Kłopoty polskich turystów w Warnie. Spędzili noc na lotnisku

/ By Meliha - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28520581

  

Kilkuset turystów z Polski spędziło noc na lotnisku w Warnie. Dziś około południa zostali przewiezieni do hoteli, gdzie mogą odpocząć w oczekiwaniu na samolot do kraju. Opóźnienie spowodowane jest złymi warunkami atmosferycznymi.

Turyści mający we wtorek wieczorem odlecieć z Warny do Polski spędzili noc na bułgarskim lotnisku. W tym czasie przewoźnik dwukrotnie zapewnił im posiłki.

"Opóźnienie wylotu z Warny do Katowic jest konsekwencją wczorajszego opóźnienia przelotu z Wrocławia do Burgas, spowodowanego złymi warunkami atmosferycznymi, z uwagi na które samolot został przekierowany do Warny. Po poprawie pogody samolot poleciał z Warny do Burgas. W związku z tym zaburzona została siatka dalszych przelotów maszyny" - poinformowała w przesłanym PAP oświadczeniu Ewa Maruszak z biura podróży Itaka, które zorganizowało wyjazd.

Dodała, że start samolotu z Warny do Katowic jest planowany na godzinę 22.25 czasu lokalnego.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kielce czekają na ostatnie protokoły

Kielce / By Ferdziu [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], from Wikimedia Commons

  

Do tej pory na 14 powiatów dotarły do nas protokoły z ośmiu; spodziewamy się, że do godz. 13 dostaniemy pozostałe protokoły – przekazała dziś wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Wyborczej (WKW) w Kielcach Edyta Bucka.

Jak dodała Bucka, możliwe, że dane ze wszystkich obwodów w wyborach do sejmiku województwa świętokrzyskiego będą upublicznione około godz. 14.

W poniedziałek wieczorem dotychczasowy marszałek Adam Jarubas (PSL) opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym napisał, że "tym razem wyborcy zdecydowali się powierzyć odpowiedzialność za region innej formacji ( gratuluję!)".

- Wierzę w to, że będziemy mogli dalej z mieszkańcami działać dla naszego regionu – dodał Jarubas.

Według przedstawionego w poniedziałek sondażu Ipsos tzw. late poll: w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju PiS uzyskało 33 proc.; Koalicja Obywatelska 26,7 proc.; PSL - 13,6 proc.; SLD-Lewica Razem 6,6 proc.; Kukiz'15 - 5,9 proc.; a Bezpartyjni Samorządowcy - 5,8 proc.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl