„Super Niania” znowu obraża! Tym razem na celownik wzięła... katolików i Beatę Szydło

Dorota Zawadzka / twitter.com/screenshot/@SuperNiania

  

W lipcu tego roku tzw. "Super Niania" nazwała odpoczywających nad Bałtykiem Polaków - "Januszami" i "Grażynami", bo nie podobały jej się licznie rozstawione na plaży parawany. Blednąca "gwiazdka" TVN postanowiła znowu kogoś obrazić. Tym razem padło na Beatę Szydło i katolików. Zawadzka skomentowała wczoraj twitt, w którym była premier polskiego rządu zachęcała do czytania Pisma Świętego. "Już rozumiem pewne braki intelektualne tej pani. Jeśli przeczytała tylko tę jedną książkę"- napisała Zawadzka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Skąd w nich tyle pogardy? Kolejna "gwiazdka" obraża wypoczywających nad Bałtykiem Polaków

"Gwiazdka" znana z telewizji TVN lubi kąśliwie komentować różne sprawy na swoim profilu na Twitterze. Co jakiś czas zdarza jej się kogoś obrazić. Wczoraj postanowiła wbić szpilę byłej premier, Beacie Szydło, ale w tym samym wpisie udało jej się także obrazić katolików, szydząc z Pisma Świętego.

Ciekawe, czy pani Zawadzka odważyłaby się na podobny komentarz w odniesieniu np. do Koranu?

Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach-dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto!

- napisała Beata Szydło na Twitterze.

Do wpisu byłej premier odniosła się "Super Niania"

Komentarzy pod prowokacyjnym twittem Zawadzkiej było niewiele, ale za to dosadne.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zakrywają plakaty Kacpra Płażyńskiego i atakują premiera Morawieckiego! Mamy OŚWIADCZENIE

Kacper Płażyński / Fotomag/Gazeta Polska

  

Plakaty Kacpra Płażyńskiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska są na mieście zakrywane innymi afiszami. - To brzydkie zachowanie, które nie ma nic wspólnego z cywilizowanym prowadzeniem dialogu z mieszkańcami - ocenił dla portalu niezalezna.pl Kacper Płażyński. Okazuje się zaklejanie plakatów kandydatów ZP to zorganizowana akcja.

Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, na plakaty Kacpra Płażyńskiego naklejane są plakaty oczerniające premiera Mateusza Morawieckiego.

Liczę, że to wybryk wandali, a nie zorganizowane działania któregoś z naszych konkurentów. My robimy swoje, wciąż rozmawiamy z gdańszczanami i przekonujemy mieszkańców do naszego programu. Liczymy na wyborczą mobilizację i dobry wynik w niedzielę

- ocenił dla niezalezna.pl kandydat Zjednoczonej Prawicy na fotel prezydenta Gdańska.

Najprawdopodobniej, jest to zorganizowana akcja, mająca na celu nie tylko oczernienie premiera, ale też zakrywanie plakatów wyborczych kandydatów ZP.

Komitet Obrony Demokracji na swoim oficjalnym profilu na Twitterze publikuje takie zdjęcia:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl