niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
01/03/2015
Samuel Pereira
1 % SWS)

Wrzesień '39 – gra o inwazji na Polskę

Dodano: 28.11.2012 [19:12]
Jedna z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych weszła właśnie w fazę beta. Fabuła gry będzie dotyczyć napaści Niemców na Polskę oraz zdradzieckiego ataku Sowietów we wrześniu 1939 roku.

Zespół Wastelands Interactive w rozesłanym do mediów komunikacie prasowym poinformował, że prace nad grą strategiczną odtwarzającą wydarzenia Kampanii Wrześniowej wchodzą w fazę beta. Już wkrótce powinna być znana przybliżona data premiery gry. Producent gry ujawnia, że zapadłą już decyzja dotycząca tytułu, który w polskiej wersji będzie brzmiał: „Wrzesień'39” (oficjalny tytuł gry: „Fall Weiss”).

- Wrzesień ’39 to gra strategiczna w której po raz pierwszy zaprezentowana jest prawdziwa historia przedstawiająca wydarzenia Wojny obronnej 1939 r. Zarówno napaść Niemiec na Polskę, jak i zdradziecki atak Sowietów stawiają gracza w niełatwej sytuacji. Jako głównodowodzący ma obowiązek bronić ojczyzny i szansę, by odmienić losy tej kampanii i ocalić naród przed bezlitosnymi sługusami zbrodniczych reżimów. Nikt nie powinien przechodzić obojętnie wobec tych wydarzeń, a obowiązkiem każdego Polaka jest znajomość historii własnego kraju. Wierzę, że nasza gra pozwoli każdemu przypomnieć sobie te wydarzenia, ale również wziąć odwet na wrogu i poczuć smak zwycięstwa – tłumaczy Leszek Lisowski, producent gry.

Autor: 
Źródło: 
niezalezna.pl
Źródło: 
facebook.com/FallWeissGame
Źródło: 
gram.pl
Wrzesień '39 – gra o inwazji na Polskę - niezalezna.pl
foto: facebook.com/FallWeissGame
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

historię Polski. Tego teraz nie uczą w przeciwieństwie do PRL. Wtedy uczyli, choć zakłamywali, ale powodowali zainteresowanie historią i każdy znalazł coś dla siebie. Polak na pewno szukał prawdy.
Teraz będą robili wszystko aby nas, Polaków ośmieszyć, bo chcą uratować swoje zakrwawione ręce. I zakłamane tyłki.
Jestem pewien jednego: NIE uda IM się to!
Nie tacy walczyli z Polakami i nie wygrali. ONI też nie wygrają.
Duma, duma, Narodowa duma !
Polska zawsze będzie Polską! Tu i teraz!

co to za gra co wiadomo ze sie przegra...

super pieśń, polecam http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2808

Wspaniały pomysł do edukacji młodych i niektórych starych.

"Sprzeciw przeciwko projektowi PO - GMO"

“Paciorek , siusiu i do roboty” - "Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech - uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, ministra Tuska prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami.

Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało.

On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą mitu o dziadku z Wermachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angel. Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak „przewidział” OBOP. I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A “qurestwu” jego nie będzie końca.

Wierzę w Donka Sondażowskiego, Pogromcę Kiboli, który z “Nocnej Zmiany” pochodzi, który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, kttóry mówi ustami Olejnik, Durczoka i Miecugowa: wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską.

Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podatków, by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu gumy DONALD w kioskach Ruchu, oraz wprowadzenia ACTA, GMO i mianowania Kasi Tusk naczelną ONET-u"

Jesteś na 100 % pewien, że w to wszystko wierzysz? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZssiwkN86u0 Jeśli wierzysz, POpieraj projekt "PO - GMO" , jeśli nie sprzeciw się!

Sprzedali nas: Celebryci pikietowali przed Pałacem Prezydenckim http://kacpro.salon24.pl/467059,sprzedali-nas-celebryci-pikietowali-przed-palacem-prezydenckim * Jeśli strona otworzy się zablokowana, kliknij na "Salon24" (wyżej po lewo), następnie, w prawym górnym rogu wyłącz filtr.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl