niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 grudnia 2015

Ogromne zaufanie do papieża

Dodano: 15.03.2013 [06:58]
Ogromne zaufanie do papieża  - niezalezna.pl
foto: David Iliff GFDL/CC-BY-SA; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
73 proc. Włochów ma zaufanie do nowego papieża Franciszka - wynika z ankiety przeprowadzonej dzień po konklawe, na którym wybrano kardynała Jorge Mario Bergoglio z Argentyny.

Jak zauważono, osiem lat temu, tuż po swym wyborze Benedykt XVI cieszył się zaufaniem 52 proc. Włochów.

Ankieta instytutu badania opinii publicznej Ipr wskazuje też, że 82 proc. badanych pragnie, aby nowy papież był bardziej naśladowcą świętego Franciszka z Asyżu niż głową państwa.

Wśród wyzwań stojących przed nowym biskupem Rzymu dwie trzecie mieszkańców Italii (67 proc.) wymieniło konieczność walki ze skandalem pedofilii. 54 proc. ankietowanych opowiada się za uwspółcześnieniem kultu, a połowa za rozwiązaniem problemów finansowych związanych ze skandalami w watykańskim banku IOR.

W tym samym sondażu Włosi przedstawili swe oczekiwania wobec papieża Franciszka w sferze obyczajowej. 53 proc. z nich chce, aby sprzeciwiał się małżeństwom homoseksualistów. Z kolei większego otwarcia w tej sprawie oczekuje 38 proc. respondentów.

"rewolucji" - OCZEKUJEMY OBRONY przed "rewolucją" ZMUTOWANEGO KOMUNIZMU - marsizmoleninizmu, którą od rana do nocy przez miesiąc niemal i dalej to robią , przez KLANGOREM I HISTERIĄ "indywidualistów seksualnych" homo i pedofili/, którzy jak sie okazuje WZBOGACILI SIĘ NIEBYWALE na naszej pracy, na ufności i rzeczywistej tolerancji.Lewymi "biznesami" narko, porno, agencjo wspieranymi przez partycypujcę w tym "media". OCZEKUJEMY RATUNKU I OBRONY od zjednoczonego MORALNEGO Kościoła w Polsce. Oczekujemy nie wykluczania "MOHERÓW", całych rzesz młodych i starych WYKSZTAŁCONYCH wierzących Ludzi i Ludzi mniej wykształconych ALE PRZYZWOITYCH i pracowitych - wypchniętych POZA o p r e s y j n e "postępowe" państwo. Z państwa terroryzującego koszmarną i pazerną lewicowością, uwikłaną w podziemne ciemne interesy i udającą "elitę", państwo z którego niesposób wydostać się. Do Kościoła - jeśli się komu nie podoba - zapisywać się nie trzeba. Jest to WSPÓLNOTA DOBROWOLNA, wspólnota naszych Matek i Ojców - dlatego jest LICZNA I SILNA - połączono wzruszeniem i WIARĄ. ROK WIARY nie może trwać rok kalendarzowy. Jest to Rok nieskończony. Ateizm - to rak rozumu i serca.RAK LUDZKOŚCI.
Jego skutki - to miliony zamordowanych przez DWA WSPOMAGAJĄCE się totalitarne reżimy za naszego życia, na naszych oczach!!! I zmutowany trzeci - globalizm eteityczny, zwany "otwartym i postępowym - jak zawsze!/ właśnie nas nęka.
Ojciec Święty Franciszek ma Nas od tego chronić. "Czyszczenie" kurii nas nie interesuje - to jest popychanie Go przez lewacką brudną pazerną skorumpowaną PROPAGANDĘ do stopniowego demontażu PONADMILIARDOWEJ SPOŁECZNOŚCI KATOLICKIEJ, o c a l a j ą ce j świat przed gangreną.
Jak marszałek Pilsudzki OCALIŁ / na naszą biedę, niestety/ Europę przed bolszewią - tak dziś są NIEUSTANNIE potrzebni Marszałkowie Kościoła!!!

A z pedofilią ma PRZEDE WSZYSTKIM uporać się "świat' i półświatek "postę[powy" - filmowcy, dziennikarze, politycy, szczególnie w Parlamencie Europejskim i przyjaciel zabawiającego przedszkolakow polityka na posadzie naczelnego w gazecie, co nam wszystko wybiera.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl