niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 listopada 2015

Aktualne wiadomości

Dodano: 13.07.2012 [13:13]
Zrobiłem kiedyś, dla samego siebie, prosty test. Oprócz „Gazety Polskiej Codziennie” kupiłem też konkurencyjne dzienniki. Okazało się, że powszechna teza o tym, że w dobie internetu informacje w gazetach codziennych są nieaktualne, potwierdziła się w wypadku tych innych gazet, za to w „Codziennej” miałem rzetelnie podane informacje, których nigdzie indziej nie mogłem przeczytać. Nawet gdy pobieram z Waszej strony internetowej GPC.pl wydania archiwalne gazety w PDF-ie, to tematy i wiadomości, które tam znajduję – są wciąż aktualne. Jest to dla mnie rzecz kapitalnie ważna i tego Wam gratuluję!

Marcin Nałęcz-Niesiołowski w kwietniu 2012 r. został upomniany za wspomnienie ofiar katastrofy smoleńskiej w Katedrze Oliwskiej, o czym pisaliśmy w „Codziennej”.


Autor: 
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Aktualne wiadomości - niezalezna.pl
foto: Marcin Nałęcz-Niesiołowski – muzyk, dyrygent, dr hab. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Moja wypowiedż dotyczy spotkania PREZ DUDY Z prez, Kczyńskim. Ni e mogę zgodzić się z tym by ktoś ustalałm miejsce i spoykanie prezydentowi. Może i lepiej by było spotkać sę w Belwederze , ale koszta były by wi,,,,,,,,eksze. Skoro budżet prezydenta , jset b, niski- Komorowski nic prawie nie zostawi. to prez Duda musi oszczedzać, Ponadto. ilu doradców miał p. Komortowski , a ilu ma prez Duda. Dlaczego glupi redaktorzy o tym nie wiedzą, że lepiej miec jednego doradcę madrego , niż dziesieciu tylko do pobierania forsy, Pusta kasa kancelari prezydenta do czegoś zobowiązuje. P. laczyński jest wybitnym politykiem , to dlaczego prez. Duda nie miał by si,,,,,,e z nim spotkać przed wyjazdem do USA. Ale to niektórym w lbie się nie miści. Szczekacze zrobią wzsystko by ,zniweczyć prawdę.

Głupcze !!!! To Prezydent Andrzej Duda nie ma prawa do spontanicznej decyzji i nagle powiedzieć do kierowcy, no to teraz zróbmy niespodziewane najście Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu i to tak bez żadnych podtekstów bo w końcu ma prawo do ludzkich odruchów a naprawdę ma w Panu Jarosławie człowieka, któremu może czuć, że dużo, bardzo dużo zawdzięcza. A podsumowując to nikt tak jak on nie zetknął się z taką ilością nikczemności, pomówień a zresztą "brak słów" bo nie znamy wszystkich okoliczności z "dorzynania watahy" wg. słów pełnych zakłamania i gigantycznej hipokryzji "ZGODA BUDUJE" tak jak to robił między innymi gł bohater Afery Marszałkowej Tw "LITWIN" wydając bez litości zlecenia likwidacji świadków swoich ofiar, "seryjnemu samobójcy". Więc palancie , nie mąć ludzkich umysłów dalszym nikczemnym, paranoicznym knowaniom tym bardziej, że to towarzystwo z Po i PSL nawet nie ukrywało faktu, że jest aspołeczne i pogardzające ludźmi a głównie Polakami i Polską. A takie osobniki co popierają to tałatajstwo podłączone "do kasy" to trzeba określić mianem skrajnych durniów, którzy "podcinają gałąź na, której siedzą i to często wraz z rodzinami" GŁUPCZE!! MAŁCZAJ i 25.10 głosuj zgodnie z sumieniem i....

Chcialoby poznac szczegoly.Kto upomnial i w jaki sposob .Trzeba napietnowac tego zdrajce.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl