niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
07/10/2015
Redaktor wydania: -

Kaczyński: nagrania MSZ niczego nie wyjaśniają

Dodano: 30.03.2012 [18:05]
Opublikowane przez MSZ nagrania rozmów ministra Radosława Sikorskiego, przeprowadzone 10 kwietnia 2010 r., niczego nie wyjaśniają - ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem ich upublicznienie ma „pokryć blamaż z emeryturami”.

- Jeśli chodzi o treść przedstawionych nagrań, to one w żadnym wypadku niczego nie wyjaśniają - oświadczył Jarosław Kaczyński w rozmowie z dziennikarzami.

W ten sposób prezes PiS skomentował opublikowanie przez MSZ nagrań rozmów ministra Sikorskiego m.in. z Centrum Operacyjnym resortu z dnia 10 kwietnia 2010 r., przeprowadzone niedługo po katastrofie smoleńskiej.

- Oto dlaczego prawidłowo domniemałem, że samolot zszedł zbyt nisko - napisał Sikorski na Twitterze, odsyłając do materiału.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że opublikowanie tych nagrań ma „pokryć blamaż z emeryturami”.

- Tu nie chodzi nawet o odmowę referendum. (...) Tu chodzi o zachowanie obecnego premiera, z którego nerwami najwyraźniej jest już niedobrze. Tu chodzi o całokształt - powiedział prezes PiS.

Resort spraw zagranicznych podkreślił, że przedstawia nagrania swojego Centrum Operacyjnego wraz z informacją o połączeniach Sikorskiego przez telefon komórkowy z najważniejszymi osobami w państwie w związku z licznymi pytaniami polityków PiS, w tym Jarosława Kaczyńskiego.

Autor: 
Źródło: 
PAP
Kaczyński: nagrania MSZ niczego nie wyjaśniają - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

z odległości 150 m nie sposób ocenić co się dzieje na obszarze paruset metrów, na którym rozrzucone były szczątki samolotu !! Ta rozmowa wydaje się być sztuczna. Natomiast ja nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czułabym słuchając tego nagrania gdyby jedną z ofiar był ktoś z mojej rodziny. Wyć się chce: jak oni mogą tak traktować tych, którzy utracili tam swoich bliskich. Do jakiego stopnia trzeba być podłym i jaka gra tam na górze się toczy by nie mieć skrupułów i ujawniać czy też tworzyć taki prymityw.

... nie zasłania się wypowiedziami innych. Oni nie są szefem MSZ! Jak może minister powtarzać wypowiedziane na gorąco opinie, jako prawdy objawione? O winie pilotów ględził nawet podczas rozmowy z Obamą a więc już nie "na gorąco"! W dalszym ciągu nie odpowiedział na pytania:

1. Skąd wiedział, że wszyscy nie żyją?
2. Skąd wiedział o winie pilotów?

Interesują mnie konkretne odpowiedzi. Panie niby-ministrze! Pańska postawa przystoi dziecku złapanemu na kłamstwie, które zaczyna od: -To nie ja, to kolega...

L.Kaczyński nie chciał Sikowera na Ministra Spraw Zagranicznych i jak Tussek narzucił go Prezydentowi.
Sikorski to zmienione nazwisko, jak każdy agent. Zmobilizujmy się i dowiedzmy, skąd on się wziął.

To była spreparowana rozmowa Sikorskiego z Centrum Operacyjnym i wciąż podawana do publicznej wiadomości. Zawsze przy okazji rozpatrywania ważnych spraw, czy zaistniałych zdarzeniach, w dziwny sposób pojawiają się bulwersujące informacje, tzw wrzutki. Mam nadzieję, że te wszelkie przedsięwzięcia ekipy Tuska, będą miały wkrótce swój kres i obrócą się ze zdwojonym impetem przeciwko ekipie. Według wszelkich prawidłowości, musi do tego dojść.

Nie tak wyjaśniło , co utwierdziło w przekonaniu, że bydło o wszytkim wiedziało !
Czy też słyszeliście ten fałsz w słowach- Jezus Maria ?
Sikorski czekał tylko na potwierdzenie, że plan sie powiódł i nikt nie przeżył !

Bahrem, Godzina: 09:07:53 - 09:10:3

Może ktoś mi wyjaśni poniższe zdane z tego stenogramu:

AJB: Tak, samolot został całkowicie zniszczony
- P.CO: Czy to wiadomo było.. czy widać było katastrofę?
- AJB: Myśmy słyszeli tylko jak przelatywał nad lotniskiem nisko, potem wszystkie samochody zaczęły jechać w tamtym kierunku..

? z tego co wiemy samolot leciał z przeciwnej strony, jak więc mógł lecieć nad lotniskiem? i skąd wiadomo, że to leciał właśnie ten samolot, skoro była mgła?
Dla mnie co najmniej zastanawiające!

nie tylko dla Ciebie......

BAHRA -ambasadora- pod WARIOGRAF.

RADOSŁAWA APLEBAUMa takźe.

PO-PZPR. Dopóki nie udostępnią oryginalnych nagrań, to se może zdrajca swoje scenariusze wsadzić w kłamliwy ryj.

o interes kraju, którego był i jest ministrem, a nie tylko dyplomatołkiem, to zachowałby wstrzemięźliwość w wydawaniu takich pochpnych ocen! no ale jak widać nie reprezentuje on interesów polskich, a jest pachołkiem...
"Oto dlaczego prawidłowo domniemałem, że samolot zszedł zbyt nisko - napisał Sikorski na Twitterze"
radek Zdradek Sikorski zobaCył coś jak dziecko w tv i mówi, ze tak pofffiedział, bo tak pokazywali w tv hahahahah

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl