Nebula App – aplikacja do zarządzania siecią w firmie

aplikacje mobilne / JESHOOTScom; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

Rozwój technologiczny wymusza na małych i średnich przedsiębiorcach poszukiwanie rozwiązań prostych, wydajnych, a jednocześnie atrakcyjnych cenowo. Współczesny biznes wymaga mobilności i elastyczności, takie rozwiązania są dziś szczególnie cenione przez dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP.

Nowa aplikacja mobilną dedykowana do współpracy z autorską platformą Nebula, umożliwia błyskawiczną reakcję na rosnące wymagania teleinformatyczne wewnątrz firmy. W zasięgu ręki jest dzięki temu łatwa konfiguracja sieci za pośrednictwem przeglądarki lub bezpośrednio z chmury.

- System Nebula od 2016 roku zapewnia łatwy dostęp do zarządzanych sieci z dowolnego miejsca i o każdej porze. Dzięki usprawnieniu procesu instalacji i zarządzania sieciami otrzymujemy więcej pozytywnych opinii o wygodzie korzystania z platformy od naszych klientów – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Communications.

Najnowszą wersję platformy Nebula rozszerzono o funkcje oparte na rzeczywistych potrzebach i zapytaniach. Aplikacja mobilna jest odpowiedzią na potrzebę zdalnego zarządzania sieciami bezprzewodowymi z poziomu urządzenia mobilnego.
 
Aplikacja Nebula od momentu powstania cieszyła się pozytywną opinią i uznaniem dzięki wygodzie użytkowania i obsłudze kodów QR. Użycie kodów pozwala szybko dodawać do sieci dużą liczbę urządzeń, jednocześnie skracając czas instalacji.
 
Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android. Pozwala ona na sprawną konfigurację nowych urządzeń, dostęp do informacji o sieci w czasie rzeczywistym oraz zapewni narzędzia do rozwiązywania problemów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, zyxel.pl, media.neuron.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

"Diabeł" kazał mu zabić dziewczynę

/ MIH83

  

Na karę 15 lat pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy w Olsztynie 26-letniego mężczyznę za zabójstwo swojej dziewczyny. Zadał on 19-latce kilkadziesiąt ciosów i uderzeń kijem po tym, jak obydwoje zażyli dopalacze. Wyrok nie jest prawomocny.

Do zabójstwa doszło w grudniu 2016 r. w Bisztynku (woj. warmińsko-mazurskie) w lesie. Feralnego dnia obydwoje zażyli dopalacze, a wkrótce po tym 26-letni Paweł S. zaczął katować Dominikę. Zadawał jej uderzenia kijem w głowę, bił pięściami i kopał po cały ciele. Jak mówił potem, to "diabeł kazał mu to zrobić".

Zostawił skatowaną dziewczynę w lesie, po czym przyszedł do domu swojej dalszej rodziny i powiedział, że zabił Dominikę. Powiadomiona policja zaczęła poszukiwania 19-latki. W kompleksie leśnym w okolicach Bisztynka odnaleziono ją leżącą w śniegu. Dziewczyna była już nieprzytomna i wyziębiona. Mimo reanimacji, a także udzielonej pomocy medycznej, zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Sąd skazał chłopaka na karę 15 lat pozbawienia wolności. Prokurator żądał w mowie końcowej kary 25 lat więzienia dla oskarżonego. Jednak sąd przypisał oskarżonemu zamiar ewentualny, a nie bezpośredni popełnienia zbrodni. Jak wyjaśniła sędzia Agnieszka Śmiecińska uzasadniając wyrok, oskarżony przewidywał skutki swego postępowania i godził się z nimi.

"Zginęła młoda dziewczyna, która wychowywała się w ciężkich warunkach w rodzinnym domu. Była ufna wobec oskarżonego, od pół roku była jego dziewczyną, spędzała z nim wiele czasu, przyjeżdżała na weekendy, a spotkał ją tragiczny los"

- mówiła sędzia.

Jak podkreślił sąd, z relacji świadków wynikało, że oskarżony od dłuższego czasu zażywał dopalacze i był po nich agresywny, miał halucynacje. "Jednak to, że zażywał psychoaktywne środki, nie oznacza, że był niepoczytalny i że można wyłączyć jego winę" - tłumaczyła sędzia.

Oskarżony - jak mówiła - wyraził skruchę, przeprosił rodzinę ofiary. Sąd zdecydował, że 26-latek będzie odbywał karę w warunkach terapeutycznych, ponieważ jest uzależniony od alkoholu i dopalaczy. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl