Hofman: Platforma jest jak Amber Gold

  

"Trzy kroki" w sprawie Amber Gold przedstawi Prawo i Sprawiedliwość. PiS chce m.in. zgłosić projekt o konfiskacie majątku przestępców. Zapowiada też wniosek o komisję śledczą dotyczącą firmy Amber Gold.

"Jutro przedstawimy trzy kroki w sprawie Amber Gold - jednym z nich będzie zgłoszenie projektu o konfiskacie majątku przestępców" - poinformował rzecznik PiS Adam Hofman. Jak ocenił, majątek szefa tej spółki Marcina P. powinien zostać przeznaczony na zwrot pieniędzy klientom Amber Gold.

Hofman powiedział też, że sytuacja z firmą Amber Gold "przypomina mu osobiście trochę nabranie się na Platformę Obywatelską". "Dla mnie Platforma Obywatelska i Amber Gold to są pewne synonimy. Platforma jest jak Amber Gold - z zewnątrz ładny szyld, a w środku okazuje się, że nie ma złota. No cóż, Polacy raz nabrali się na Platformę, drugi raz nabrali się na Amber Gold, mam nadzieję, że trzeci raz - przy następnych wyborach - już się nie nabiorą" - ocenił.

PiS chce też w najbliższych dniach zaskarżyć do Trybunału Konstytucyjnego reformę emerytalną, która podwyższa i zrównuje wiek emerytalny kobiet i mężczyzn do 67. roku życia. a także przedstawić projekty ustaw dotyczących m.in. opieki zdrowotnej.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Oj, oj, oj! Naczelny bard totalsów tym razem podpadł? "Homofobiczny buc"

Maciej Maleńczuk / fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Maciej Maleńczuk, znany muzyk i "PiSożerca" to pupilek liberalnych mediów i opozycji. Jak sam przyznał w jednym z ostatnich wywiadów - często drwi z "dobrej zmiany" na swoich koncertach. M.in. dlatego jest regularnie zapraszany do rozmów z redakcjami takimi jak Onet, czy "Newsweek". Wygląda na to, że w tej drugiej nie zagości jednak ponownie zbyt szybko. Wszystko za sprawą słów o homoseksualistach, które padają w wywiadzie dla tygodnika.

Z mojego doświadczenia wynika, że 99 proc. dziewczyn jest biseksualnych. A to, że faceci postanawiają się łączyć w pary męsko-męskie często wynika z tego, że boją się kobiet. Wolą pójść do łóżka z kolegą, niż z koleżanką, bo nie wiedzą, jak się zachować. No, nie wierzę w to, że ktoś się rodzi homoseksualny. 

Te zaskakujące słowa padły z ust Macieja Maleńczuka w rozmowie z "Newsweekiem". Wygląda na to, że muzyk jawnie sympatyzujący z opozycją i notorycznie krytykujący rząd (sam niedawno chwalił się drwieniem z "dobrej zmiany" podczas swoich koncertów), tym razem podpadł. Świadczy o tym chociażby reakcja dziennikarza "Newsweeka", który po powyższej wypowiedzi Maleńczuka, wydobył z siebie zaledwie... "Oj,oj,oj...".

Dalej jednak jest jeszcze ciekawiej, bo muzyk dzieli się z redaktorem "Newsweeka" swoimi poglądami na temat tzw. parad równości:

[...] uważam, że te parady równości to rodzaj narzucania się: zobaczcie, my tacy jesteśmy, wy też tacy możecie być. Wydaje mi się, że tak nie powinno być.

- deklaruje Maleńczuk.

Słowa muzyka już wywołały pierwsze reakcje środowisk liberalnych. Wywód Maleńczuka skomentował m.in. Grzegorz Janoszka startujący w najbliższych wyborach kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w Białymstoku z ramienia lewicowej partii Razem. "To że Maleńczuk jest homofobicznym bucem, to niby wiadomo od dawna" - pisze Janoszka. Padają też słowa o "rynsztoku":

Ups... Najwyraźniej Maleńczuk zaliczył skuchę. Jak on się teraz z tego wytłumaczy?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl