Kolejny poseł zasilił klub Prawa i Sprawiedliwości! "Życzymy powodzenia na nowej drodze życia"

Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości / By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40936620

  

Poseł Ireneusz Zyska wystąpił z koła poselskiego oraz partii Wolni i Solidarni i przeszedł do klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość - poinformował przewodniczący koła Wolni i Solidarni Kornel Morawiecki.

- Naszemu koledze dziękujemy za współpracę w kole, życzymy powodzenia na politycznie nowej drodze życia

- napisał Kornel Morawiecki w komunikacie przekazanym Polskiej Agencji Prasowej. Zaznaczył, że Zyska podjął decyzję o opuszczeniu koła i partii WiS w środę.

Po odejściu Zyska koło poselskie Wolni i Solidarni składa się teraz z pięciu posłów: Kornela Morawieckiego, Małgorzaty Zwiercan (sekretarz koła), Sylwestra Chruszcza, Jarosława Porwicha i Adama Andruszkiewicza.

Klub Prawa i Sprawiedliwości liczy teraz 237 posłów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Doradca Donalda Trumpa zachwycony spotkaniem z polskim ministrem. "Oczekujemy, że zrobimy więcej"

John Bolton i Krzysztof Szczerski / Twitter.com/@PolishEmbassyUS

  

Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton, który wczoraj spotkał się w Waszyngtonie z ministrem Krzysztofem Szczerskim, napisał dzisiaj na Twitterze: "Świetne spotkanie wczoraj z Krzysztofem Szczerskim, szefem kancelarii polskiego prezydenta".

"Oczekujemy z satysfakcją, że w 2019 roku zrobimy razem więcej"

- dodał Bolton.

Szczerski powiedział dziennikarzom, że jego spotkania są „częścią misji zmierzającej do przekonania opinii publicznej i amerykańskich polityków do realizacji w praktyce deklaracji”, jaką prezydent Donald Trump i prezydent Andrzej Duda podpisali na zakończenie spotkania w Białym Domu 18 września. [polecam:https://niezalezna.pl/249975-minister-szczerski-z-wizyta-w-usa]

Głównymi tematami rozmowy Bolton-Szczerski miały być współpraca Polski z USA w dziedzinie bezpieczeństwa oraz kluczowe zagadnienie stałego rozmieszczenia sił amerykańskich w Polsce.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl