Warszawiacy wstydzą się HGW! "Błąd zrobiłem, jak na Hankę głosowałem"

/ twitter.com/pobozy

  

Prawda wychodzi na jaw! Podczas spotkań z kandydatem PiS na prezydenta Warszawy Patrykiem Jakim mieszkańcy deklarują poparcie dla niego w jesiennych wyborach samorządowych. Jeden z mieszkańców stolicy przyznał nawet, że... żałuje głosowania na Hannę Gronkiewicz-Waltz.

- Będzie pan prezydentem, na 99 procent - powiedział jeden z mieszkańców Warszawy, który przybył na spotkanie z Patrykiem Jakim. Uśmiechnięty minister Jaki podziękował za miłe słowa, ale wtedy okazało się, dlaczego rozmawiający z nim mężczyzna myśli w ten sposób. Okazuje się, że... żałuje on głosowania na Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Błąd zrobiłem 8 lat temu czy nawet więcej, jak na Hankę głosowałem. Błąd popełniłem i tego bardzo żałuję, a pan jest bardzo pracowity i bardzo uczciwy człowiek i Pan wygra

- powiedział mężczyzna do Patryka Jakiego.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy kontynuuje akcję "100imyPodBlokiem", w ramach której spotyka się z mieszkańcami stolicy w różnych dzielnicach. Dziś zawitał do dzielnicy Ursus, o której położeniu Rafał Trzaskowski - kandydat PO i Nowoczesnej na włodarza stolicy - nie miał większego pojęcia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zna Warszawę Rafał Trzaskowski? TE słowa pogrążają kandydata na prezydenta miasta. WIDEO

To nie pierwszy raz, gdy akcja Patryka Jakiego spotyka się z pozytywnym odzewem. Kilka dni temu do Patryka Jakiego podszedł mężczyzna w koszulce Legii Warszawa, zapewniając o swoim poparciu dla kandydata PiS.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kampania nie musi być nudna. O spocie Wassermann będzie głośno! To trzeba zobaczyć

Małgorzata Wassermann / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami, a zdecydowana większość polityków zdążyła nas już przyzwyczaić do utartych schematów choćby w kwestii spotów wyborczych. Tymczasem najnowszy spot ubiegającej się o urząd prezydenta Krakowa Małgorzaty Wassermann wywołał niemałe poruszenie. To trzeba zobaczyć!

Spot zdecydowanie różni się od materiałów, które mogliśmy dotąd oglądać w ramach kampanii wyborczej. Krótki film opatrzony jest też specjalnym komentarzem:

„Kampania nie musi być brutalna,
kampania nie musi być nudna,
kampania nie musi być...
 Uśmiechnij się, zapraszam na seans...
Za siedmioma górami i siedmioma rzekami było miasto.
A miastem od 16 lat rządził uczony Mąż...” - czytamy na facebookowym profilu Małgorzaty Wassermann

Jak widać, "kampania nie musi być nudna", a o tym spocie na pewno będzie głośno!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl