Oj będzie awantura! Czarzasty w jednym zdaniu znokautował opozycję i... siebie, przy okazji

Włodzimierz Czarzasty / Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

  

Ostatnio było cicho na lewicy? Dziś to się zmieni. Włodzimierz Czarzasty poszedł do radia i chlapnął coś o Koalicji Obywatelskiej. Dostało się też całej opozycji. Szef SLD zaatakował nawet samego siebie. Powiecie, że to niemożliwe. A jednak! Zobaczcie sami.

Włodzimierz Czarzasty mówił już różne rzeczy. A to, że partia, którą obecnie szefuje dojdzie do władzy, a następnie rozliczy obecny rząd... wsadzając do więzienia. A to straszył policją Andrzeja Dudę, zapowiadając dla prezydenta Trybunał Stanu. Wieloletni członek PZPR podpierał się nawet... Bogiem.

Tym razem szef SLD poszedł do TOK FM. Chyba bardzo lubi słuchać swojego głosu, bo jak zaczął mówić, to nie sposób było go zatrzymać. Ale co on wygadywał… Oczywiście dostało się też całej opozycji.

Opozycja jest do tego (pełnego zjednoczenia) za głupia. Za bardzo zapatrzona w siebie, za bardzo arogancka, za bardzo lubiąca oglądać swoje twarzyczki w telewizji i słuchać swojego głosiku w radiu, natomiast jeszcze do tego nie dojrzała. O sobie też to mówię. Mogę być kontrowersyjny, ale nikt nie powie, że jestem głupi

– powiedział Włodzimierz Czarzasty.

Najbardziej jednak dostało się Koalicji Obywatelskiej stworzonej przez PO i N. Czarzasty ma im za złe, że nie zaprosili go do tańca?

Jest taka ściema, która się nazywa Koalicja Obywatelska. To jest koalicja dwóch partii, partyjna koalicja, która powstała z rozpadu jednej partii. Schetyna chciał obywatelkom i obywatelom powiedzieć: Już się nie nazywam PO i to, co zostało z Nowoczesnej, teraz jesteśmy KO. Wszędzie, gdzie ta struktura nie była pazerna, opozycja się zjednoczyła, np. w Łodzi

– ocenił szef SLD.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Władze Kambodży chcą ukarać... tłumacza. Zarzut to "szkalowanie kraju"

Premier Kambodży Hun Sen / CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18234954

  

Kara do trzech lat więzienia grozi kambodżańskiemu tłumaczowi za udział w powstawaniu filmu dokumentalnego o handlu dziećmi - poinformowała żona mężczyzny. Władze w Phnom Penh zarzucają mu szkalowanie kraju poprzez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji

47-letni Rath Rott Mony, który w zeszłym tygodniu próbował wyjechać wraz z rodziną przez Tajlandię do Holandii, na prośbę władz kambodżańskich został aresztowany w Bangkoku i odesłany do swego kraju. Tam umieszczono go w areszcie śledczym.

Mony współpracował jako tłumacz przy powstawaniu 30-minutowego filmu dokumentalnego pod tytułem "Moja mama mnie sprzedała: Kambodża, gdzie dziewictwo jest towarem". W październiku film został wyemitowany przez rosyjską telewizję RT (dawniej Russia Today).

Władze w Phnom Penh twierdzą, że Mony mówił występującym w filmie kobietom i dziewczynkom, co mają mówić, i w ten sposób przyczynił się do celowego rozpowszechniania fałszywych informacji.

W rządzonej autorytarnie Kambodży od ponad 30 lat twardą ręką władzę sprawuje premier Hun Sen, znany ze zdecydowanego rozprawiania się z opozycją.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl