Leia powraca: kontrowersyjny pomysł twórców "Star Wars"

/ fot. YouTube

  

Twórcy "Gwiezdnych Wojen" pracują właśnie nad IX częścią kinowego hitu. Reżyser filmu J.J. Abrams udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcia z planu. Wyciekła również informacja o tym, że twórcy zdecydowali się wykorzystać ujęcia z nieżyjącą już odtwórczynią księżniczki Lei - Carrie Fisher. Pomysł ten wywołał dyskusję wśród fanów serii.

Choć premierę nowych "Gwiezdnych Wojen" zaplanowano dopiero na koniec 2019 roku, o produkcji jest już głośno, zwłaszcza że niedawno ruszyły zdjęcia do filmu. Część z nich udostępnił na Twitterze reżyser J.J. Abrams, dziękując George'owi Lucasowi i Rianowi Johnsonowi, a także wspominając zmarłą Carrie Fisher:

 

Twórcy filmu zdradzili niedawno, że w IX części "Star Wars" ponownie zobaczymy Fisher jako księżniczkę Leię. Zmarła aktorka ma się pojawić dzięki scenom nagranym przy okazji kręcenia "Przebudzenia Mocy". Internauci odebrali ten pomysł różnie - od radości, że ponownie zobaczą ulubioną bohaterkę, po zażenowanie i oskarżenia twórców o "nieetyczne" wykorzystanie wizerunku Fisher. A Wy? Chcielibyście ponownie zobaczyć Fisher w roli Lei?


SONDA
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Konkurs na wybitnego Polaka!

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/DavidRockDesign

  

Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej ze Stamford w USA Jerzy Polak zainicjował niezwykłą akcję - konkurs na wybitnego Polaka na 100-lecie niepodległości - Polonia amerykańska.

Do udziału w konkursie zaproszone zostały organizacje patriotyczno - niepodległościowe z terenu USA, takie jak Kluby Gazety Polskiej, Komitet Obchodów Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej i Ludobójstwa Katyńskiego, Rodziny Radia Maryja, Reduty Dobrego Imienia, CPA, SWAP, Kadeci Pułaskiego  i innych.

Pomysłodawca konkursu Jerzy Polak zaproponował kandydatów do konkursu. Znaleźli się wśród nich: Św. Jan Paweł II, marszałek Józef Piłsudski, Ignacy Paderewski, Roman Dmowski, gen. Józef Haller, Maria Curie Skłodowska, gen. Ryszard Kukliński i dr. Teofil Starzyński, oraz gen. Władysław Anders.

Klub Gazety Polskiej ze Stamford na swojego kandydata wytypował Jana Pawła II.

Oczywiście, jeżeli organizacje, które biorą udział w plebiscycie uznają, że inne osoby zasługują, by znaleźć się na liście kandydatów - ich propozycje również będą brane pod uwagę.

Regulaimin Konkursu:
1. Każda organizacja, która bierze udział w tej akcji - konkursie przedstawia tylko jedna kandydaturę. 
2. Tylko szef danej organizacji przekazuje e-mailem kandydata w imieniu całej organizacji - system i regulamin  wyborów w danej organizacji jest wewnętrzną sprawa tej organizacji.
3. Kandydatury można nadsyłać do 1 listopada na następujące adresy: tadantoniak@aol.com, klubgpstamford@gmail.com i rusinski@gmail.com

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 listopada. O jego wynikach poinformujemy na łamach mediów Strefy Wolnego Słowa, na stronie Klubów Gazety Polskiej, na stronie Komitetu Smoleńsko-Katyńskiego i w TV Republika.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Kluby Gazety Polskiej,
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl