„Super Niania” znowu obraża! Tym razem na celownik wzięła... katolików i Beatę Szydło

Dorota Zawadzka / twitter.com/screenshot/@SuperNiania

  

W lipcu tego roku tzw. "Super Niania" nazwała odpoczywających nad Bałtykiem Polaków - "Januszami" i "Grażynami", bo nie podobały jej się licznie rozstawione na plaży parawany. Blednąca "gwiazdka" TVN postanowiła znowu kogoś obrazić. Tym razem padło na Beatę Szydło i katolików. Zawadzka skomentowała wczoraj twitt, w którym była premier polskiego rządu zachęcała do czytania Pisma Świętego. "Już rozumiem pewne braki intelektualne tej pani. Jeśli przeczytała tylko tę jedną książkę"- napisała Zawadzka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Skąd w nich tyle pogardy? Kolejna "gwiazdka" obraża wypoczywających nad Bałtykiem Polaków

"Gwiazdka" znana z telewizji TVN lubi kąśliwie komentować różne sprawy na swoim profilu na Twitterze. Co jakiś czas zdarza jej się kogoś obrazić. Wczoraj postanowiła wbić szpilę byłej premier, Beacie Szydło, ale w tym samym wpisie udało jej się także obrazić katolików, szydząc z Pisma Świętego.

Ciekawe, czy pani Zawadzka odważyłaby się na podobny komentarz w odniesieniu np. do Koranu?

Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach-dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto!

- napisała Beata Szydło na Twitterze.

Do wpisu byłej premier odniosła się "Super Niania"

Komentarzy pod prowokacyjnym twittem Zawadzkiej było niewiele, ale za to dosadne.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Niemiec z polskim obywatelstwem skazany za terroryzm. Miał problemy psychiczne

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Jordi Bernabeu Farrús/CC BY-SA 2.0

  

W lutym bieżącego roku w prowincji Helmand na południu Afganistanu zatrzymano niemieckiego taliba, z polskim obywatelstwem. Dzisiaj Wyższy Sąd Krajowy w Duesseldorfie skazał Thomasa K. za działalność terrorystyczną na sześć lat więzienia.

Thomas K. wyjechał w 2012 roku do Afganistanu i przyłączył się do talibów. Wcześniej był już obserwowany przez niemieckie służby ze względu na sympatię okazywaną dżihadystom. Podejrzewano, że mógł on brać udział w zamachach na placówki Bundeswehry w Afganistanie.

Oskarżony przyznał się do winy, zeznał również, że cierpi z powodu silnych problemów psychicznych.

Z tego powodu przebywał wcześniej na oddziale psychiatrycznym oraz już w wieku 25 lat został rencistą. Mimo to biegły psychiatra uznał, że Niemiec jest zdolny ponieść całkowitą odpowiedzialność karną

- czytamy w dw.com. 

Początkowo postawiono mu zarzut próby zabójstwa, ale, sąd uznał, że nie jest za nie odpowiedzialny.

Thomas K. urodził się w Polsce, a wychowywał sie w okolicach Worms w Nadrenii-Palatynacie. 

 

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dw.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl