niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
8 lutego 2016

Aktualne wiadomości

Dodano: 13.07.2012 [13:13]
Zrobiłem kiedyś, dla samego siebie, prosty test. Oprócz „Gazety Polskiej Codziennie” kupiłem też konkurencyjne dzienniki. Okazało się, że powszechna teza o tym, że w dobie internetu informacje w gazetach codziennych są nieaktualne, potwierdziła się w wypadku tych innych gazet, za to w „Codziennej” miałem rzetelnie podane informacje, których nigdzie indziej nie mogłem przeczytać. Nawet gdy pobieram z Waszej strony internetowej GPC.pl wydania archiwalne gazety w PDF-ie, to tematy i wiadomości, które tam znajduję – są wciąż aktualne. Jest to dla mnie rzecz kapitalnie ważna i tego Wam gratuluję!

Marcin Nałęcz-Niesiołowski w kwietniu 2012 r. został upomniany za wspomnienie ofiar katastrofy smoleńskiej w Katedrze Oliwskiej, o czym pisaliśmy w „Codziennej”.


Autor: 
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Aktualne wiadomości - niezalezna.pl
foto: Marcin Nałęcz-Niesiołowski – muzyk, dyrygent, dr hab. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Ponieważ opinie to dwu Ustaw dotyczących TK saróżna, uważa się ,że Pan Prezydent powinien zwrócić sie do Sejmu o uchwalenie ustawy przywracającej Ustawę sprzed nowelizowania jej przez PO. Oczywiści chyba powinni i Ustawę PiS UNIEWAŻNIĆ. nIE WIE SIĘ JAK TO PRAWNIE WYKONAĆ ALE JEST TO MOŻLIWE W B, KRÓTKIM CZASIE. I BEZ DŁUGIEGO PROCEDOWANIA, sEJM powinien to uczynić w dniu jutrzejszym i to przed południem. Potem senat i podpis Prezydenta. A właściwie nie wiem dlaczego TK ma jutro rozpayrywać ustawę , ktora już nie istnieje, której już nie ma. Czy to jest trybunał niekonstytucyjny. Przecież wielki bład popełnili prezes , wice i jeden sędzia opyując za swoją niekonstytucyjną ustawą . Nie wiem do jakich ustaw może odnosić się TK,

Europa a właściwie UE zastanawia sie co zrobić z tymi , którzy nielegalnie przekroczyli granice UE. Jest tylko jeden sposob, Powiedzieć im , ze nie ma dla nich miejsca w Europie i zapewnić transport pociągi i koleje , do odwiezienia ich do wlasnych krajów. Zima bedzie tega, dopiero rozpocznie sie tragedia ale ludności , gdzie oni teraz przebywają. Czy tego , po już niektórych wypadkach , UE nie widzi. Czas kategorycznie to im powiedzieć. Nie bawić sie w ciuciu babkę. Ato powinna powiedzieć im osoba , ktora ich zapraszała. Jeżeli będzie inaczej , to oni zaleją cała UE. I BEDZIE REŻ

w programie z 29 xi br poseł Nojman W swej wypowiedzi powiedział - chyba mu sie to wyrwał, , bo chcą przejąc media. Znaczyło to chyba ze pierwsza zawetowaną Ustawą przez TK byla- by Ustawa dotycząca mediow. nO TO JUŻ DOKŁADNIE WIDAĆ DLACZEGO ZMIENIALI USTAWĘ DOTYCZACA TK.

Na straży Konstytucji stoi prezydent a nie TK. To jak miał postąpić prezydent widząc,że Ustawę TK w czerwcu tego roku przygotpwywało trzech najważniejszych sędziów TK i w dodatku przygotowali ją konstytucjonaliści i to niezgodnie z konstytucją. Czy miał tę ustawę dzielić na części.Aczy obecnie ci panowie sędziowie TK mogą orzekać we wlasnej sprawie.Wstyd TAKIEGO TK.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl