Tusk "ogrzewa się" w blasku Trumpa. Prezydencki fotograf zauważył jednak pewien istotny fakt

/ facebook.com/donaldtrump

  

Donald Tusk pochwalił się na Twitterze zdjęciem, na którym wita się z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Polsat News zwrócił nawet uwagę na... "mocne, męskie klepnięcia". Ale amerykański prezydent nie uznał tego przywitania na równie istotne. Za to, jak zauważył fotograf polskiego prezydenta Jakub Szymczuk, na Twitterze Trumpa możemy zobaczyć zdjęcia z prezydentem Andrzejem Dudą.

W szczycie NATO w Brukseli wziął udział między innymi amerykański prezydent Donald Trump. Tusk przywitał się z nim "w przelocie", kilka mediów, w tym Polsat News, zrobiło z tego prawdziwą sensację!

Zdjęciem z tego "wydarzenia" pochwalił się na Twitterze również Donald Tusk.

Ale Trump wolał jednak pochwalić się zdjęciami z innymi ważnymi politykami, a w tym, z Andrzejem Dudą, co odnotował na Twitterze fotograf polskiego prezydenta.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Komenda brzeskiej policji zyskała nowy wygląd

Komenda policji w Brzesku / malopolska.policja.gov.pl

  

Budynek Komendy Powiatowej Policji w Brzesku doczekał się modernizacji. Dzięki funduszom pozyskanym od lokalnych samorządów i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie możliwe było odnowienie elewacji obiektu.

Zakończyły się trwające przez ostatnie dwa miesiące prace nad odnowieniem elewacji budynku brzeskiej jednostki. Elewacja frontowa i boczna zyskały nowy wygląd i są utrzymane w kolorystyce zbliżonej do tej, która widnieje na większości obiektów policyjnych. Trzeba podkreślić, że nie byłoby to możliwe dzięki wsparciu lokalnych samorządów i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W kosztach remontu partycypował Urząd Gminy w Dębnie i Urząd Gminy w Szczurowej.

15 listopada 2018r. wójtowie obu gmin odwiedzili brzeską jednostkę i wraz z jej szefem mogli obejrzeć rezultaty prowadzonych prac remontowych. Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz podziękował im za wsparcie finansowe przedsięwzięcia. Podkreślił, że odnowienie elewacji było inwestycją konieczną do przeprowadzenia nie tylko ze względów estetycznych i wizerunkowych, ale przede wszystkim ze względu na znaczne ubytki i pęknięcia, które wymagały zabezpieczenia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl