Kolejny film szkalujący Polskę! Nietrudno zgadnąć, kto pomagał go zrealizować!

/ fot. screen z filmu

  

Kiedy w internecie pojawia się anglojęzyczny film o naszym kraju, przedstawiający go jako miejsce zacofania i odwrotu od Unii Europejskiej, to możemy się już domyślać, z jakie kręgu pochodzą ludzie stojący za jego publikacją. W przypadku najnowszego "dzieła" zagadka nie jest trudna. Ta sama osoba nadawała wczoraj na Polskę w Berlinie.

Na profilu Vox na Youtubie wczoraj pojawił się szkalujący Polskę film w języku angielskim. Władza przedstawiana jest jako ignorująca zapisy Konstytucji, a o partii PiS mówi się, że dąży do autorytaryzmu. Dostaje się też Węgrom na czele z Viktorem Orbanem, jako sojusznikowi Polski.

Co ciekawe, wśród osób, które współtworzyły film, dominują cudzoziemcy: Sam Ellis, Liz Scheltens, Laura Bult, Mona Lalwani, Christian Davies, Brian Porter-Szucs, Dalibor Rohac, Agnes Mazur...

Ale pojawiło się jedno nazwisko, co do którego nie ma żadnych wątpliwości. Chodzi o Ludmiłę Kozłowską, szefową "Otwartego Dialogu". Jest ona wymieniona w napisach końcowych i na pewno miała swój udział w stworzeniu tego paszkwilu. Nikogo to nie powinno dziwić, gdyż Kozłowska wraz ze swoim mężem Bartoszem Kramkiem, otwarcie manifestują niechęć do polskich władz. Organizują protesty, skarżą się w Brukseli i Berlinie, a Kramek zamieścił nawet w internecie instrukcję dotyczącą "wyłączenia" demokratycznie wybranej władzy. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Bezczelność Kozłowskiej przechodzi wszelkie granice... Nadawała na Polskę w Berlinie!

Na szczęście internauci nie zawodzą. Pod tym propagandowym filmem na Youtubie pojawia się mnóstwo komentarzy, broniących Polski. Użytkownicy Youtube piszą prawdę o bezpiecznym i przyjaznym kraju, a także o wcześniejszych rządach PO-PSL na czele z dziś wysoko postawionym unijnym politykiem Donaldem Tuskiem. Właśnie te wpisy mają najwięcej "polubień". 

Sami zobaczcie, w jaki sposób przedstawiono Polskę. Kozłowskiej i jej kompanom tworzącym to "dzieło" powinno być po prostu wstyd...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Niezrozumiałe zachowanie Owsiaka na sali sądowej. "Mam na szyi śmieć?" - grzmiał przesłuchiwany

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Jerzy Owsiak, który pojawił się w czwartek w sądzie z zawieszonym na koszulce Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski otrzymanym w 2011 r., był wyjątkowo podekscytowany.  - Mam na szyi śmieć? Otrzymałem go od prezydenta RP (...) Jak mogła w ten sposób traktować obywateli RP? - grzmiał na sali. Sędzia sugerował przerwę.

Chodzi o proces, w którym poseł PiS Krystyna Pawłowicz domaga się przeprosin na profilach Owsiaka w portalach społecznościowych oraz na stronie kreciola.tv, a także 50 tys. zł zadośćuczynienia za zniesławienie.

"Sąd dwukrotnie zwracał J. Owsiakowi uwagę, by nie krzyczał do sądu i uspokoił się, proponując nawet przerwę dla niego"

- napisała Pawłowicz na Twitterze po zakończeniu rozprawy.

Przebieg tego emocjonującego przesłuchania zostało zarejestrowane.

Mam na sobie order. Krzyż komandorski. Taki sam jak ma ten człowiek. Pani Krystyna Pawłowicz nazwała go śmieciem. Ja mam na szyi śmieć? Otrzymałem go od prezydenta RP (...) Jak mogła w ten sposób traktować obywateli RP? To są melodie obywatele tego kraju, który został tak poniżony

- krzyczał wzburzony Owsiak. 

Zareagował sędzia: "Jeżeli chce pan chwilę przerwy"....

- Nie, już jestem spokojny wysoki sądzie, jestem spokojny i proszę mnie dalej pytać

- padła odpowiedź.

Zobaczcie nagranie! Wklejamy film z Twittera sugerujący, że Owsiak może być w stanie nietrzeźwym. Choć zachowanie przesłuchiwanego jest w naszej ocenie niezrozumiałe, my takiego zadania nie podzielamy.

Sędzia Krzysztof Świderski odroczył ogłoszenie wyroku o dwa tygodnie, do 29 listopada.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl