Chciał złapać „stopa” zatrzymał... radiowóz

/ lubelska.policja.gov.pl

  

O konsekwencjach braku elementów odblaskowych dowiedział się idący wieczorem po drodze 17-latek. Młody mężczyzna idąc po zmroku nieprawidłową stroną drogi poza obszarem zabudowanym zatrzymywał samochody, próbując łapać tzw. „stopa”. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, jedynym pojazdem, który udało mu się zatrzymać był... policyjny radiowóz.

17-latek twierdził, że chce jechać do koleżanki, jednak szybko okazało się, że w rzeczywistości uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

- W sobotni wieczór patrolujący krajową „63” policjanci z łukowskiej drogówki, zauważyli idącego nieprawidłową stroną drogi pieszego. Poza tym mężczyzna ten poruszał się odcinkiem drogi biegnącej poza obszarem zabudowanym i nie miał żadnych elementów odblaskowych – relacjonuje policja.

Funkcjonariusze zauważyli, że pieszy zatrzymuje „na okazję” jadące drogą samochody. 17-latek chciał pojechać do Radzynia Podlaskiego, do swej koleżanki.

Szybko jednak okazało się, że młodzieniec jest poszukiwany, z powodu ucieczki z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Do koleżanki nie udało mu się dojechać. Policjanci „podwieźli go” z powrotem do ośrodka wychowawczego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, lubelska.policja.gov.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zakrywają plakaty Kacpra Płażyńskiego i atakują premiera Morawieckiego! Mamy OŚWIADCZENIE

Kacper Płażyński / Fotomag/Gazeta Polska

  

Plakaty Kacpra Płażyńskiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska są na mieście zakrywane innymi afiszami. - To brzydkie zachowanie, które nie ma nic wspólnego z cywilizowanym prowadzeniem dialogu z mieszkańcami - ocenił dla portalu niezalezna.pl Kacper Płażyński. Okazuje się zaklejanie plakatów kandydatów ZP to zorganizowana akcja.

Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, na plakaty Kacpra Płażyńskiego naklejane są plakaty oczerniające premiera Mateusza Morawieckiego.

Liczę, że to wybryk wandali, a nie zorganizowane działania któregoś z naszych konkurentów. My robimy swoje, wciąż rozmawiamy z gdańszczanami i przekonujemy mieszkańców do naszego programu. Liczymy na wyborczą mobilizację i dobry wynik w niedzielę

- ocenił dla niezalezna.pl kandydat Zjednoczonej Prawicy na fotel prezydenta Gdańska.

Najprawdopodobniej, jest to zorganizowana akcja, mająca na celu nie tylko oczernienie premiera, ale też zakrywanie plakatów wyborczych kandydatów ZP.

Komitet Obrony Demokracji na swoim oficjalnym profilu na Twitterze publikuje takie zdjęcia:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl