niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
09/10/2015
Redaktor wydania: -

Holocaust na Polakach

Dodano: 24.08.2012 [09:27]
Właśnie w tych dniach, a dokładnie 11 sierpnia obchodziliśmy specyficzną i szczególnie bolesna rocznicę. Rocznicę, niestety, prawie całkowicie przemilczaną. Chodzi o 75 rocznicę „operacji polskiej” w Związku Sowieckim. Decyzją władz w Moskwie zabito wówczas aż 11 tysięcy Polaków – obywateli ZSRS. Mieszkali oni głównie na Białorusi i Ukrainie, ale też w Rosji. Polacy stanowili – w ramach tzw. Wielkiej Czystki – niemal 20% ofiar Stalina, choć stanowili tylko 0,4% ludności całych Sowietów.

Chodzi zresztą nie tylko o pomordowanych. Ich rodziny były bowiem przeważnie deportowane w głąb ZSRS, np. do Kazachstanu. Czasem myśli się, że pierwsi nasi rodacy zesłani do stepów kazachskich trafili tam po serii wywózek z Kresów Wschodnich RP od 1940 roku począwszy. Nic bardziej mylnego. Pierwsze transporty z terenu Ukraińskiej SRS i białoruskiej SRS  z Polakami dotarły do Kazachstanu trzy lata wcześniej.

O skali ludobójstwa na Polakach – mordowanych tylko dlatego, że byli Polakami – świadczy sytuacja na sowieckiej Białorusi, gdzie przed 1937 rokiem populacja polska wynosiła ok. 300 tysięcy ludzi (choć w spisach radzieckich była przedstawiana jako znacznie mniejsza), a po egzekucjach i przymusowych deportacjach spadła niemal do zera!

To był prawdziwy Holocaust na Polakach. Spowodowany względami nie tyle klasowymi – bo mordowano również polskich robotników i chłopów – ale czysto etnicznymi. Musimy o tych ludziach, naszych rodakach, pamiętać. Zapłacili oni bowiem cenę najwyższą: cenę własnego życia tylko za to, że byli częścią Narodu Polskiego. Tylko – albo aż za to…

Autor: 
Ryszard Czarnecki
Źródło: 
Naszeblogi.pl
Holocaust na Polakach - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Holocaust na Polakach rozpoczęła żydokomuna rosyjskojęzyczna, dokończyła żydokomuna polskojęzyczna, czyli od szechtera do szechtera. A kto rządzi dzisiaj w Polsce? Dzieci i wnuki tej i tamtej. W razie wątpliwości wystarczy spytać first lady, stolzmanów i eurohubner.

skala zbrodni była jeszcze większa.
Przypominam, że do dzis nie podliczono zbrodni sowieckich dokonanych na Polakach.
Sowieci i niemcy jako uposledzeni umysłowo w stosunku do Polaków wymordowali ponad 70% polskiej inteligecji.
Po wojnie za polską inteligencję robili piśmienni żydzi. Pozmieniali nazwiska i ich potomkowie ukrywają się do dziś.
Przypominam, że po II światowej w 15 lat żydokomuna wymordowała ponad 300 000 polskich patriotów. W II światowej zginęło 200 000 żołnierzy usa, po 300 000 brytyjskich i francuskich. Polska w czasie wojny straciła 25% ludności. I do tego po wojnie ponad 300 000 patriotów. Statystycznie to wychodzi 55 osób dziennie i ponad 2 osoby na godzinę. Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. I tak przez 15 lat! Po śmierci stalina to bydło z żydokomuny w obawie przed odpowiedzialnością wyemigrowało z Polski. Z rodzinami jakieś ponad 30 000. Rozjechali się po świecie, głównie po Europie. I co oni opowiadali na nowych miejscach? Ano opowiadali, że w Polsce to taki antysemityzm, że już nie mogli wytrzymać. Takie prześladowania! Kilkadziesiąt tysięcy ludzi przez kilkadziesiąt lat opowiadało na świecie, że w Polsce jest antysemityzm. I mamy obraz jaki mamy. A ci co nie wyjechali? Ano spoczywają na honorowych miejscach polskich cmentarzy komunalnych. Ich kwatery są utrzymywane z podatków potomków ich ofiar. Fajny kraj, co nie?

Nie "zbrodni sowieckich" tylko "zbrodni żydokomunistycznych", bo sowiet to taka maskująca nazwa żydokomunisty.

komunizm+socjalizm <=> talmud+judaizm.

to leninizm-stalinizm-... -putinizm. A "żydokomuna" to nazwa maskująca rosyjski sowietyzm. Ten zaś, odarty dziś z kamuflażu skompromitowanej ideologii, nazywać należy po prostu - kagiebizm.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl