niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/04/2015
1 % SWS)

Polacy nie chcą Grodzkiej

Dodano: 02.02.2013 [12:12]
Polacy nie chcą Grodzkiej - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń
Co drugi Polak (55 procent) jest przeciwko wyborowi Anny Grodzkiej (Ruch Palikota) na wicemarszałka Sejmu – wynika z sondażu Homo Homini dla "Super Expressu".

„Za” jest tylko 31 proc. badanych, a 14 proc. nie ma zdania w tej sprawie.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Wzor zgnilego moralnie modelu montuje sie w Polsce na sile przy akompaniamence medialnej propagandy,wbrew Polakom,parada klamstwa,zaprzanstwa sztucznego, napedzania,naglasniania,udawanie przez dwuch - stu,zoom na garstke apostatow przy jednoczesnym ukrywaniu milionow.
Tak to ukrywanie Prawdy dla niecnych celow.
Poprostu trwajmy w Prawdzie przy Panu Jezusie Chrystusie jedynej Prawdzie i prawdziwym swietle trzymajac sie do konca.
Naprawde nie warto narazac wiecznosci dla marnosci ziemskich ,prowokowac kary Bozej ,po co miec udzial w jeziorze siarki w ogniu nieugaszonym skoro Pan nas wybral przed naszym narodzeniem odkupil i dal zycie wieczne.
Pozdrawiam Serdecznie!

Musial za duzo naogladac sie filmu Seksmisja i teraz podszywa sie pod Ekstelencje?

ja czekam na podobna nie dla Pani grodzkiej.
oto protest
„NIE dla związków partnerskich” - już ponad 17 tys. osób wysłało protest do premiera

Data publikacji: 2013-02-03 13:45

Data aktualizacji: 2013-02-03 18:50:00

Rozpoczęta w piątek akcja wysyłania listów do premiera Tuska, który określił się jako zwolennik legalizacji związków partnerskich, cieszy się wielkim zainteresowaniem internautów. Wysłano już ponad 17 tysięcy protestów. Do akcji można dołączyć w każdej chwili.

Pod koniec stycznia Sejm odrzucił wszystkie trzy projekty ustaw, zakładających wprowadzenie do polskiego prawa związków partnerskich. Zdecydowaną krytykę wobec tych propozycji, jako niezgodnych z konstytucją wyraził Sąd Najwyższy. Nie zważając na to, posłowie SLD, Ruchu Palikota i PO składają kolejne projekty!!!

Donald Tusk postanowił zaangażować autorytet urzędu Prezesa Rady Ministrów w walkę o rewolucję seksualną. W dniu głosowania minister Gowin ogłosił z mównicy sejmowej, że projekty są niezgodne z art. 18 konstytucji. Na te słowa natychmiast zareagował premier twierdząc, że minister mówi we własnym imieniu, a nie rządu. - Zadaniem Wysokiej Izby jest znalezienie rozwiązań prawnych, które życie tych ludzi uczyni godniejszym - stwierdził.

Autorzy akcji jako jeden z argumentów przeciwko homozwiązkom podają gwarantowane konstytucją poszanowanie dla małżeństwa, jako instytucji znajdującej się pod szczególną ochroną. – Małżeństwo jako związek kobiety z mężczyzną, ze względu na swą niepowtarzalną rolę społeczną, przez tysiąc lat polskiej historii cieszyło się przywilejami i ochroną prawa – czytamy w liście wysyłanym do premiera.

Uważam, że takie projekty są dyskryminujące dla polskich rodzin i małżeństw, gdyż zrównują je z dewiacyjnymi formami zachowań, które w żaden sposób nie mogą stać się podstawą funkcjonowania jedynej podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina. Małżeństwo jako związek kobiety z mężczyzną, ze względu na swoją niepowtarzalną rolę społeczną, przez tysiąc lat polskiej historii cieszyło się przywilejami i ochroną prawa - napisano w liście.

Do akcji „Nie dla związków partnerskich” dołączyć można wchodząc na stronę protestuj.pl.

Read more: http://www.pch24.pl/nie-dla-zwiazkow-partnerskich---juz-ponad-17-tys--osob-wyslalo-protest-do-premiera,12138,i.html#ixzz2JrQqrakV

Wyobraźcie sobie spotkanie na szczycie Anna Grodzka POLSKA Barack Obama USA Władimir Putin ROSJA - pokazał co potrafi Komoruski - wystarczy-....... i zrobiliśmy z tych polaczków małpy hehehe...sam mam kolegę który był koleżanką mą ,ale dajcie spokój powaga POLSKIEGO PARLAMENTU TO WARTOŚĆ NADRZĘDNA choć mamy PALIKOTA I NIESIOŁOWSKIEGO to raczej dalej nie powinniśmy brnąć w ten kanał.Następnym KRÓLEM POLSKI będzie LATAJĄCY POTWÓR SPAGETTI ????????????? znając możliwości tego narodku to raczej pewne,

i mezczyzny z mezczyzna A ZBOCZENIE to zwiazek heteroseksualny! No i jeszcze cos posrodku chlopo-baba i babo-chlop.

Pani prof. Pawlowicz, serdecznie pozdrawiam i calkowicie podzielam pani zdanie. Dziekuje, bardzo dziekuje za to, ze ma pani odwage powiedziec DOSC.
Musimy wreszcie powiedziec tym innym inaczej, gdzie biegnie granica.

I ostrzezenie dla INNYCH INACZEJ:
wiedzcie, gdzie biegnie granica, bo mozecie stracic wszystko, WSZYSTKO i wrocic do wiezienia za wasza INNOSC.

Wszystko wskazuje na to, ze spoleczenstwa zaczynaja rozumiec, ze trzeba wam przypomniec, gdzie wasze miejsce.

Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html

WOLNOŚĆ SŁOWA i OBRONA WARTOŚCI nade wszystko.

Popieram panią prof. Pawłowicz. To, co teraz wyprawia w Polsce rząd Tusska i jego POpleczników jest skandaliczne .
SZERZENIE IDEOLOGII HOMOSEKSUALNEJ W KRAJU KATOLIKÓW w większości, JAKIM JEST Polska przekracza wszelkie granice przyzwoitości i uderza w podstawy naszej chrześcijańskiej tożsamości i wolności słowa, o którą walczyliśmy za komuny w Solidarności.
Propagowanie dewiacji seksualnych i uznawanie ich za normę prawną przeczy naszej tradycji i konstytucji, która chroni RODZINĘ. Idąc tropem myślenia lewacko - liberalnych środowiek należałoby zarejestrować prawnie i przyznać wszelkie prawa także innym dewiantom, a może i złodziejom, bandytom itd. Jeżeli pozwolimy na łamanie norm moralnych, to eskalacja żądań wszelkich grup dewiacyjnych będzie postępowała. A na to nie może być przyzwolenia ludzi normalnych, szanujących wartości moralne.
To,co wyprawiają lewacy i liberałowie w tej sprawie, czyli jawną nagonkę na człowieka o innych niż ich poglądach - reprezentanta większości Polaków - to jawna przemoc wobec postaw moralnych - reperezentowanych przez PANIĄ PROFESOR PAWŁOWICZ, tak brutalnie atakowanej przez grupy tyle mówiące o tzw. tolerancji, ale jak widać odnoszącej się tylko do zboczeń seksualnych, niestety.

Nie wolno szargać naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej postacią takiego indywiduum w prezydium sejmu! Nie o taką Polskę w czasie dziesiątek lat komuny walczyliśmy.

/Wicie Rozumicie/;zarty musza byc,bo szczesciarzami nie jestesmy ale poczucie humoru jeszcze mamy, mysle ze w kraju i za granica.Wprawdzie zaloba w obronie suwerennosci,ekonomicznej naszego kraju trwa ale nie zapominajmy,ilu Polakow,nie musi sie martwic co wlozy do garnka i czy starczy wedliny ,sera do oblozenia kanapki do szkoly,dla naszych pociech,moze dla wyjatkow to duperele?Ale co moze innego zrobic,iksinski w kraju ,w Niemczech czy na calym swiecie?skoro ma zakneblowane usta?Dzisiejsze propagandowo-steropianowe misje,udawadniaja nam? ,mi-iz duzo trzeba zrobic aby teoria,przeksztalcila sie w praktyke,trzeba wierzyc,trzeba doradzac,co i jak zmienic aby sukces sie powiodl.Jednak czarno to widze,gram w toto-lotka i nigdy nie ciesze sie ze bede, milionerka,gdyz realnie zdaje sobie sprawe, ze wygrana, kwote, musze, najpierw posiadac a pozniej tryskac euforia,.Nauczycielom akademickim,serdecznie dziekuje za angazowanie sie w obronie suwerennosci ekonomicznej naszego kraju,pokazujecie ze jestescie cudownym narodem ale nie mozemy zapominac ze mamy sporo ludzi,ktorych nota bene nie mozna nazwac kulturalnie.Jak ktos chce przeplnac ocean,musi posiadac-karte plywacka?

o brzuchu juz nie wspomne ....
http://www.youtube.com/watch?v=YmAyRbDOSSc

Otóż uważam, że należałoby sprawdzić teczki w IPN pana K.B.Bęgowski, bo przemiana pani Grodzkiej nie dotyczyła wymazania z Jej głowy szkoleń, które przeszła w ZSRR, PZPR i związków ze służbami specjalnymi PRL-u. Jest to kolejne wciskanie do wysokich władz osób starej nomenklatury. Kruchość p. Grodzkiej jest wysoce kreowana. Chciałabym również aby owa pani zajmowała się sprawami Kraju i całego społeczeństwa a nie tylko wąskiej grupy osób. To po prostu prywata. Gdy pani Grodzka nauczy się widzieć państwo jako całość i będzie miała jakieś inne osiągnięcia społeczne, państwowe niż podkreślanie swej odmienności to wówczas może będzie wartościowym nabytkiem. Teraz jednak powinna się uczyć funkcjonowania Sejmu i dbania o stabilność Kraju, by być godną Go reprezentować. Oczywiście jeżeli teczki IPN są czyste. Jeżeli nie to posłowanie jest wystarczająco dużym polem działania. Najważniejsze wszak dobro Ojczyzny.

wstyd i skandal z Polski i Polaków !! precz z Palikotem ...

ja tez nie chcę A. Grodzkiej, ale o stronie nie świadczą dobrze niesmaczne wpisy na niektórych blogach, od niektórych robi się niedobrze, a nienawiść czy też silna niechęć nie jest dobrym doradcą, czy istnieją jacys strażnicy blogów, czy już dopuszczalny jest język uliczny?

... kucharka od siedmiu bolesci sie nam trafila! Tu jest demokracja nikt nikomu ust nie bedzie kneblowac bo ty masz takie widzi-mi-sie. Nie POdoba sie, drzwi sa szeroko otwarte, mozesz sobie isc i szukac prawdy gdzie indziej, POwodzenia!

i właśnie dlatego nikt cię nie lubi...

że w Polsce jak widać zdanie Polaków nie jest wcale brane pod uwagę.

Ja też jestem przeciw gdyż taki bałach jaki wciskają rządzący o tolerancji to nie da się słuchać , uważam iż tolerancja prowadzi do faszyzmu wiemy co się stało w 1933r Niemcy wybrali Hitlera a co było dalej ? II WOJNA ŚWIATOWA.Tolerancji NIE.

Kiedyś koń został senatorem.....

jak sie ludziska tak napatrza, nie tylko na sondaze, ale tego POzytywnego w telewizorniach bolszewicckich napatrza sie tez ...to sie im w lepetynach POprzewraca, ze beda myslec, ze ten (a wlasciwie dzis ta, kto wie moze kiedys ten) psychicznie chora, to, To noramalnosc jest ...

...a gdyby bylo (rozumujac czysto teretycnie) odwrotnie, to waadza POdejmnie odpowiednie srodki.

Czujecie bluesa ?

Jak urodzi dziecko uwierzę, że jest Anną Grodzką.
__________________________________
Myślę, że Palikot byłby odpowiedni na ojca prawda?

Urban i Owsiak maga byc dumni ze swojej propagandy

Pomijam to czy sobie dokleil czy obcial.
Wazna kwestia jest to, czy mozg sobie przeszczepil albo lobotomie zrobil i nagle ma "reset wszystkich ustawien".
Skupiamy sie na tym czy ma, czy nie ma a to powinno byc najmniej wazne.

Jedno jest pewne ma teczke i tego sie nie da wyciac do cholery.Agent zostaje agentem to jak transplantacja mozgu.

W dosc znanym albo wcale nieznanym osrdoku edukacyjnym KGB w zdrobnieniu Dzierzynka KGB w trakcie szkolen ktore trwaly 2 lata lamano najpierw psychike. Polega to na 100% odczlowieczeniu takiego osobnika i zbudowania jego swiadomosci od podstaw.Po takiej dwuletniej "zabawie" staje sie on gotowy do pracy w terenie.Osobnik wraca na swoje stanowisko w SB i jest posluszny swoim opiekunom do samego konca a Ci ktorzy sie wylamuja popelniaja samobojstwa i tak to wyglada.Jednym z elementow takiego szkolenia jest tzw. ZOO (ogrod zoologiczny) tylko ze zamiast zwierzat w klatkach mieszkaja ludzie (w latach 80 mieszkali tam w wiekszosci Izraelici).Zgodnie z tym co swiadek opowiedzial karmili ich bananami gdy sami podrozowali w karocach pijac szampana i hucznie sie bawiac.
Zwyczajnie traktowano tam ludzi jak zwierzeta zeby osiagnac okreslony efekt szkoleniowy.

Nie wymyslilbym tego sam, bo to juz dla mnie zbyt ciezka jazda ale prosze sobie uswiadomic !!! Czym Ci ludzie po tak intensywnym "szkoleniu" moga sie kierowac ?
Zeby zapobiec bzdurnym komentarzom powiem ze wiem kto przechodzil takie szkolenie i jak bedzie potrzeba to ujawnie ich.

p.s.
Tylo w Polsce jest wszystko odwrotnie czyli "do gory nogami" Nie raz o tym wszystkim mysle i jestem pewien ze jak sie nie wylapie tzw. wierchuszki to nic nam nie pomoze.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl