Historia jednego wpisu... Gdzie dokładnie chciał lecieć Wałęsa?!

Lech Wałęsa / Fot Fotomag/Gazeta Polska

  

Lech Wałęsa skorzystał z gościnności prezydenta Andrzeja Dudy i poleciał z nim na pogrzeb George'a H.W. Busha. Jak się okazuje, przed wylotem Wałęsa, oczywiście paradujący w koszulce z napisem "Konstytucja", nie do końca chyba wiedział gdzie leci... Wskazuje na tym historia edycji jego wpisu na Facebooku.

Wczoraj po godzinie 21.00 były prezydent Lech Wałęsa wrzucił na Facebooka zdjęcie z warszawskiego lotniska. Jak można było się spodziewać, postawił na dość oryginalny styl. Do szelek dołączyła koszulka z napisem "Konstytucja". Ale nie to zwróciło największą uwagę internautów...

"W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku w Warszawie" - tak brzmiał opis do zdjęcia. Ale okazało się, że opis... był wielokrotnie zmieniany. Prześledźmy historię...

O 21.12 dodano zdjęcie, a dwie minuty później pierwszy opis - "W oczekiwaniu na lot do Waszynktonu". Nie wiadomo, gdzie dokładnie leży WASZYNKTON, ale prezydent Wałęsa najwyraźniej był gotów tam polecieć. Szybko jednak nastąpiła zmiana planów. Minutę później opis zmienia się - "W oczekiwaniu na lot do Waszynktonu na lotnisku". Tak, trzeba koniecznie dodać, że wylot w nieznane do Waszynktonu odbędzie się z lotniska.

O 21.17 plany prezydenta Wałęsy zmieniają się. Już nie leci do Waszynktonu, a jednak do Waszyngtonu w Stanach Zjednoczonych. Opis brzmi: "W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku". Minutę później Wałęsa postanowił doprecyzować swój przekaz: "W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku w Warszawie". To być może ukłon w stronę nowego prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, również fana tej samej kolekcji mody.

Wniosek jest prosty: nieważne gdzie, ważne, że w koszulce "Konstytucja"!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Doradca Donalda Trumpa zachwycony spotkaniem z polskim ministrem. "Oczekujemy, że zrobimy więcej"

John Bolton i Krzysztof Szczerski / Twitter.com/@PolishEmbassyUS

  

Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton, który wczoraj spotkał się w Waszyngtonie z ministrem Krzysztofem Szczerskim, napisał dzisiaj na Twitterze: "Świetne spotkanie wczoraj z Krzysztofem Szczerskim, szefem kancelarii polskiego prezydenta".

"Oczekujemy z satysfakcją, że w 2019 roku zrobimy razem więcej"

- dodał Bolton.

Szczerski powiedział dziennikarzom, że jego spotkania są „częścią misji zmierzającej do przekonania opinii publicznej i amerykańskich polityków do realizacji w praktyce deklaracji”, jaką prezydent Donald Trump i prezydent Andrzej Duda podpisali na zakończenie spotkania w Białym Domu 18 września. [polecam:https://niezalezna.pl/249975-minister-szczerski-z-wizyta-w-usa]

Głównymi tematami rozmowy Bolton-Szczerski miały być współpraca Polski z USA w dziedzinie bezpieczeństwa oraz kluczowe zagadnienie stałego rozmieszczenia sił amerykańskich w Polsce.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl