahających się, na podatny grunt ogłupionych.
Niestety trafia kulą w płot powtarzając do znudzenia to, w co nikt normalny i logicznie myślący już nie wierzy.
Jednak cel jakiś osiąga: ileś komentów padło, ileś czasu na forum zabrane... ale: trzeba cierpliwości dla błądzących braci, trzeba im spokojnie tłumaczyć i modlić się za nich.

Te panie żydówki powinny pisać raczej do rabina, albo do wielkiego mistrza żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith, a prywatnie - męża pani Warakomskiej - Jarosława Józefa Szczepańskiego. Widać uważają, że papież jest "ich".

A co dobrego dla wiary chrześcijańskiej , szerzenia KULTU i REALIZACJI Nauki Boga, szczególnie Ewangelii - uczyniła Środa ,że śmie pisać do Następcy Chrystusa?

Szanowna Pani Poseł - Bardzo Dziękuję za KAŻDĄ interwencję Szanownej Pani Profesor wobec tych dewiantów życiowych, którzy są zaprzeczeniem jakichkolwiek wartości i człowieczeństwa.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl