niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 stycznia 2017

Koncert Antoniny Krzysztoń

Dodano: 22.11.2012 [09:43]
25 listopada w Centrum Kultury Dobre Miejsce odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem.

Całkowity dochód z koncertu odbywającego się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie zostanie przeznaczony na zakup agregatu prądotwórczego dla Radia Warszawa.

Występ Antoniny Krzysztoń rozpocznie się o 18.00 w sali widowiskowej bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy ul.Dewajtis 3. Piosenkarka zaprezentuje utwory, które znalazły się na ostatnim albumie: Koncert Live.

Po koncercie przewidziane jest spotkanie dla wszystkich fanów twórczości piosenkarki w Podziemiu Kamedulskim.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwości zakupu biletów znajduje się na stronie www.festival.chrzescijanskiegranie.pl
Autor: 
Źródło: 
niezalezna.pl
Źródło: 
festival.chrzescijanskiegranie.pl
Koncert Antoniny Krzysztoń - niezalezna.pl
foto: mat. pras. festival.chrzescijanskiegranie.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl