niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
01/03/2015
-
1 % SWS)

Wszystko przestaje działać

Dodano: 15.10.2012 [07:00]
Zastanawiam się, o czym teraz myślą prominentni działacze partii rządzącej. Czy o piątkowym wotum zaufania, czy może o tym, co będą robili, gdy PiS wróci do władzy? Mrzonki pisowców? No, nie za bardzo. 40 proc. poparcia w sondażu dla opozycji jest trudne do zignorowania.

Najgorsze, że straszenie Polaków „bajką o złym PiS przestało działać. – Jeszcze gdybyśmy byli w opozycji – myśli sobie taki działacz PO – to byśmy przeczekali, a tak? – Strach myśleć – sam sobie odpowiada. Rzeczywiście, to, co ostatnio przydarza się Platformie, trudno nazwać pasmem sukcesów. Afera za aferą, klęska za klęską. Można byłoby takiego działacza pocieszyć, że już przecież niewiele zostało do zepsucia. Jego może to i pocieszy, ale ktoś musi jeszcze zapłacić rachunki. Społeczeństwo zapłaci. Jak zawsze.

Autor: 
Igor Szczęsnowicz
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Wszystko przestaje działać - niezalezna.pl
foto: Igor Smirnow/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

przykro to powiedzieć ale już w trzy razy mieliśmy taką szansę i ,,, nie udało się
1)Ruch Solidarności zakończył się okrągłym stołem zdrady
2)rządy Pana Premiera Olszewskiego skończyły się nocną zmianą
3)rząd Pana Premiera Kaczyńskiego poddał się sam
Nie będę oceniał czyja to była wina lub jakie były przyczyny

Niestety - dzisiaj nie pomoże nam ani obecne 40% ani nawet jutro 51% , ponieważ potrzebne są RADYKALNE zmiany począwszy od KONSTYTUCJI i RADYKALNE odcięcie ryjów od koryta
począwszy od Sejmu, Senatu, rządu, ministerstw, starostw, województw, gmin - aż do mysiej dziury w Pcimiu Dolnym
a RADYKALNOŚCI nie robi się DEMOKRATYCZNIE

Piłsudskiego nam potrzeba
ALE ...
On nie pełnił funkcji premiera (*a Pan Premier J.Kaczyński chce tej funkcji)
On nie pełnił funkcji Prezydenta
On pilnował CAŁOŚCI

i nie bał się ani strzelać ani wysłać kurwy i złodziei do Berezy
ALE...
ale On miał za sobą I.Kadrową i Strzelców a nie działaczy partyjnych

Nam potrzeba 75% aby zmienić konstytucję i coś dopiero zmienić bo 51% to dużo za mało.

To posłów będziemy mieć wtedy powyżej 66% czyli większość konstytucyjną.
Ordynacja premiuje największe partie dodatkowymi mandatami.

może po zimie

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/12332,dokarmianie-medialnych-rekinow.html

postawi się przed sądami. Nasz, czyli białostocki Dworzański kolejny raz za nasze pieniądze bawi się doskonale. Wydał 100 tys.zł na wycieczkę do Bawarii. Truskolaski to samo, co roku wydaje bale w pałacu Branickich. Pasozyty.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl