Na spotkania z Patrykiem Jakim przychodzą TŁUMY! Dziś było podobnie

/ twitter.com/CezaryWasik

  

Kolejny dzień akcji "100iMyPodBlokiem" i kolejny spektakularny sukces. Patryk Jaki kolejny raz przyciągnął na spotkania tłumy warszawiaków. Przychodzą oni ze swoimi problemami, ale także udzielić wsparcia kandydatowi PiS na prezydenta stolicy.

Dziś Patryk Jaki udał się na Pragę Północ, gdzie ponownie spotkał się z mieszkańcami. Tradycją jest już duża frekwencja na spotkaniach z udziałem kandydata PiS na prezydenta stolicy.

Na Patryka Jakiego mieszkańcy Warszawy czekali nawet mimo późnych godzin wieczornych. Akcja "100iMyPodBlokiem" ma na razie bardzo dobrą passę i już jest komentowana, jako jedna z najlepszych akcji marketingowych w kampanii wyborczej w wyborach samorządowych.

Frekwencja na spotkaniach dopisuje, choć przychodzą także zwolennicy... "totalnej opozycji". Jednak jak informują internauci, działacze KOD nie mają łatwego życia na tych spotkaniach. Sympatycy Patryka Jakiego bronią swojego kandydata przed atakami "kodziarzy".

Najnowsze sondaże pokazują, że Patryk Jaki ma porównywalne poparcie do Rafała Trzaskowskiego, choć to kandydat PO był traktowany jako faworyt. Jaki powiedział dziennikarzom, że na spokojnie podchodzi do sondaży. "Pamiętam jeszcze całkiem niedawno sondaże, które pokazywały dwadzieścia kilka procent przewagi Rafała Trzaskowskiego" - dodał. "Struktura w Warszawie jest, jaka jest, dlatego bardzo spokojnie i pokornie będziemy chcieli pracować i przekonywać warszawiaków do tego, że na stulecie niepodległości Warszawa zasługuje na uczciwą władzę, dlatego, że jest stolicą Polski. Dlatego nasze hasło będzie takie, że na stulecie niepodległości chcemy mieć uczciwą stolicę" - mówił.

Zdaniem Jakiego "Warszawa jest teraz zarządzana przez osoby, które przynoszą Warszawie wstyd na cały świat". "Po pierwsze bałagan śmieciowy, olbrzymi wstyd. Ponadto wszystkie stolice regionu, stolica Rumunii, Bułgarii, Czech, Węgier, wszystkie mają więcej kilometrów metra" - wymieniał. "Chcemy ambitnej Warszawy, która rozwija się na miarę swoich możliwości" - podkreślił.

Zgodnie z rozporządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego wybory samorządowe odbędą się 21 października; druga tura wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast - 4 listopada.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Użyła nie swojej karty - stanie przed sądem

Karta płatnicza / swietokrzyska.policja.gov.pl

  

W spore kłopoty wpędziła się 45 - letnia mieszkanka Skarżyska –Kamiennej. Kobieta użyła znalezionej karty bankomatowej i wypłaciła 100 złotych z nieswojego konta. Teraz odpowie za włamanie, za co grozi surowa kara - nawet do 10 lat za kratkami.

Na początku października do skarżyskiej komendy policji zgłosiła się 82 – letnia mieszkanka miasta i zawiadomiła policjantów, że ktoś dokonał transakcji jej kartą płatniczą, którą zagubiła razem z portfelem. W portfelu znajdował się także numer PIN do karty.

Z konta seniorki „zniknęło” wówczas 100 złotych. Sprawą zajęli się skarżyscy kryminalni. Ich skrupulatna praca pozwoliła na ustalenie sprawcy wypłaty nieswoich pieniędzy. Okazała się nim 45 – letnia skarżyszczanka, którą stróże prawa zatrzymali. Kobieta miała w organizmie przeszło 3 promile alkoholu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut.

Za nieodpowiedzialne i bezmyślne zachowanie zatrzymana odpowie przed sądem. Grozić jej może do 10 lat pozbawienia wolności, bowiem w myśl obowiązującego prawa, swoim czynem wyczerpała znamiona przestępstwa kradzieży z włamaniem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl