niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Aktualne wiadomości

Dodano: 13.07.2012 [14:13]
Zrobiłem kiedyś, dla samego siebie, prosty test. Oprócz „Gazety Polskiej Codziennie” kupiłem też konkurencyjne dzienniki. Okazało się, że powszechna teza o tym, że w dobie internetu informacje w gazetach codziennych są nieaktualne, potwierdziła się w wypadku tych innych gazet, za to w „Codziennej” miałem rzetelnie podane informacje, których nigdzie indziej nie mogłem przeczytać. Nawet gdy pobieram z Waszej strony internetowej GPC.pl wydania archiwalne gazety w PDF-ie, to tematy i wiadomości, które tam znajduję – są wciąż aktualne. Jest to dla mnie rzecz kapitalnie ważna i tego Wam gratuluję!

Marcin Nałęcz-Niesiołowski w kwietniu 2012 r. został upomniany za wspomnienie ofiar katastrofy smoleńskiej w Katedrze Oliwskiej, o czym pisaliśmy w „Codziennej”.


Autor: 
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Aktualne wiadomości - niezalezna.pl
foto: Marcin Nałęcz-Niesiołowski – muzyk, dyrygent, dr hab. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

CIEKAWE CZY PO MA PRAWO ŻĄDAĆ REASUMPCJI GŁOSOWANIA NAD WYBRANIEM SEDZIEGO DO TK W SEJMIE. PRZECIEŻ JAK NIE GŁOSOWALI TO Z JAKIEJ RACJI CHCĄ POWTÓRKI. Sami nie glosując złamali prawo., donosząc do prokuratury zlamali po raz drugi prawo. Po raz trzeci złamali prawo robiąc filmik i udostępniając go bez zgody zainteresowanych. Ot niemoty.

Cieszy się PO
cieszy Nowoczesna,
PSL im wtóruje,
bo faszystowscy potomkowie
Polskę szkalują.
Tak im rządy i afery
się podobały,
że niemcom się kłaniają
o mordach zapominają
odzyskania władzy żądają

,

Europa a właściwie UE zastanawia sie co zrobić z tymi , którzy nielegalnie przekroczyli granice UE. Jest tylko jeden sposob, Powiedzieć im , ze nie ma dla nich miejsca w Europie i zapewnić transport pociągi i koleje , do odwiezienia ich do wlasnych krajów. Zima bedzie tega, dopiero rozpocznie sie tragedia ale ludności , gdzie oni teraz przebywają. Czy tego , po już niektórych wypadkach , UE nie widzi. Czas kategorycznie to im powiedzieć. Nie bawić sie w ciuciu babkę. Ato powinna powiedzieć im osoba , ktora ich zapraszała. Jeżeli będzie inaczej , to oni zaleją cała UE. I BEDZIE REŻ

Na straży Konstytucji stoi prezydent a nie TK. To jak miał postąpić prezydent widząc,że Ustawę TK w czerwcu tego roku przygotpwywało trzech najważniejszych sędziów TK i w dodatku przygotowali ją konstytucjonaliści i to niezgodnie z konstytucją. Czy miał tę ustawę dzielić na części.Aczy obecnie ci panowie sędziowie TK mogą orzekać we wlasnej sprawie.Wstyd TAKIEGO TK.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl