niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
06/03/2015
Olga Alehno
1 % SWS)

Po naszych publikacjach biegli ponownie przebadają Jaruzelskiego

Dodano: 09.07.2013 [13:23]
Po naszych publikacjach biegli ponownie przebadają Jaruzelskiego - niezalezna.pl
foto: Michał Kołyga/GP
Ewa Koj, prokurator oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni Przeciw Narodowi Polskiego w Katowicach, chce, by biegli zbadali, czy stan zdrowia Jaruzelskiego pozwala mu na udział w rozprawach. Jak informował ostatnio portal niezalezna.pl - Wojciech Jaruzelski cudownie ozdrowiał w dniu urodzinowej imprezy w hotelu Hyatt.

Wojciech Jaruzelski cierpi na zaskakująca przypadłość. Choruje nagle, gdy zbliża się rocznica stanu wojennego. Atak dolegliwości wywołują również rozprawy, w których trakcie sąd powinien zajmować się zbrodniami popełnionym za jego rządów. W dniu swoich 90. urodzin towarzysz-generał cudownie jednak ozdrowiał; wygłosił nawet długie, 40-minutowe przemówienie. 

Tymczasem w 2011 r. sąd wyłączył udział Jaruzelskiego z procesu o zbrodnie popełnione w stanie wojennym, bo biegli stwierdzili, że nie pozwala mu na to stan zdrowia. Żona komunistycznego generała jeszcze niedawno mówiła nawet o śmiertelnej chorobie. Gdy w ubiegłym roku zbliżała się rocznica stanu wojennego, Jaruzelski uciekł przed demonstrantami, wzywając karetkę pogotowia.

Jeśli zatem teraz nastąpiła aż tak znaczna poprawia zdrowia, to biegli sądowi faktycznie powinni Jaruzelskiego ponownie przebadać. Może wreszcie odpowie za zbrodnie stanu wojennego.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

30% normalnych polakow ,reszta to motloch oglupialy.Polscy oficerowie potrafia ,kury szczac prowadzac.

za nic nie odpowie! A wiecie dlaczego? Bo polski narod to juz tylko ok.30% populacji! Reszta to matrioszki, holota i swolocz bez korzeni!

poniewaz beda sie bali tego g...a ruszyc.sa sprawy nie do ruszenia,smierdza
na odleglosc.juz nie doczeka sie uczciwego procesu.

to z Muppet Show czy z wonga com.

za jakie łapówy wystawiają mordercy zaświadczenia o chorobach. W USA chorych tyranów i morderców przywozi się na noszach do sądów, a u nas wystawia się im świadectwa chorobowe i do tego lipne? Cała Polska widziała, że morderca Polaków jest zdrowy!
Możemy to zaświadczyć w Sądzie.

który złamie układ zawarty w Magdalence, pomiędzy zbrodniarzami PRL-u i cynkciarzami Unii Wolności, na przemian rządzący Polską po '89?

bo to zachwiałoby obecnym układem a ten boi się tego jak ognia. Który "niezawisły"sad miałby taka odwagę? Ale, być może, to niedaleka przyszłość.

Nie należy się łudzić, że bandyta Jaruzelski za cokolwiek odpowie. Owszem tylko i wyłącznie przed sądem Boskim. Polski wymiar niesprawiedliwości jest spolegliwy i oddany całkowicie poprawności politycznej. BEZ ZŁUDZEŃ !

To samo z Pinochetem na wózku. Oprawcę hitlerowskiego Ivana Demyanyuka na wózku do sądu przywieziono. A ten Jaruzelski na bale chodzi. Przepłaceni lekarze? ZUS innych dawno by sprawdził! On do sądu chory? Ale na huczne urodziny to nie? U starszych ludzi zawsze coś znajdą. Ale ofiary jego i ich (komunistów) też cierpią, w takim samym wieku. Bez satysfakcji ze sprawiedliwości w Polsce. Bez opieki lekarskiej (kolejki po 1 roku) takiej jak ten satrapa ma i ochrony BORu.

" Może wreszcie odpowie za zbrodnie stanu wojennego."

Moze ale kiedy:

*60% tutejszych stanie sie Polakami
*Setki agentow KGB in BND pracujacych w rzadzie i jego organach zostanie wyrzyconych i osadzonych.
*kiedy Polacy w wiekszosci zaczna czytac wiecej niz 1 lub 2 ksiazki rocznie
*kiedy system edukacji wprowadzi podstawowe zajecia z logiki i zacznie nauczac prawdziwej histori
* kiedy w Polsce powstanie prawdziwa prawica i prawdziwy konserwatywny oboz polityczny z poparciem w znacznej czesci spoleczenstwa bo PiS jest tylko centrowy.

Oczywiscie kiedy to sie stanie i jesli sie stanie po Jaruzelskim beda tylko splesniale kosci w opaslej trumnie ze wszystkich miejsc i ku potwarzy Polakom na... Powazkach.

Zapewne do prawie wszystkiego, co piszesz dojdzie. To znaczy , że powyrzucają agentów, będzie rządzić prawica i cała reszta, ale do jednego to nigdy nie dojdzie: Polacy nie będą czytać więcej niż 2 książki rocznie

Okazuje sie ze bylem optymista... Wedlug przdstawionego ponizej via link badania "Spoleczny Zasieg Ksiazki w Polsce w 2012r" Polacy czytaja tragicznie mniej:

* tylko 11% Polakow czyta 7 lub wiecej ksiazek w ciagu roku.

* tylko 39% Polakow mialo jakikolwiek kontakt z ksiazka w ciagu roku

* 34% Polakow z wyksztalceniem wyzszym NIE CZYTALO w 2012 ANI JEDNEJ KSIAZKI!

A teraz zadziwiajaca zbieznosc z okresem kiedy PO dochodzila do wladzy:

"Dlaczego nie czytamy?
Wiele wskazuje na to, że brak zainteresowania czytaniem książek to nie tylko zjawisko wyjaśnialne poprzez odniesienie do zmiennych społeczno - demograficznych, ale także rezultat głębszego kulturowego procesu, który zaczął się ok. roku 2006."

Zrodlo: http://www.bn.org.pl/download/document/1362741578.pdf

Polacy po prostu glupi eja... i natym korzystaja kreatury typu Bula Komuruskiego, Tuska i reszta ekipy politrukow.

Zostaje tylko nadzieja, że nie będzie żyć wiecznie i szlag go wkrótce trafi. Już tam piekła przygotowują sie na jego przyjęcie. Ponoć ma być zabrany na oddział, na którym przebywają: Dzierżyński, Stalin, Chruszczow a pewnie i Bierut z Władkiem Gomułką i pozostałą spółką...

Rudolf Haess człowiek który całe swoje dorosłe życie spędził na kombinowaniu jak zabić więcej ludzi i jak ich szybko zutylizować przed powieszeniem się WYSPOWIADAŁ I JAK OGŁOSIŁ JEGO SPOWIEDNIK DOSTAŁ ROZGRZESZENIE co ciekawe do końca nie czuł się winny wykonywał rozkazy i niczego nie żałował.....więc wątpię by jakiś tam JARUZELSKI został POTĘPIONY I TRAFIŁ DO PIEKŁA jeżeli oczywiście takowe istnieje WSZAK JEZUS ZBAWIŁ WSZYSTKICH LUDZI.Stary testament to prawdziwe prawo NOWY TO JAKAŚ DZIWNA WYROCZNIA DLA ......tych którzy są niżej hierarchii...jednym słowem MY MAMY PRAWA a wy obowiązki .....jak to mówił za komuny mój majster no chłopcze to ty będziesz zapier....lał , a mnie będą ręce bolały.Polacy wybrali PREMIERA I PREZYDENTA dla których JARUZELSKI JEST ICH BOHATEREM ...to trudno dziwić się że traktują nas jak bydło.

Kapral do szeregowych zolnierzy mowil;Zlapiemy sie chlopaki i zrobicie.
Jak moze operowac panstwo,kiedy,przestepcy chodza po ulicach i trafic nie moga na sale rozpraw.Gdy Jazurelski stanie przed sedzia ,okaze sie ze to jego dobry znajomy z lat "swietlnosci."Trzeba wygrac wybory,wygrac Polske.

Ważne:
a najlepiej z Wrocławia - tu tzw. biegłi sądowi we wszystkich dziedzinach są na usługach przestępców.

Z własnych spraw sądowych, prokuratorskich: to we wrocławiu od co najmniej połowy lat dziewięćdziesiątych działa układ przestępczy tzw. "białych kołnierzyków" polegający na doprowadzaniu do śmierci upatrzonych co bardziej majętnych Polaków dotkniętych chorobą nowotworową poprzez nieleczenie nowotworu i gdzie dopiero na koniec życia chorego podejmowane jest intensywne "leczenie" z eksperymentami medycznymi włącznie, na kilka dni przed śmierci umierający jest izolowany od rodziny, często przeprowadza się fikcyjny ślub poza USC - dla przejęcia świadczeń rentowych, fałszuje zapis testamentowy by przejąć dorobek życia po zmarłym - a PODSTAWĄ PRZESTĘPSTWA SĄ WŁAŚNIE OPINIE BIEGŁYCH SĄDOWYCH Z WROCŁAWIA.

Nasz adwokat/ pani mec. Alina Lubcz...ka/ powiedziała do nas: "przecież wszyscy wiedzą, że testament jest sfałszowany, a postanowienie sądowe dowodem przestępstwa ...", a pół roku póżniej: " a co to takiego, a nie można to sprawie odpuśćić " - Śledztwo w sprawach tych śmierci prowadziło CBA Warszawa za Min. M. Kamińskiego do czasu jego odwołania.

jak to po waszych publikacjach? niezależna- troszkę więcej skromności i nie przypisujcie sobie wszystkich zasług. o Jaruzelskim i jego cudzie ozdrowienia wszystkie media mówiły

To byly czasy okupacji niemieckiej i sowieckiej. Co od tamtych lat sie zmienilo oprocz formy? Moze nalezaloby przywrocic demokracje z pominieciem tych skorumpowanych i sluzalczych wladzy czerwonej niby sadow? Nie mozna patrzec na to bezprawie w demokratycznym panstwie prawa zapisanym jedynie w Konstytucji. Sloganem tym kazdy oszust przy wladzy sobie gebe wyciera wiedzac, ze to tylko frazesy i tych przy korycie nigdy nie ruszy. A wiec....?

Prokuratura powinna sie zainteresowac rowniez lekarzami ,ktorzy orzekli o stanie zdrowia zbrodniarza i pozbawic ich uprawnien zawodowych.

tak zbadać lekarzy i odebrać uprawnienia

tam narod zrobi z niego bohatera raz na zawsze czemu ci zdrajcy jeszcze tylko w polsce oddychaja

czy nie wzięli w łapę za odpowiednie orzeczenie? Takie przypadki są dość częste.

POzwólcie sPOkojnie umrzeć temu zdrajcy i pachołkowi Kremla !

Powiedz to rodzinom ofiar zamordowanych na polecenie tego pachołka rosji !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl