niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25/04/2015
1 % SWS)

Wszystko przestaje działać

Dodano: 15.10.2012 [08:00]
Zastanawiam się, o czym teraz myślą prominentni działacze partii rządzącej. Czy o piątkowym wotum zaufania, czy może o tym, co będą robili, gdy PiS wróci do władzy? Mrzonki pisowców? No, nie za bardzo. 40 proc. poparcia w sondażu dla opozycji jest trudne do zignorowania.

Najgorsze, że straszenie Polaków „bajką o złym PiS przestało działać. – Jeszcze gdybyśmy byli w opozycji – myśli sobie taki działacz PO – to byśmy przeczekali, a tak? – Strach myśleć – sam sobie odpowiada. Rzeczywiście, to, co ostatnio przydarza się Platformie, trudno nazwać pasmem sukcesów. Afera za aferą, klęska za klęską. Można byłoby takiego działacza pocieszyć, że już przecież niewiele zostało do zepsucia. Jego może to i pocieszy, ale ktoś musi jeszcze zapłacić rachunki. Społeczeństwo zapłaci. Jak zawsze.

Autor: 
Igor Szczęsnowicz
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Wszystko przestaje działać - niezalezna.pl
foto: Igor Smirnow/Gazeta Polska

postawi się przed sądami. Nasz, czyli białostocki Dworzański kolejny raz za nasze pieniądze bawi się doskonale. Wydał 100 tys.zł na wycieczkę do Bawarii. Truskolaski to samo, co roku wydaje bale w pałacu Branickich. Pasozyty.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl