Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Pogba, Mbappe i już było 4:1 dla Trójkolorowych. Chorwacja odpowiedziała, ale..

Paul Pogba strzelił trzecią bramkę dla Francji w finale Mistrzostw Świata z Chorwacją, a czwartego gola dorzucił Kylian Mbappe. Francuscy piłkarze prowadzą już 4:1 i są o krok od zdobycia tytułu mistrza świata. Nadzieję dał Mandzukić, który wykorzystał katastrofalny błąd bramkarza Francji

Paul Pogba
@FIFAWordCup

Do przerwy Francja prowadziła 2:1, ale częściej przy piłce byli Chorwaci i oni także stwarzali sobie groźne sytuacje. Po przerwie Francuzi prezentują jednak wyrachowany futbol - w 59. minucie Paul Pogba mierzonym strzałem podwyższył wynik na 3:1.

Niedługo później Mbappe strzelił na 4:1, udowadniając, że w dzisiejszym meczu Francuzi są niezwykle skuteczni, a to klucz do zwycięstwa.

Po chwili już było 4:2, bo gola strzelił Mandżukić, ale dla Chorwatów czas mija bardzo szybko

Źródło: niezalezna.pl