W Polsce lato w pełni, a KOD-ziarze… już ubierają choinki! Świerki „upiększyli” konstytucją

/ twitter.com/KOW_z_KOD

  

Miłośnicy opozycji totalnej i obrońcy "wolnych sądów" wpadają na coraz bardziej "oryginalne" pomysły. W plakaty z napisem "konstytucja" poubierali już pomniki, nawet słynnego Smoka Wawelskiego w Krakowie, a teraz przyszedł czas na... świerki. W Polsce fala upałów, ale może KOD-ziarze, zaabsorbowani walką o "demokrację" tego nie zauważyli i już szykują się na święta.

Akcja bezczeszczenia przez KOD pomników w całej Polsce trwa w najlepsze, a "koszulki" z napisem "konstytucja" najchętniej zakładane są na monumenty przedstawiające bądź samego Lecha Kaczyńskiego, bądź też parę prezydencką. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Akcja wandali z KOD przechodzi wszelkie pojęcie. Bezczeszczą kolejne pomniki

Kilka dni temu na monumencie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej znalazła się „koszulka” z napisem „konstytucja”. Sprawca został już zatrzymany przez policję i usłyszał zarzut znieważenia monumentu. Policja ma nagranie z monitoringu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kodziarze zbezcześcili pomnik śp. Lecha Kaczyńskiego. Sprawca już w rękach policji

Jednak dla KOD-ziarzy to za mało. Teraz wpadli na równie absurdalny pomysł – w Puszczykowie w plakaty z napisem "konstytucja" poubierali... świerki.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

SLD z najlepszym wynikiem w radzie

Świnoujście / By Paula21 - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2869799

  

Komitet SLD Lewica Razem uzyskał najwyższe poparcie w wyborach do rady miejskiej Świnoujścia - 24,87 proc. - i wprowadzi do niej sześcioro rajców. W świnoujskiej radzie znajdą się jeszcze przedstawiciele czterech innych komitetów.

Pięć mandatów uzyskał KWW Janusza Żmurkiewicza, który został wybrany na kolejną kadencję prezydentem miasta. [polecam:http://niezalezna.pl/241925-swinoujscie-piata-kadencja-prezydenta-janusza-zmurkiewicza].

Czterech radnych wprowadzi do RM Koalicja Obywatelska, a trzech - Prawo i Sprawiedliwość. Mandaty radnych otrzymają również trzej kandydaci z KW Grupa Morska - Cała Naprzód.

Największą liczbę głosów - 884 - zdobyła Joanna Agatowska z KWW SLD Lewica Razem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: pkw.gov.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl