niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 stycznia 2017

Wrzesień '39 – gra o inwazji na Polskę

Dodano: 28.11.2012 [19:12]
Jedna z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych weszła właśnie w fazę beta. Fabuła gry będzie dotyczyć napaści Niemców na Polskę oraz zdradzieckiego ataku Sowietów we wrześniu 1939 roku.

Zespół Wastelands Interactive w rozesłanym do mediów komunikacie prasowym poinformował, że prace nad grą strategiczną odtwarzającą wydarzenia Kampanii Wrześniowej wchodzą w fazę beta. Już wkrótce powinna być znana przybliżona data premiery gry. Producent gry ujawnia, że zapadłą już decyzja dotycząca tytułu, który w polskiej wersji będzie brzmiał: „Wrzesień'39” (oficjalny tytuł gry: „Fall Weiss”).

- Wrzesień ’39 to gra strategiczna w której po raz pierwszy zaprezentowana jest prawdziwa historia przedstawiająca wydarzenia Wojny obronnej 1939 r. Zarówno napaść Niemiec na Polskę, jak i zdradziecki atak Sowietów stawiają gracza w niełatwej sytuacji. Jako głównodowodzący ma obowiązek bronić ojczyzny i szansę, by odmienić losy tej kampanii i ocalić naród przed bezlitosnymi sługusami zbrodniczych reżimów. Nikt nie powinien przechodzić obojętnie wobec tych wydarzeń, a obowiązkiem każdego Polaka jest znajomość historii własnego kraju. Wierzę, że nasza gra pozwoli każdemu przypomnieć sobie te wydarzenia, ale również wziąć odwet na wrogu i poczuć smak zwycięstwa – tłumaczy Leszek Lisowski, producent gry.

Autor: 
Źródło: 
niezalezna.pl
Źródło: 
facebook.com/FallWeissGame
Źródło: 
gram.pl
Wrzesień '39 – gra o inwazji na Polskę - niezalezna.pl
foto: facebook.com/FallWeissGame
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl