Oto poziom debaty publicznej przeciwników PiS-u. "Won sku***synu!"

/ twitter.com/Paweł Andruszkiewicz

  

Niedzielna debata z udziałem kandydatów na stanowisko burmistrza Giżycka z pewnością na długo zapadnie w pamięć mieszkańców tego miasta. Wszystko za sprawą niezwykle wulgarnej kandydatki do rady miasta Haliny Sarul, która kandydata z ramienia PiS Pawła Andruszkiewicza nazwała "śmieciem" i "sku***synem". Mieszkańcy Giżycka mówią wprost, że są zażenowani.

W debacie brało udział trzech kandydatów na burmistrza Giżycka - Piotr Andruszkiewicz (PiS), Maciej Wróbel oraz urzędujący burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz.

Jak podaje portal wgizycku.pl zachowanie uczestników spotkania było bardzo niestosowne. Szczególnie sztabu urzędującego burmistrza. Jego zwolennicy wszelkimi sposobami próbowali zagłuszać wypowiedzi kontrkandydatów Iwaszkiewicza.

Na to zachowanie zwrócił uwagę jeden z organizatorów debaty, brat kandydata z PiS - Paweł Andruszkiewicz, który również startuje w wyborach do rady miasta. Mężczyzna zwrócił uwagę jednej z kobiet Halinie Sarul, która co chwilę używała gwizdka. W odpowiedzi usłyszał stek wyzwisk: "won sku***synu, nie odwracaj się do mnie bo ci śmierdzi z gęby, ja Ci ręki nigdy bym nie podała".

Po zakończeniu spotkania Paweł Andruszkiewicz dziękował uczestnikom, a kobieta po raz kolejny zaczęła go obrażać. Nie podała mu ręki i powiedziała: "odejdź, odejdź śmieciu, mówiłam, że nie podam".

Nagranie z tego wydarzenia znalazło się na Facebooku Andruszkiewicza. 

Halina Sarul i Paweł Andruszkiewicz kandydują do rady miejskiej Giżycka z okręgu nr 3. Oboje są "jedynkami" na  listach komitetów wyborczych: Sarul - ugrupowaniu burmistrza Iwaszkiewicza Giżyckiego Porozumienia Obywatelskiego, Andruszkiewicz - Prawa i Sprawiedliwości.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: polsatnews.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dowcipniś Petru powrócił! Nie zamierza być "jakąś opozycją"... On chce władzy!

Ryszard Petru / / flickr.com/Piotr Drabik/CC BY 2.0; https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

  

Najpierw Ryszard Petru ogłosił, że wraz z Joanną Scheuring-Wielgus założył nową partię, która nazywa się Teraz! Z kolei dzisiaj szef nowego ugrupowania (z którego kpią nawet przeciwnicy PiS) dziś gościem w TVP Info. Z pełną powagą oznajmił, jaki ma plan. Stwierdził, że chce przejąć władzę. Serio.

Nowe ugrupowanie założone m.in. przez byłych polityków Nowoczesnej Ryszarda Petru oraz Joannę Scheuring-Wielgus będzie nosiło nazwę Teraz! - Gospodarka i społeczeństwo - to dwa filary, które będą budowały nasze ugrupowanie - zapowiedział wczoraj Petru. [polecam:https://niezalezna.pl/246084-petru-podal-nazwe-swojej-nowej-partii-teraz-smieja-sie-z-prawa-z-lewa]

Dopiero co wieść o nowej partii poszła w świat, a już "poważne" deklaracje padły z ust Ryszarda Petru na antenie TVP Info.

- Nie chcę być tylko w opozycji w następnej kadencji, interesuje mnie przejęcie władzy

- zarzekał się szef T!.

- Współprzejęcie władzy w ramach szerokiej koalicji

- dodał.

Niektórym pewnie aż żal, że kariera Ryszarda Petru w Sejmie zbliża się do końca...

Internauci nie mogli pozostawić tego bez komentarza.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl