niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
05/09/2015
Redaktor wydania: -

PiS zaskarży pomysł Komorowskiego

Dodano: 05.10.2012 [11:52]
Prawo i Sprawiedliwość zaskarży ustawę nowelizującą Prawo o zgromadzeniach do Trybunału Konstytucyjnego - zapowiedział dzisiaj szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Bo ustawa narusza swobody obywatelskie.

- Projekt prezydenta Komorowskiego, poparty przez koalicję PO-PSL, narusza swobody obywatelskie. W związku z tym PiS zaskarży tę ustawę do Trybunału Konstytucyjnego. Nie może być tak, że prezydent miasta, burmistrz albo wójt będzie decydował o tym, kto z obywateli może demonstrować, przedstawiać swoje poglądy, a kto tych poglądów demonstrować nie może. To są praktyki zza wschodniej granicy - powiedział poseł Błaszczak podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Podkreślił, że skarga jest w przygotowaniu, a jej złożenie to "kwestia kilku dni".

Wniosek do TK w sprawie ustawy zapowiada też NSZZ "Solidarność".Autor: 
gb
Źródło: 
PAP
Źródło: 
niezalezna.pl
PiS zaskarży pomysł Komorowskiego - niezalezna.pl
foto: pis.org.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

już ograniczał
tylko uratowała
go gruba kreska
zdrajców
ale teraz grubej
kreski nie będzie
i ten tam herbu
kapusta będzie
siedzieć

nie rozumiem , dlaczego wmieszali szefa kombatantów i osób represjonowanych w reagowanie na wypadek ewentualnych zgrzytów?

Prezydent pochodzi za wschodniej granicy z Białorusi silnie związany z Rosja Osip dziadek jako śpioch dobrze pracował latach 20 tych urodził się mu Zygmunt ojciec Bronisława w latach 60 został ambasadorem w Rumuni za złoty pierscionek Babuni i dopiero Bronisław spija teraz śmietanke w pałacu Prezydenckim pod żyrandolami na jego sukces pracowały trzy pokolenia spiochów .A 50 procent polaków nie poszło na wybory Przy 25.993 tysiąców obwodów wyborczych w Polsce Ruskie Serwery mogły łatwo zniwelować tą 600.000 tysiczną przewage nad Kaczyńskim W Legionowie Policjant-morderca woził w swoim aucie razem z trupem tysiąc kart in blanko do głosowania W Polsce jest wszystko możliwe to dziki kraj powiedzial Minister Drzewiecki i wyjechał na Floryde USA .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl