Tego jeszcze nie było! Geje rapują o dobrej zmianie. ZOBACZ, ale na własną odpowiedzialność!

/ fot. YouTube

  

Jakub i Dawid, czyli afiszująca się w mediach społecznościowych para gejów z Dolnego Śląska wreszcie wytoczyła działa godne "totalnych". Panowie nagrali film, na którym rapują o... dobrej zmianie i jej zagrożeniach. Na Nowogrodzkiej z pewnością zapanował popłoch i niedowierzanie - jak PiS po takim "dziele" ma utrzymać się przy władzy?!

Jakub i Dawid to lansująca się w mediach para homoseksualistów. Panowie niedawno wzięli "ślub" i często występują w roli "publicystów" krytykujących obecne rządy. Tym razem dokonali jednak czegoś bezprecedensowego. Czegoś, co z pewnością przyspieszyło bicie serca u niejednego sympatyka KOD-u i bez wątpienia wywołało panikę w siedzibie PiS-u na Nowogrodzkiej. Wideo, na którym para gejów rapuje o tym, jak bardzo nie godzi się na dobrą zmianę z pewnością bowiem wpłynie na opinię publiczną, a słupki poparcia dla ekipy rządzącej poszybują w dół. Nie wierzycie? Zobaczcie sami. Tylko nie miejcie do nas później pretensji - każdy ogląda na własną odpowiedzialność!

WIDEO:

 
Na uwagę zasługuje również podpis pod filmikiem umieszczonym w lipcu (jak mogliśmy to przegapić?!) na YouTube. Głosi on:
 
Tekst: Samo Życie Muzyka: Wqurw & Rozczarowanie
Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Zwróćcie również uwagę na warstwę tekstową - same rymy częstochowskie! NIby homoseksualiści, a jednak religijni. Da się? Da się!
 
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Skradziony we Wrocławiu rower odnalazł się... na Ukrainie

/ fot.Національна поліція України [za:wroclaw.policja.gov.pl]

  

Rower skradziony we Wrocławiu został odnaleziony na Ukrainie. Właścicielka natrafiła na niego na ukraińskim portalu z ogłoszeniami, a rozpoznała po zamieszczonym w ogłoszeniu zdjęciu. Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek od razu uruchomili procedurę współpracy ze swoimi kolegami z Ukrainy.

- Policjanci z Grabiszynka zajmowali się sprawą skradzionego roweru. Jednoślad został utracony w sierpniu tego roku. Właścicielka pozostawiła go przed centrum handlowym. Rower nie należał do najtańszych, ponieważ jego wartość została określona na kwotę ponad 4 tysięcy złotych

- informuje st. sierż. Dariusz Rajski.

Po pewnym czasie na policję zgłosiła się pokrzywdzona, która poinformowała funkcjonariuszy, że natrafiła na swój rower... na popularnym ukraińskim internetowym portalu ogłoszeniowym. Wskazała pewne charakterystyczne cechy rowery.

Jednoślad był oferowany do sprzedaży w mieście Kowel na Ukrainie, a więc pokonał trasę z Wrocławia, liczącą ponad 700 kilometrów. Policjanci z komisariatu Policji na wrocławskim Grabiszynku od razu zwrócili się odpowiednimi kanałami do ukraińskiej Policji z prośbą o pomoc i tak zaczęła się międzynarodowa współpraca mundurowych z Polski i Ukrainy. W pomoc przy realizacji sprawy zaangażowana była też ukraińska prokuratura, a także adwokat z Ukrainy, który posiadał pełnomocnictwa od wrocławskich policjantów. Działania przeprowadzone przez ukraińskich mundurowych potwierdziły, że rower z ogłoszenia to ten sam, który w sierpniu został skradziony na terytorium Polski

- dodał Rajski.

Rower niedługo zostanie przetransportowany do Polski, gdzie zostanie zwrócony prawowitej właścicielce.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wroclaw.policja.gov.pl, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl