Ten smartfon bił rekordy na Black Friday! Skok sprzedaży nawet o... 300%

zdjęcie ilustracyjne / hihonor.com, mat. pras.

  

Marka smartfonów HONOR wprawiła rynki na całym świecie w niemałe osłupienie odnotowując robiące wrażenie wyniki sprzedażowe w weekend czarnego piątku i cyfrowego poniedziałku w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Smartfony trafiły na szczyty bestsellerów w serwisie Amazon we Francji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Tegoroczne wyniki oznaczają ogromny wzrost sprzedaży - o 250% - w porównaniu do roku 2017 w obszarach paneuropejskich od czarnego piątku do cyfrowego poniedziałku. Sprzedaż w Hiszpanii podskoczyła aż o 300%.
 
Model HONOR 9 Lite zajął pierwsze miejsce wśród bestsellerowych smartfonów w sieci w kategorii 150-200 EUR dzięki ofertom na wszystkie warianty, a model HONOR 10 zajął wysoką pozycję w czołówce 10 najpopularniejszych produktów w serwisie Amazon w weekend czarnego piątku. Oba rekordy potwierdzają rosnącą popularność smartfonów tej marki wśród kupujących w całej Europie.
 
Natomiast w USA zapotrzebowanie na model HONOR View 10 pobiło rekordy, a model został całkowicie wyprzedany w serwisach Amazon i Newegg w trakcie promocji z okazji czarnego piątku. W trakcie weekendu sprzedaż tego modelu znacznie podskoczyła także na Bliskim Wschodzie. W weekend czarnego piątku marka HONOR uplasowała się na pierwszej pozycji w kategorii telefonów we wszystkich kanałach sprzedaży w Finlandii. W Czechach całkowity wzrost sprzedaży smartfonów HONOR sięgnął 200% w porównaniu do roku 2017, a Model HONOR 10 osiągnął aż 300% wzrost rok do roku. W Polsce model HONOR Play zanotował wzrost sprzedaży o 500% w weekend Czarnego Piątku, a sieci Euronet, X-kom i Media Expert wyprzedały wszystkie egzemplarze w zaledwie dwie godziny. Całkowity wzrost sprzedaży w kraju sięgnął 150%.
 
Z kolei nowy model HONOR 8X cieszył się popularnością jako najlepszy nowy produkt i zajmował pierwsze miejsce wśród nowych produktów na Amazon Germany, a także zyskał status bestsellera w sprzedaży smartfonów w sieci we Francji [1] od wejścia na rynki międzynarodowe w październiku. W Rosji model HONOR 8X jest najczęściej sprzedawanym smartfonem w sieci i przebił wyniki poprzednika, modelu HONOR 7X, o 500%.
 
Takie wyniki są zdaniem ekspertów potwierdzeniem coraz większej popularności modeli wyposażonych w sztuczną inteligencję, w tym HONOR 10 z wiodącym w branży systemem podwójnego aparatu ze sztuczną inteligencją i szklaną obudową 3D z oszałamiającą powłoką optyczną w nanoskali oraz HONOR Play z wrażeniem grania w 4D oraz GPU Turbo i rozpoznawaniem w czasie rzeczywistym.
 
Jestem zadowolony i wdzięczny za wsparcie, które otrzymaliśmy od konsumentów w tegorocznych wyprzedażach z okazji Czarnego Piątku. Najnowsze skoki sprzedaży podsumowują bardzo pomyślny rok dla marki HONOR. Wyglądamy podobnych wyników szybkiego wzrostu w roku 2019. Nieprzerwanie opracowując innowacyjne technologie i przełomowe wzornictwo produktów, będziemy nadal zapewniać najlepsze smartfony z niedoścignionymi wrażeniami dla użytkowników na potrzeby konsumentów z całego świata.
- skomentował całe zamieszanie wokół marki George Zhao, prezes firmy HONOR.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PR Newswire, hihonor.com, centrumprasowe.pap.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Dzieci z hospicjum odwiedziły policjantów. Były prezenty i zabawa

Policja / malopolska.policja.gov.pl

  

6 grudnia odbyła się świąteczna akcja charytatywna policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Po raz drugi krakowscy policjanci OPP podjęli bezpośrednią współpracę z Małopolskim Hospicjum dla Dzieci przy ul. Odmętowej.

Oddział Prewencji Policji w Krakowie odwiedzili podopieczni Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci przy ul. Odmętowej. Gości przywitał m.in. Dowódca OPP – mł. insp. Jarosław Nowak w towarzystwie przedstawicieli czterech kompani oraz Przewodniczącego ZT NSZZP asp. szt. Artur Kochan.

Przybyli mieli okazję porozmawiać z pełniącymi służbę w małopolskiej jednostce policjantami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Rodzice oraz ich pociechy zapoznali się także ze sprzętem, który funkcjonariusze Oddziału Prewencji używają w codziennej służbie. W trakcie mikołajkowego spotkania dzieci były bardzo zainteresowane nowym otoczeniem i nie bały się kontaktu ze wzruszonymi policjantami.

Podobnie jak w ubiegłym roku, funkcjonariusze przekazali prezenty dla kilku rodzin wyznaczonych przez zespół Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Podarunki zakupione zostały ze środków pieniężnych zebranych w trakcie corocznej zbiórki zgodnie z prośbami zawartymi w listach do Świętego Mikołaja.

Policjanci nie zapomnieli także o zakupie niezbędnych środków pielęgnacyjnych wskazanych przez pracowników hospicjum. Rodzice otrzymali od Zarządu Terenowego NSZZP skromne upominki za trud w codziennej opiece nad dziećmi oraz za bezwarunkową miłość, jaką je obdarzają. Ci ostatni jednostkę OPP opuszczali w bardzo dobrych humorach wiedząc, że nie był to czas stracony. Dzieci z pewnością na długo zapamiętają wizytę u policjantów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl