Teraz dopiero zacznie się histeria. Szapołowska ostro: Mam w nosie „Kler”. To nagonka!

Grażyna Szapołowska nie pójdzie na "Kler" / fot. YouTube

  

Mam ważniejsze sprawy na głowie i szczerze, to mam w nosie "Kler" - powiedziała Grażyna Szapołowska pytana o to, czy pójdzie do kina na najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego. Aktorka podkreśliła również, że jej zdaniem "jest to zwykła nagonka", a te "zatruwają życie" i sprawiają, że nie może oddychać.

Nie lubię generalizowania i gadek, że wszyscy księża to pedofile i molestują dzieci

- stwierdziła Grażyna Szapołowska w rozmowie z "Faktem".

Nie jestem święta i złamałam prawie wszystkie przykazania Boże, jestem też ostatnią osobą, którą można nazwać moralizatorką, ale ten film mnie jakoś nie grzeje  

- dodała aktorka.

Jej zdaniem, "Kler" to "nagonka": "a te zatruwają życie i sprawiają, że nie mogę oddychać [..] Dość tego!" - powiedziała. Szapołowska zaapelowała też o "spokój i rozsądek w temacie wylewania pomyj na wszystkich księży i o zajęcie się w życiu czymś pożytecznym, np. pójściem na spacer z psem".

Na pytanie, czy zamierza pójść do kina na film Smarzowskiego, odpowiedziała:

Mam ważniejsze sprawy na głowie i szczerze, to mam w nosie "Kler" 

 CZYTAJ TEŻ: Szapołowska nie wstydzi się Węży. Zagrałaby w "Botoksie" jeszcze raz

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Fakt, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Przyszli lekarze ze stypendiami marszałka

/ roblesse

  

35 studentów kierunków lekarskich, m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia, otrzymało stypendia marszałka województwa lubuskiego w zamian za zadeklarowanie pracy w lubuskich szpitalach po ukończeniu nauki.

Ubiegało się o nie prawie 50 osób. Żacy będą otrzymywali po 2 tys. zł miesięcznie do końca czerwca przyszłego roku.

W piątek odbyła się konferencja prasowa w tej sprawie. Był to drugi nabór chętnych do tego programu stypendialnego województwa lubuskiego. Jego głównym celem jest zmniejszenie deficytu lekarzy w lubuskich szpitalach.

Była to druga edycja stypendiów, o które mogli starać się studenci medycyny z całej Polski. W pierwszym naborze ubiegło się o nie 60 osób uczących się m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Łodzi.

W sumie na pomoc materialną dla studentów kierunków lekarskich przeznaczono w tym roku 900 tys. zł z budżetu regionu.

Marszałek dodała, że to element tworzenia potencjału kadry medycznej regionu. Tym zasadniczym jest funkcjonujący od kilku lat kierunek lekarski na Uniwersytecie Zielonogórskim, który został powołany m.in. dzięki wsparciu finansowemu samorządu województwa.

W latach 2019-2020 na stypendialna przyznawane w tej formule samorząd województwa lubuskiego zamierza przeznaczyć 2 mln zł, po jednym na każdy rok. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl