Kaczyński o kompromitacji na Narodowym

  

Mamy piłkarza u władzy i sytuację, w której meczu nie da się przeprowadzić – Jarosław Kaczyński na specjalnie zwołanej konferencji skomentował kompromitację na Stadionie Narodowym i przypomniał słowa Donalda Tuska - „Mój rząd jest jak Stadion Narodowy”. - To jest wydarzenie mające charakter symboliczny. Ono pokazuje w sposób iluminacyjny stan polskich instytucji - mówił.

- To trzeba widzieć też z perspektywy ofensywy "ekonomicznej", którą ogłosił Donald Tusk. Proszę zwrócić uwagę, że mają ją realizować ludzie i instytucje, które nie są w stanie przeprowadzić tak prostego przedsięwzięcia jak mecz piłki nożnej w czasie deszczu – powiedział prezes PiS.

- Mamy piłkarza u władzy i sytuację, w której meczu nie da się przeprowadzić. Mamy różne komiczne wydarzenia. Jest ciepło, bardzo ciepło, zamyka się dach stadionu w meczu z Grecją. Teraz z kolei się nie zamyka. Słyszymy wyjaśnienia, że w czasie deszczu nie można zamknąć dachu. To po co ten dach? - pytał retorycznie Jarosław Kaczyński.

- To pokazuje co się u nas dzieje – dodał.

- Często bez żadnego powodu, z  jakiegoś  małego artykułu  mówiło się o kompromitacji Polski. Teraz rzeczywiście się z nas śmieją! A w Anglii się z nas śmieją szczególnie - zaznaczył.

- Wiemy, że mają większość i żadne zasady się tu nie liczą. Bo gdyby się zasady liczyły, tego rządu dawno by nie było – Jarosław Kaczyński w ten sposób odpowiedział na pytanie o odpowiedzialność za tą kompromitację.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Kampania nie musi być nudna. O spocie Wassermann będzie głośno! To trzeba zobaczyć

Małgorzata Wassermann / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami, a zdecydowana większość polityków zdążyła nas już przyzwyczaić do utartych schematów choćby w kwestii spotów wyborczych. Tymczasem najnowszy spot ubiegającej się o urząd prezydenta Krakowa Małgorzaty Wassermann wywołał niemałe poruszenie. To trzeba zobaczyć!

Spot zdecydowanie różni się od materiałów, które mogliśmy dotąd oglądać w ramach kampanii wyborczej. Krótki film opatrzony jest też specjalnym komentarzem:

„Kampania nie musi być brutalna,
kampania nie musi być nudna,
kampania nie musi być...
 Uśmiechnij się, zapraszam na seans...
Za siedmioma górami i siedmioma rzekami było miasto.
A miastem od 16 lat rządził uczony Mąż...” - czytamy na facebookowym profilu Małgorzaty Wassermann

Jak widać, "kampania nie musi być nudna", a o tym spocie na pewno będzie głośno!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl