No i się wydało... Nie zgadniecie, w jakich notatnikach piszą dziennikarze TVN!

Zdjęcie ilustracyjne / screen z TVN

  

Jak myślicie, jakich notatników używa się w telewizji TVN? Jeżeli uważacie, że takich z logiem stacji, to się mylicie! W dzisiejszych "Faktach" Katarzyna Kolenda-Zaleska zaprezentowała najnowsze trendy w telewizji z Wiertniczej. U nich najlepiej notuje się na... logotypie Platformy Obywatelskiej. I to nawet, gdy materiał nie dotyczy polityki.

Telewizja TVN w dzisiejszych "Faktach" zaprezentowała materiał o księdzu Henryku Jankowskim. Nie to jednak zwróciło największą uwagę, a... notatnik, w jakim pisała Katarzyna Kolenda-Zaleska, autorka materiału.

W pewnym momencie kamera pokazuje szeroki kadr, na którym widzimy autorkę zapisującą notatki z przeprowadzanej rozmowy. A na notatniku... logo Platformy Obywatelskiej! Tak, to nie żart - widać wyraźnie, że to notatnik z logiem PO.

Niektórzy internauci zwracają uwagę, że partie polityczne często przekazują notatniki dla dziennikarzy. Z drugiej strony - czy wypada używać ich na wizji? Jak widać, w TVN-ie nie mają żadnych wątpliwości. Nie kryją się i piszą w materiałach Platformy.

Oj, ta wpadka pozostanie na długo w pamięci internautów! A może właśnie kurtyna opadła?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trwa obława na zamachowca w Strasburgu. Policjanci grupami wchodzą do domów

Strasburg / tvp.info/screenshot

  

W strasburskiej dzielnicy Neudorf trwa duża operacja policyjna, w której udział bierze m.in. grupa interwencyjna RAID - podaje agencja AFP. To tam we wtorek urwał się ślad za zamachowcem, który dokonał ataku w pobliżu jarmarku bożonarodzeniowego.

Na miejscu jest wiele samochodów policyjnych. Zablokowano ruch w pobliżu dzielnicy. Widać tam również w pełni uzbrojonych policjantów, którzy grupami wchodzą do domów.

W wyniku wtorkowego zamachu zmarły trzy osoby, a kilkanaście zostało rannych, w tym polski obywatel.

Napastnik jest poszukiwany. Policja zidentyfikowała podejrzanego jako urodzonego w Strasburgu 29-letniego Cherifa Chekatta. Sprawca był notowany w tzw. kartotece "S", co oznacza, że mógł stanowić "zagrożenie terrorystyczne".

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl