Emocje sięgają zenitu! Mocne spięcie Patryka Jakiego z dziennikarzami „Wyborczej”. O co poszło?

Patryk Jaki / Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

  

Ależ gorąco zrobiło się na ostatniej prostej kampanii wyborczej. Do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy kandydatem Zjednoczonej Prawicy na Prezydenta Warszawy, a dziennikarzami „Gazety wyborczej”. Patryk Jaki na Twitterze opisał sytuację, do której doszło w trakcie prowadzonej przez niego akcji „36 impulsów w 36 godzin”.

Akcja „36 impulsów” zakończy się dziś przed północą na Placu Zamkowym. Jednak, jak widać, emocje już teraz sięgają zenitu. Patryk Jaki opisał sytuację, w której dziennikarz „Gazety Wyborczej” pytał, czy kandydat Zjednoczonej Prawicy... bierze używki.

- Dziennikarz GW pyta mojego rzecznika czy biorę „używki” - mimo, że jak mówi nie ma na to dowodów. Inny z GW @jarek_osowski po prostu łże, że pomyliłem stacje PKP - czyli widział coś czego nikt inni nie widział (polecam film na FB) . Usługi dla PO całą dobę  - napisał Patryk Jaki.

Na reakcję „Gazety Wyborczej” nie trzeba było długo czekać. Na wpis Patryka Jakiego odpowiedział Paweł Wroński. Swoje trzy grosze dorzucił również opisany przez Jakiego dziennikarz stołecznej „Wyborczej”.

 
Internauci ironizują, że chyba jednak dziennikarz stołecznej „Wyborczej” nie cieszy się, aż takim zaufaniem w redakcji:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dowcipniś Petru powrócił! Nie zamierza być "jakąś opozycją"... On chce władzy!

Ryszard Petru / / flickr.com/Piotr Drabik/CC BY 2.0; https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

  

Najpierw Ryszard Petru ogłosił, że wraz z Joanną Scheuring-Wielgus założył nową partię, która nazywa się Teraz! Z kolei dzisiaj szef nowego ugrupowania (z którego kpią nawet przeciwnicy PiS) dziś gościem w TVP Info. Z pełną powagą oznajmił, jaki ma plan. Stwierdził, że chce przejąć władzę. Serio.

Nowe ugrupowanie założone m.in. przez byłych polityków Nowoczesnej Ryszarda Petru oraz Joannę Scheuring-Wielgus będzie nosiło nazwę Teraz! - Gospodarka i społeczeństwo - to dwa filary, które będą budowały nasze ugrupowanie - zapowiedział wczoraj Petru. [polecam:https://niezalezna.pl/246084-petru-podal-nazwe-swojej-nowej-partii-teraz-smieja-sie-z-prawa-z-lewa]

Dopiero co wieść o nowej partii poszła w świat, a już "poważne" deklaracje padły z ust Ryszarda Petru na antenie TVP Info.

- Nie chcę być tylko w opozycji w następnej kadencji, interesuje mnie przejęcie władzy

- zarzekał się szef T!.

- Współprzejęcie władzy w ramach szerokiej koalicji

- dodał.

Niektórym pewnie aż żal, że kariera Ryszarda Petru w Sejmie zbliża się do końca...

Internauci nie mogli pozostawić tego bez komentarza.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl