niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
07/03/2015
-
1 % SWS)

Rozpad w SDM

Dodano: 15.05.2012 [06:32]
Muzycy zespołu Stare Dobre Małżeństwo poinformowali, że 15 kwietnia grupa zagrała ostatni koncert w dotychczasowym składzie.

W oświadczeniu muzyków SDM czytamy, że rozpad w zespole spowodowany jest nową wizją artystyczną założyciela Starego Dobrego Małżeństwa - Krzysztofa Myszkowskiego.

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia muzyków SDM:

Z żalem informujemy, że 15 kwietnia zespół Stare Dobre Małżeństwo zagrał swój ostatni koncert w dotychczasowym składzie. Niestety w nowej wizji artystycznej Krzysztofa Myszkowskiego nie znalazło się dla nas miejsce. Życzymy Mu powodzenia w realizacji jego muzycznych zamierzeń.

Wszystkim, którzy przez te lata wspierali nas swoją obecnością na koncertach, dając wyrazy sympatii i uznania dla naszej pracy, serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na podobne spotkania w niedalekiej przyszłości, gdyż często koniec bywa początkiem czegoś nowego.

Wojciech Czemplik
Ryszard Żarowski
Andrzej Stagraczyński
Dariusz Czarny
Przemysław Chołody

Autor: 
Źródło: 
Niezależna.pl
Rozpad w SDM - niezalezna.pl
foto: sdm.art.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

tajemne M. napisało, ach, och, takie puszczanie cichobąkow na danie główne;) coraz smieeszniiejjjj

to jeszcze do tajemnych wpisów doszło M!!! tajemnica robi się coraz większa.... ciekawe co kryje?....

Tajemne M napisało do sdm ;)takie swoje - moje anonimo bez wartości dla podniety. Ale śmiechu trzeba to i jest z czego ruchowi. Kabareton sdm owy w pełnej krasie.

O czym wy piszecie?!

w tajemnej księdze jest już.... o wiele więcej wpisów....

Widzę, że masz jakąś zajadłość w sobie. A czy to nie Twoje wpisy ukazały się ostatnio w Księdze Gości U Studni?

A czy to nie Twój wpis dzisiaj usunięto z Księgi gości U studni???

Wielkie mi HALO! Wcale się nie dziwię. Bezsensowna przepychanka słowna, która do nikąd prowadziła.

jeszcze wczoraj było 710 - dziś już 704!, a ile wpisów licznik nie wzruszył?

"Jesteśmy ciekawi Państwa opinii, pogawędźmy zatem u studni o tym, co wam się podoba a co nie w "U studni".
ale jak ci się nie podoba, to mamy twoje IP

http://wrzesnia.info.pl/tematyczne/kultura/item/3558-k%C3%B3%C5%82ko-fotograficzne-na-koncercie-sdm-u-galeria
cały mistrz!!!

Ale się ujadaczy namnożyło, w jednej chwilii dosłownie. SDM przyjechał na wyspy Brytyjskie ,z sukcesem odbyły się dwa koncerty gdyż zainteresowanie było ogromne, teraz przyszła pora aby sympatycy studniarzy dokopali z zawiści drugiej stronie bo sami sukcesów nie odnoszą praktycznie żadnych. Więc przypomnę, w zeszłym roku studniarze przyjechali do Irlandii, również wyspy i ogromna Polonia, tak zawojowali że z planowanego koncertu w dużej sali koncertowej prestiżowej szkoły muzycznej w Cork, zmuszeni byli ze względu na brak zainteresowania przenieść się do jakiegoś małego pubu, i ot to wielka mi sprawa, w związku z tym trzeba teraz dokopać drugiej stronie? To jest zwyczajnie chamskie postępowanie pseudo fani studni. Druga sprawa, zarzucacie że na stronie fejsa usuwane są negatywne komentarze na temat koncertów i grupy sdm- myszkowski, ok może i czasem tak jest, natomiast chcę oświecić was ślepych i totalnie niewiedzących iż niejednokrotnie w księdze gości u studni, moje komentarze nie zostały wpuszczone przez Pana moderatora Żarowskiego, mimo iż NIGDY nie pisałem w sposób chamski czy złośliwy, jedynie konstruktywny, i nigdy moje komentarze się nie ukazały. Więc zanim zaczniecie sądzić jedną stronę, postarajcie się zajrzeć wpierw na swoje własne podwórko, zobaczyć jakie tam naprawdę panują zasady, poczym sądzić drugą stronę.

Widać niektórzy nie odróżniają pojęć: "gość" i "społeczność".
Księga Gości, mechaniku - jak sama nazwa wskazuje - to zupełnie inna sfera niż fejsowa społecznościówka czy tutejsze forum. Od "Gościa", który przychodzi w gościnę (chocby wirtualną) oczekuje się zupełnie czegoś innego niż od grona nieznajomych na publicznym spędzie. Skoro nie zachowałeś statusu dobrych obyczajów "gościa" w Księdze (i nie opublikowano) to przecież mogłeś to upublicznić na fejsowej tablicy studniarzy lub publicznej ich grupie.
Brakło odwagi być sobą? ot, brak zasad :p

PS. Nie jestem ani po stronie sdm ani u studni. Każdy robi co chciał i oki. Śmieszą te przepychanki tutaj. Byle temat umarł. Żałosne.

"Jesteśmy ciekawi Państwa opinii, pogawędźmy zatem u studni o tym, co wam się podoba a co nie w "U studni".

Dokładnie: pogawędźmy :) Elementarna kindersztuba wystarczy, by zrozumieć, status "Gościa".

pogawędźmy .... "o tym, co wam się podoba a co nie /!/ w "U studni". sam gospodarz prosi.

Mechaniku! Konstruktywna krytyka ma na celu dobro krytykowanej strony. Można to osiągnąć poprzez bezpośrednią rozmowę lub wysyłając maila. Ty wybrałeś Księgę Gości i też osiągnąłeś zamierzony cel gdyż moderator musiał wpis najpierw przeczytać. A może tobie bardziej odpowiadało upublicznienie wpisu? Coś musiało być nie tak skoro nie został zamieszczony. Swoją drogą na stronie można prześledzić wszystkie wpisy. Okazuje się, że znajdują się tam również i krytyczne a nawet bardzo krytyczne. Życzę miłej lektury.

Melchiorze! Czyli ma się rozumieć iż według Twojej oceny cenzurowanie wpisów na stronie U studni jest dobrem krytykowanych muzyków, natomiast cenzurowanie wpisów na informacyjnej stronie o koncertach i działalności sdm- myszkowski jest chamstwem i obłudą moderatora i Pana Myszkowskiego? Nieźle :)

Mechaniku! Szwankuje ci umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nie pisałem nic odnośnie SDM. Nie pisałem też, że cenzurowanie wpisów jest dobrem krytykowanych muzyków. Przeczytaj dokładnie mój wpis i postaraj się zrozumieć a potem wyciągnij wnioski. Ja pisałem, że twoja "konstruktywna krytyka" powodowana była troską o dobro zespołu (chyba, że się mylę), by muzycy, pod dyktando ludzi światłych, dążyli ku doskonałości. Historia muzyki i wszelkiej sztuki pokazuje, że artyści pomimo wszelkiej krytyki i tak idą swoją drogą, więc szkoda strzępić język. Jestem jednakowo nastawiony do obu formacji i chciałbym pogodzić zwaśnionych fanów. Wasza walka nie ma sensu. Uważny obserwator rzeczywistości powinien uzmysłowić sobie fakt, że aktualnie w każdej chwili pewne złe fatum może zakończyć wszelkie nieistotne spory. Chociaż w porównaniu z bagnem polityki to forum tutaj to zwykła piaskownica. Obyśmy tylko takie problemy mieli...

mechanik trafił w samo sedno. tyle szczekania a jednak fakty bronią się same. cenzura na oficjalnej stronie internetowej zespołu U studni również jest faktem, potwierdzam.

Bardzo przepraszam ,ale tutaj możesz Kolego się wpisać pod swoim nazwiskiem negatywnie o U Studni , więc czekam , odrobinę odwagi!!!

Po pierwsze, nie jestem Twoim( Pana?) kolegą. Po drugie, jak można żądać od kogoś aby w pełni ujawniała swoje dane osobowe i jednocześnie podpisywac się jako GOŚĆ? Po trzecie, jak sama nazwa wskazuje księga gości jest księgą gości a nie urzędem ewidencyjnym. Jestem zwykłym szarym komentatorem a nie osobą publiczną.

z wpisami w księdze gości U studni się zgadza, publikują tylko te pochlebne, nawet lekkie niezadowolenie nie przechodzi - cenzorami są sami, a nie osoby trzecie, więc to o czymś świadczy i daje do myślenia......

"filharmonia londyńska" buhahaha - salka jakich w Polsce już dawno nie uświecisz, no ale sdmemopierdupierdu jak to cud miód i pełne, choć pustaki się znają :P (teraz zrozumiałe dlaczego niepochlebne wpisy się kasuje na sdmowym fb facebook.com/photo.php?fbid=679552955487187&set=gm.10153007034100498&type=1&theater

http://www.anglia.today/imprezy/stare-dobre-malzenstwo-41/ niestety musiał sie w Anglii wypromować na starych hitach , w starym składzie, drodzy organizatorzy , wiecie ,że tantiemy do Polski należy odprowadzić od tej reklamy i tych koncertów?

Londyn "na kolanach"? to chyba u nas w Gminnym Ośrodku Kultury , poznaję po krzesłach.

Nie rozumiem dlaczego usuwają takie wpisy, widocznie wszystko nie jest OK. Wokół tego solisty zawsze panowała cenzura.

a gęba pełna frazesów o "prawdzie" :P

https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g&feature=em-hot

Filharmonia Pomorska znów pełna!!! Koncert fantastyczny!Przeżycia niezapomniane! Życzę U studni tak licznej i wiernej publiczności

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl