"Koniec systemu" o zamku w puszczy i "Geopolityczny tygiel" z Rudym Lisiem - OGLĄDAJ w Republice

  

Kto tak naprawdę stoi za budową zamku w Puszczy Noteckiej i kto podpala toksyczne składowiska w Polsce? Oglądaj "Koniec systemu". Dziś o godz. 21:30. Zapraszamy również na "Geopolityczny tygiel" z dr Jerzym Targalskim o 20.30.

Dorota Kania w swoim programie "Koniec systemu" poruszy dwa bardzo ważne tematy: pożary toksycznych składowisk śmieci i tajemnicza budowla w Puszczy Noteckiej.

Czy w Polsce istnieje mafia śmieciowa? Komu tak naprawdę zależy na pożarach toksycznych wysypisk śmieci?

Z kolei Sławomir Mazurek - wiceminister ochrony środowiska opowie o tajemniczej budowli jaka ma miejsce w Puszczy Noteckiej i dlaczego nie protestują ekolodzy. To wszystko dziś - wtorek - godzina 21:30 w Telewizji Republika.

Zapraszamy również na  "Geopolityczny tygiel" z dr Jerzym Targalskim o 20.30.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Totalni nie mają wstydu! Obrzucili obelgami Kornela Morawieckiego, krzycząc "Precz z komuną!"

/ Twitter/Obywatele RP

  

"Będziesz siedział", "Zdrajca!", a wreszcie z "Precz z komuną" - takie okrzyki usłyszał wychodzący z Sejmu Kornel Morawiecki. Działacz opozycji antykomunistycznej w czasach PRL, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, ścigany przez wiele lat przez SB.

Przed południem przez ustawione wzdłuż ul. Wiejskiej barierki przy biurze przepustek wychodził z Sejmu marszałek senior Kornel Morawiecki. Uczestnicy protestu mu to uniemożliwili. Interweniowała policja, która kordonem odgrodziła Morawieckiego.

O ataku poinformował jako pierwszy reporter Polsatu News Klaudiusz Slezak, a także sami - chwalący się tym - Obywatele RP.

Z relacji red. Slezaka wynika, że zachowaniem członków swojej organizacji zbulwersowany był nawet Paweł Kasprzak, szef Obywateli RP. 

Kornel Morawiecki - który usłyszał, że jest "zdrajcą" i że "będzie siedział" - przez całe swoje życie walczył z komunizmem, narażając się na represje ze strony Służby Bezpieczeństwa. 9 listopada 1987 r. Kornel Morawiecki został zatrzymany przez funkcjonariuszy SB we Wrocławiu. Przetransportowano go do Warszawy i osadzono w areszcie na Rakowieckiej. 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl