niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Polacy nie chcą Grodzkiej

Dodano: 02.02.2013 [11:12]
Polacy nie chcą Grodzkiej - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń
Co drugi Polak (55 procent) jest przeciwko wyborowi Anny Grodzkiej (Ruch Palikota) na wicemarszałka Sejmu – wynika z sondażu Homo Homini dla "Super Expressu".

„Za” jest tylko 31 proc. badanych, a 14 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

Wzor zgnilego moralnie modelu montuje sie w Polsce na sile przy akompaniamence medialnej propagandy,wbrew Polakom,parada klamstwa,zaprzanstwa sztucznego, napedzania,naglasniania,udawanie przez dwuch - stu,zoom na garstke apostatow przy jednoczesnym ukrywaniu milionow.
Tak to ukrywanie Prawdy dla niecnych celow.
Poprostu trwajmy w Prawdzie przy Panu Jezusie Chrystusie jedynej Prawdzie i prawdziwym swietle trzymajac sie do konca.
Naprawde nie warto narazac wiecznosci dla marnosci ziemskich ,prowokowac kary Bozej ,po co miec udzial w jeziorze siarki w ogniu nieugaszonym skoro Pan nas wybral przed naszym narodzeniem odkupil i dal zycie wieczne.
Pozdrawiam Serdecznie!

ja czekam na podobna nie dla Pani grodzkiej.
oto protest
„NIE dla związków partnerskich” - już ponad 17 tys. osób wysłało protest do premiera

Data publikacji: 2013-02-03 13:45

Data aktualizacji: 2013-02-03 18:50:00

Rozpoczęta w piątek akcja wysyłania listów do premiera Tuska, który określił się jako zwolennik legalizacji związków partnerskich, cieszy się wielkim zainteresowaniem internautów. Wysłano już ponad 17 tysięcy protestów. Do akcji można dołączyć w każdej chwili.

Pod koniec stycznia Sejm odrzucił wszystkie trzy projekty ustaw, zakładających wprowadzenie do polskiego prawa związków partnerskich. Zdecydowaną krytykę wobec tych propozycji, jako niezgodnych z konstytucją wyraził Sąd Najwyższy. Nie zważając na to, posłowie SLD, Ruchu Palikota i PO składają kolejne projekty!!!

Donald Tusk postanowił zaangażować autorytet urzędu Prezesa Rady Ministrów w walkę o rewolucję seksualną. W dniu głosowania minister Gowin ogłosił z mównicy sejmowej, że projekty są niezgodne z art. 18 konstytucji. Na te słowa natychmiast zareagował premier twierdząc, że minister mówi we własnym imieniu, a nie rządu. - Zadaniem Wysokiej Izby jest znalezienie rozwiązań prawnych, które życie tych ludzi uczyni godniejszym - stwierdził.

Autorzy akcji jako jeden z argumentów przeciwko homozwiązkom podają gwarantowane konstytucją poszanowanie dla małżeństwa, jako instytucji znajdującej się pod szczególną ochroną. – Małżeństwo jako związek kobiety z mężczyzną, ze względu na swą niepowtarzalną rolę społeczną, przez tysiąc lat polskiej historii cieszyło się przywilejami i ochroną prawa – czytamy w liście wysyłanym do premiera.

Uważam, że takie projekty są dyskryminujące dla polskich rodzin i małżeństw, gdyż zrównują je z dewiacyjnymi formami zachowań, które w żaden sposób nie mogą stać się podstawą funkcjonowania jedynej podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina. Małżeństwo jako związek kobiety z mężczyzną, ze względu na swoją niepowtarzalną rolę społeczną, przez tysiąc lat polskiej historii cieszyło się przywilejami i ochroną prawa - napisano w liście.

Do akcji „Nie dla związków partnerskich” dołączyć można wchodząc na stronę protestuj.pl.

Read more: http://www.pch24.pl/nie-dla-zwiazkow-partnerskich---juz-ponad-17-tys--osob-wyslalo-protest-do-premiera,12138,i.html#ixzz2JrQqrakV

Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html

WOLNOŚĆ SŁOWA i OBRONA WARTOŚCI nade wszystko.

Popieram panią prof. Pawłowicz. To, co teraz wyprawia w Polsce rząd Tusska i jego POpleczników jest skandaliczne .
SZERZENIE IDEOLOGII HOMOSEKSUALNEJ W KRAJU KATOLIKÓW w większości, JAKIM JEST Polska przekracza wszelkie granice przyzwoitości i uderza w podstawy naszej chrześcijańskiej tożsamości i wolności słowa, o którą walczyliśmy za komuny w Solidarności.
Propagowanie dewiacji seksualnych i uznawanie ich za normę prawną przeczy naszej tradycji i konstytucji, która chroni RODZINĘ. Idąc tropem myślenia lewacko - liberalnych środowiek należałoby zarejestrować prawnie i przyznać wszelkie prawa także innym dewiantom, a może i złodziejom, bandytom itd. Jeżeli pozwolimy na łamanie norm moralnych, to eskalacja żądań wszelkich grup dewiacyjnych będzie postępowała. A na to nie może być przyzwolenia ludzi normalnych, szanujących wartości moralne.
To,co wyprawiają lewacy i liberałowie w tej sprawie, czyli jawną nagonkę na człowieka o innych niż ich poglądach - reprezentanta większości Polaków - to jawna przemoc wobec postaw moralnych - reperezentowanych przez PANIĄ PROFESOR PAWŁOWICZ, tak brutalnie atakowanej przez grupy tyle mówiące o tzw. tolerancji, ale jak widać odnoszącej się tylko do zboczeń seksualnych, niestety.

Nie wolno szargać naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej postacią takiego indywiduum w prezydium sejmu! Nie o taką Polskę w czasie dziesiątek lat komuny walczyliśmy.

o brzuchu juz nie wspomne ....
http://www.youtube.com/watch?v=YmAyRbDOSSc

wstyd i skandal z Polski i Polaków !! precz z Palikotem ...

że w Polsce jak widać zdanie Polaków nie jest wcale brane pod uwagę.

Ja też jestem przeciw gdyż taki bałach jaki wciskają rządzący o tolerancji to nie da się słuchać , uważam iż tolerancja prowadzi do faszyzmu wiemy co się stało w 1933r Niemcy wybrali Hitlera a co było dalej ? II WOJNA ŚWIATOWA.Tolerancji NIE.

jak sie ludziska tak napatrza, nie tylko na sondaze, ale tego POzytywnego w telewizorniach bolszewicckich napatrza sie tez ...to sie im w lepetynach POprzewraca, ze beda myslec, ze ten (a wlasciwie dzis ta, kto wie moze kiedys ten) psychicznie chora, to, To noramalnosc jest ...

...a gdyby bylo (rozumujac czysto teretycnie) odwrotnie, to waadza POdejmnie odpowiednie srodki.

Czujecie bluesa ?

Jak urodzi dziecko uwierzę, że jest Anną Grodzką.
__________________________________
Myślę, że Palikot byłby odpowiedni na ojca prawda?

Urban i Owsiak maga byc dumni ze swojej propagandy

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl